>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Glupie pytanie , prosze o pomoc

czarodziejka 0

czarodziejka

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie, z gory przepraszam jezeli w zlym miejscu umiescilam posta. Od pewnego czasu gram sobie typami pewnego typera i pojawilo sie cos takiego HC(1:0)2 i nie umiem go rozszyfrowac, cos tam sobie podejrzewalam ze to moze chodzi o wynik 2giej druzyny no ale typ okazal sie nietrafiony, a wedlug mojej teorii by wszedl. Wiec o co chodzi, czy ktos moglby mi pomoc?
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
HC to skrót od handicap. Jedna z drużyn dostaje na starcie wirtualnie przewagę jednego punktu. Żeby zakład wszedł druga drużyna musi wygrać minimum dwoma punktami. Zrozumiałaś czy tłumaczyć dalej z przykładami? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
goly78 17

goly78

Użytkownik
A jaką masz teorie ? ????
Tak jak napisał darkman . Ten zakład to handicap . Przypuszczam ze druzuna grajaca jako gosc wygrała jedna bramką . Mimo ze wygrała to zakład przegrany .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Jeśli już jest rozróżnienie handicapów to stosuje się AH albo EH od angielskich nazw asian handicap i european handicap.
 
czarodziejka 0

czarodziejka

Użytkownik
No wlasnie o to mi chodzilo Darkman ???? ) i jeszcze jedno pytanie czy jezeli w oznaczeniu bedzie tylko litera H np: &quot;H2-1&quot; to oznacza handicap -1 dla przyjezdnej druzyny tak? Czy &quot;samo &quot; H w danym typie moze oznaczac jeszcze cos innego?
 
L 0

lopan2008

Użytkownik
Ja się podepnę do tematu, mianowicie handicap na Rosja (-3) - Luksemburg, oznacza, że typ jest prawidłowy, jeżeli Rosja wygra conajmniej trzema bramkami? A co jeżeli by było +3 dla Luksemburgu? Wtedy każdy wynik jest dobry, w którym Luksemburg stracił nie więcej niż 3 gole od Rosji? Pozdro
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
No wlasnie o to mi chodzilo Darkman ???? ) i jeszcze jedno pytanie czy jezeli w oznaczeniu bedzie tylko litera H np: &quot;H2-1&quot; to oznacza handicap -1 dla przyjezdnej druzyny tak? Czy &quot;samo &quot; H w danym typie moze oznaczac jeszcze cos innego?
Samo H to tez handicap ale 2-1 raczej nie będzie. Może być 1-0, 2-0 itd. w jedną albo drugą stronę. Widziałem jeszcze jak niektórzy bukmacherzy w meczach pucharowych, przy rewanżach umieszczali wyniki pierwszych spotkań. To też może być mylące dla kogoś początkującego.
Ja się podepnę do tematu, mianowicie handicap na Rosja (-3) - Luksemburg, oznacza, że typ jest prawidłowy, jeżeli Rosja wygra conajmniej trzema bramkami? A co jeżeli by było +3 dla Luksemburgu? Wtedy każdy wynik jest dobry, w którym Luksemburg stracił nie więcej niż 3 gole od Rosji? Pozdro
Typ wchodzi dopiero jak Rosja wygra czterema bramkami. W handicapie azjatyckim przy tym typie, jak Rosja wygra trzema bramkami to masz zwrot. W Europejskim musisz patrzeć ile opcji jest do wyboru. Jak tylko dwie to przy trzybramkowej wygranej Rosji masz zwrot. Jak są trzy to przegrywasz.
 
Do góry Bottom