>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Get Rich or Die Tryin' - Bogacenie się Hardiego ;)

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#33
Mark Selby - Dominic Dale
John Higgins - Mark King
Ding Junhui - Ben Woollaston
Neil Robbertson - Mark Williams ???? ???? ????
AKO: 2,91 // Stawka 200 PLN // EW: 582 PLN William Hill
#34
Scott Donaldson - Andrew Higginson (4:3)
Kurs: 2,60 // Stawka 200 PLN // EW: 520 PLN William Hill

po poludniu poprawie i rozlicze poprzednie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#35
Judd Trump - John Higgins
Kurs: 2,20 // Stawka: 200 PLN // EW: 440 PLN Bet365
Johnny forma! W turnieju jeszcze nie stracił frejma ale zdaję sobie sprawę, że Drago, Doherty i King &lt;&lt;&lt;&lt; Wilson, Burnett i rudy waginosceptyk McGill. Mecz 50/50 ale nie zdziwi mnie 4-0 w którąkolwiek stronę.
#36
Liang Wenbo - Barry Hawkins 2-0 -&gt; 2-4 ????
Kurs: 2,31 // Stawka: 200 PLN // EW: 462 PLN Pinnacle
Barry męczarnie z Cao i Liskiem. Skośny chyba mocno zmotywowany dobrym występem, po nie zakwalifikowaniu się co China Open.
#37
Mark Williams - Marco Fu
Kurs: 1,85 // Stawka: 200 PLN // EW: 370 PLN Unibet
Koniec dzikiego farta Borsuka. Już dawno nie powinno go tu być. Na dobrą sprawę mógł już odpaść w pierwszej rundzie ale Wasley cienias nie wykorzystał szansy. Potem Tian robiący maksymalnego brejka 20. A wczoraj Robbo, który sam chyba tylko wie jak to przegrał faulując i popełniając głupsze niż junior, błędy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#38
???? Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies (113-107)
Kurs: 3,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 700 PLN Marathonbet
Ok, wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Od kiedy Westbrook wrócił do składu OKC ich gra wygląda fatalnie. Durant coś nie może się odnaleźć, Brooks też nie bardzo wie co ma zrobić i kogo dać na parkiet vide Reggie, RB i Fisher w jednej chwili razem na parkiecie. Westbrook po powrocie ma fatalną skuteczność oraz w jego grze widać tą &quot;chęć&quot; (aka murzyńskie ego) pokazania wszystkim, że się wróciło, że może być liderem i ciągnąć drużynę itd. A dobrze wiemy, że najlepszym obrońcą na niego jest on sam i jego głowa.
Misie to nie jest łatwa drużyna dla nikogo - dobrze o tym wiedzą Thunder, bo to właśnie oni wyeliminowali ich z PO. Do tego zagrają bez Perkinsa - i co by o nim Maroon nie mówić - to w defensywie jednak coś gra (sam Ibaka nie wybroni wszystkiego) i jednak jest lepszy niż rookie Adams, drewniany Collison, a o Thabeecie nie wspominając.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Luty

