>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Goal Win

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Witam, wiem ze juz taki temat byl ale nie wiem gdzie sie podzial, a mam kilka pytan dotyczacych punktow zbeiranych za wyniki meczow i wymiane za to kase...

Tak wiec czy moglby mi ktos napisac jak to sie odbywa ?

Oczywiscie mam konto i w goal win i footbo tam gdzie podaje wyniki, ale jak przetransferowac punkty na darmowa kase...

Mam w &#39;Available points&#39; 260 , jak by ktos mogl napisac ile to jest na euro i czy moge juz to zamienic to prosze bardzo...
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
ta promocja raczej juz skoczona chyba przesadzili z łatwoascia jaka sie zdobywalo te punkty i juz ich nie wymieniaja pare tygodni
 
R 125

roger12

Użytkownik
co ty gadasz prawdopodobnie strona będzie chodzić w niedziele w nocy
mi kase przelali na goal win ale nie mogę nigdzie tej kasy użyć napisali mi że strona bedzie działac na nowo w niedziele w nocy wiec czekac
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ale moim glownym pytaniem jest jak to przetransferowac ? Wiec moze ktos ladnie wytlumaczyc a nie czlowieka obrazac... ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Trudno mi zrozumieć w czym mozesz mieć kłopot, no bo nikt jeszcze takich pytań nie zadawał...
http://footbo.goalwin.net/ na tej stronie typujesz mecze, i za dobrze wytypowany mecz dostajesz 10punktów jak trafisz wynik to 20, jak już nazbierasz tych punktów minimum 100 możesz przekonwertować na konto buka.(można więcej niż 10e)
100=10euro na goalwin
Na stronie http://footbo.goalwin.net/ po prawej pod punktami masz napis: Login to credit your account, klikasz na to i wpisujesz swój username: z Goalwin
Następnym razem nie zadawaj takich -pytań tylko prześledź będziesz wiedział ocb.

i jak ci się tamten temat zgubił to też tylko Ty wiesz:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=34250
 
Do góry Bottom