>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Give me cash! (typuje trueinsect)

trueinsect 3

trueinsect

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. Dziś zaczynam przygodę z tym forum i na dzień dobry wklejam tutaj swoją analizę typu dnia:
Tenis, ATP Chennai (Indie)
???? Granollers Marcel - Paire Benoit
Typ: dokładny wynik 0:2 Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Przed nami pojedynek 27-letniego Granollers&#39;a z 24-letnim Paire. W momencie rozpoczęcia się spotkania, obu tenisistów dzieli 12 pozycji w rankingu - odpowiednio: Granollers 38, Paire 26. Dla Benoit&#39;a jest to drugi mecz w turnieju w Indiach, podczas kiedy Marcel zagra już swoją trzecią partię. Poniżej przedstawiam ich wyniki:
02.01.2014 Granollers Marcel vs. Ramkumar Ramanathan 2:0 (6:2, 6:4)
31.12.2013 Granollers Marcel vs. Radu Albot 2:1 (6:4, 3:6, 6:0)
02.01.2014 Paire Benoit vs. Guillermo Garcia-Lopez 2:0 (6:1, 6:4)
Na dzień dobry mamy pierwszy fakt, który przemawia na korzyść francuza. Widać go gołym okiem - rozegrał jeden pojedynek mniej, przy którym nawet specjalnie się nie namęczył. Warto też zaznaczyć, że twarda nawierzchnią jest jego ulubioną, więc na pewno będzie szukał zwycięstwa i nie odpuści łatwo. Zanim przejdziemy dalej, przedstawię jeszcze gry obu Panów z przeszłości:
17.05.2013 Granollers Marcel vs. Paire Benoit 0:2 (1:6, 0:6) nawierzchnia ceglana
14.07.2011 Granollers Marcel vs. Paire Benoit 2:0 (6:4, 7:5) nawierzchnia ceglana
03.11.2011 Granollers Marcel vs. Paire Benoit 2:0 (6:2, 6:4) nawierzchnia halowa
31.03.2010 Granollers Marcel vs. Paire Benoit 0:2 (4:6, 3:6) nawierzchnia ceglana
Z ostatniej potyczki bez większych obdarć wyszedł Paire. 6:1, 6:0 - to brzmi jak bułka z masłem. Jeśli chodzi o ten turniej i jeżeli mówimy teraz z kolei o hiszpanie, to w tych dwóch spotkania zaliczył jedynie 3 asy serwisowe. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ Paire jest znany z dobry return&#39;ów. We wczorajszym pojedynku dzięki return&#39;owi, wygrał 24 z 50 piłek, co daje nam 48% skuteczności. Jest to o tyle ważne, że w sytuacji, gdy Granollers ma niezbyt dobry serwis, a jego przeciwnik ma dobry return, to może pokusić się o niejedno przełamanie. Do tego skuteczność Paire przy pierwszym podaniu to 74% (23/31), więc wątpię, żeby miał problem z wygrywaniem własnego serwisu.
Początek pojedynku zaplanowany na godzinę 14.
Już wiem, że start przeniesiony jest na godzinę 15. Wpłaciłem na konto u bukmachera bet365 98zł, odebrałem bonus 100% i na koncie mam w tej chwili 196zł. Jako, że ten typ jest dość konkretnie przeanalizowany, postawię na niego bez zawahania.
???? Granollers Marcel - Paire Benoit
Typ: dokładny wynik 0:2
Kurs: 2.37
Stawka: 26zł
EWK: 61.75zł
Buk: bet365
⛔ drobny uraz przeszkodził Paire. -26zł
 
trueinsect 3

trueinsect

Użytkownik
Początki bywają trudne. Tak mawiają. Paire gra nadal, jednak z lekką kontuzją nogi (ma nawet opaskę na nodze w okolicach łydki) i przegrał pierwszego seta, dlatego jakby to powiedzieć w żargonie bukmacherskim - kupon do śmietnika. Ze 196zł zostało raptem 160, więc trzeba to odrobić. Dwie dyszki na odbicie się + małe analizy

Unia Oświęcim - Podhale
Tutaj to mógłbym się rozpisywać. Jestem rodowitym oświęcimianem i od kilkunastu już lat chodzę na mecze. Skończył się lockout i liga powraca. Unia zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, która straciła w tym sezonie już aż 157 bramek. Ponadto do składu Unii powraca po długiej kontuzji Jurek Gabryś. Jeszcze przed przerwą w lidze, do składu doszło dwóch nowych zawodników, którzy już w pierwszych spotkań pokazali kawał dobrego hokeja. Są nimi: Tvrdon i Dornic. Warto zauważyć, że jeden z nich rozegrał kiedyś 9 spotkań w najlepszej lidze świata, czyli NHL! W parze z Barinką sieją naprawdę duży postrach. Szykuje się pogrom!

Cracovia - Polonia Bytom
A tutaj z kolei mamy pojedynek 3 siły PLH na chwilę obecną, ze słabiutką Polonią Bytom. Jedyny mecz w ostatnim czasie, jaki wygrali hokeiści ze Śląska to 5:2 z Krynicą, w której występują młodzieżowcy, więc to właściwie żadne zwycięstwo. A co do samego typu.. Handicap +3.5 to już trochę przesada. Drużyna z Krakowa jest murowanym faworytem, jednak wątpię, żeby potrafili wygrać aż 4 golami.

Sanok - GKS Tychy
No i na sam koniec najbardziej elektryzujący pojedynek tego wieczoru. Spotkanie lidera z wiceliderem! Szykuję się bardzo zacięty mecz, stawiałbym nawet na tyszan. Dlatego handicap +1.5 na GKS, nie powinien nikogo dziwić.

:hokej: Unia Oświęcim - Podhale handicap -2.5, zwycięstwo Unii Kurs: 1.6
:hokej: Cracovia - Polonia Bytom handicap +3.5, zwycięstwo Polonii Kurs: 1.65
:hokej: Sanok - GKS Tychy handicap +1.5, zwycięstwo GKS-u Kurs: 1.3
Stawka: 20zł
AKO: 3.43
EWK: 68,64zł
 
Do góry Bottom