Suma stawek
7 600 PLN

Suma wygranych
9 502 PLN

Zysk
1 902 PLN

Yield
25,02 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
???? San Antonio Spurs - Miami Heat
Kurs: 2,44 // Stawka: 200 PLN // EW: 488 PLN Pinnacle
Zastanawia mnie kto bardziej prestiżowo potraktuje to spotkanie. Heat - po męczarniach ale jednak - udowodnili swoją wyższość na Spurs, wygrali również z nimi w styczniu w AAA; z drugiej strony stare wygi SAS są za starzy, żeby coś komuś udowadniać w nieznaczącym RS - dla nich liczy się tylko pokonanie ich w Finale i zdobycie mistrzostwa. Znamy również Poppa - listopad 2012, mecz przeciw Heat i decyzja o niewystawieniu 4 swoich najlepszych graczy (Spurs dostali karę od ligi za to ale my nie o tym). Gregg wiedział, że nie ma co męczyć swoich wiekowych graczy w meczu, który najprawdopodobniej i tak by przegrał. Mniejsza o to, że rezerwy walczyły do końca o zwycięstwo. Popp nie odwali drugi raz tego numeru, szczególnie przed własną widownią ale widać jego stosunek do meczy z takimi rywalami ze Wschodu. Do tego walka LBJa o MVP regulara. Kibicuję i stawiam na Heat ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#2
???? Bopanna/Qureshi - Federer/Wawrinka
Kurs: 2,05 // Stawka: 200 PLN // EW: 410 PLN Unibet
Nie rozumiem trochę kursów. Wiadomo: Fedex i Stasiu to mocne nazwiska ale razem w deblu grają od wielkiego dzwonu vide Igrzyska. Grali na IW ale w 2011 roku. Nie ma co ukrywać, że na pewno ważniejszy jest dla nich występ singlowy. Duet Boppana i Qureshi są mocni o czym można było się przekonać w Dubaju.
Debel toczy się swoimi prawami ale skoro osobiście dla mnie lepsza para jest dogiem to nie wypada tego nie zagrać.
#3
???? Victor Hanescu - Stephane Robert
Kurs: 1,97 // Stawka: 200 PLN // EW: 394 PLN Pinnacle
Rumun nie gra dobrze na hardzie. Francuz z kolei radzi sobie dobrze na tej nawierzchni. Sprawił niespodziankę eliminując na AO Kliżana, a urywając seta Murrayowi. Na ten moment, na tę nawierzchnię faworytem powinien być tylko Robert że rozegrał już tu 2 mecze. Znowu nie rozumiem kursów ale trzeba korzystać z okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Później rozliczę wyżej.
#4
???? Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder (-22,5)
Kurs: 6,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 200 PLN William Hill
Kurs wysoki ale ryzyko nieadekwatne do możliwości trafienia. Ostatnie parę dni śledziłem (raz nawet postawiłem) mecze takich drużyn przeciw tankowcom i myślę, że mogę zacząć polecać go w temacie. OKC -31,5 vs Sixers @8 ✅ ; LAC -21,5 vs LAL @6 ✅ Tyle motywu. Nie ma co pisać o sytuacji obu drużyn i wynikach przez nie osiąganych. Wygrana OKC - nie lubię tego słowa, szczególnie w NBA^^ - pewna, nie wiadomo tylko ile. A blow 20+ jest bardzo możliwy.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#5
???? New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies (-5) No to lecim chyba w tym miesiącu z VIPów ????
Kurs: 2,07 // Stawka: 200 PLN // EW: 414 PLN Pinnacle
Walka o 7-8 seed na Zachodzie będzie się pewnie walczyła do końca. Póki co nie ma tam &quot;pewniaczka&quot; to awansu. Misie, Mavs i Suns a może i - choć to bardzo optymistyczne założenie - Wolves. Cóż - wtopy trzeba ograniczyć już do minimum, więc ten mecz po prostu trzeba wygrać. A są zespołem po prostu lepszym niż Pelikany.
@Mati
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#6
???? Oklahoma City Thunder (-26,5) - Los Angeles Lakers (131:102) 29 ????
Kurs: 7,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 500 PLN William Hill
wracam do gry ????
Podchodzę jeszcze raz do takiego handicapu i do obu drużyn. Poprzedni mecz pozostawiam bez komentarza. Teraz liczę na porządny rewanż Grzmotów. I lepszą grę Westbricka. I brak dnia konia Meeksa (ukryty Kobe ???? ). I ogólnego rozpier*olu Jeziorowców ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#7
???? Philadelphia 76ers - Indiana Pacers (-26,5)
Kurs: 7,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 500 PLN William Hill
Zdecydowałem, że konsekwentnie będę grał takie handicapy przeciw drużynom jak Sixers, Bucks czy Lakers do końca sezonu. Niewątpliwie warto i jedna porażka Thunder w Staples Center tego nie zmieni, a odbiłem to sobie wczoraj ????
Zdziwię się jeśli Sixers wygrają jeszcze jakikolwiek mecz w tym sezonie (zaraz wykraczę i zrobią to samo co Lakers z OKC ???? ). Gdyby s5 Pacers złożyć z rezerwowych to i tak nie mieliby prawa przegrać. Ostatnio spadek formy, pewnie po to by optimum przyszło na Finały ale głębia składu Pacers. Do tego mam nadzieję, że Turner liderujący teraz drugi garnitur Pacers odwdzięczy się swojemu byłemu klubowi za brak zaufania w byciu liderem Sixers.
#8
???? New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers (-3)
Kurs: 2,21 // Stawka: 200 PLN // EW: 442 PLN Pinnacle
Bez Aldridge&#39;a nie radzili sobie już tak dobrze, a ostatnie porażki są po części winą trudnego terminarza. Cały czas liczą się w walce o 4 seed na Zachodzie. Tak więc wypadałoby w końcu wygrać z taką ekipą jak Pelikany. Lider PTB nadal z usztywniaczami ale jednak lepiej żeby Davis nie miał tak łatwo pod koszem. Nie pałam zbytnią sympatią do NOPu i liczę na łatwe zwycięstwo Blazers.
#9
???? Simona Halep - Agnieszka Radwańska
Kurs: 2,30 // Stawka: 200 PLN // EW: 460 PLN William Hill
Nie wiem - zawsze gram przeciw Isi w dalszych fazach turnieju z nienajgorszym skutkiem ale tutaj przeczucie mówi mi by postawić jednak trochę grosza patriotycznie ;)
Always trust your guts
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Trzeba było wczoraj łapać SAS z handi, których uważam jednak za minimalistów i dlatego tego nie zagrałem niż babrać się z Pacers. Misie też uważam, że nie będą śrubować wyniku, wiec na ich handi odpuszczam dziś (obym nie żałował ???? )
#10
????Washington Wizards - Brooklyn Nets
Kurs: 2,25 // Stawka: 200 PLN // EW: 450 PLN Bet365
Nets wygrana z Heat, a męczarnie Wizards z Magic. Dziś jednak uważam, że zobaczymy dwie różnie drużyny. Nets po bardziej prestiżowym i wygranym meczu z mistrzami mogą nie spiąć się tak na Wizards.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#11
???? Indiana Pacers (-29,5) - Philadelphia 76ers (99:90)
Kurs: 7,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 500 PLN William Hill

wiadomo - minimaliści...

#12
???? Houston Rockets (-23,5) - Utah Jazz (124:86)
Kurs: 6,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 300 PLN William Hill

Od razu zaznaczam, że szansa na zielony kolor dzisiejszej nocy jest niższa niż zwykle.

Pacers no cóż - ostatnio idą minimalistyczną drogą i nie śrubują przewagi a często ją tracą w szybki sposób. Na pewno nie będą się spinać, bo przed nimi ciekawy terminarz: 2x Bulls, Grizzlies i chyba najważniejszy - Heat.

Co do Rakiet - są b2b po meczu na Florydzie gdzie nieomal zwyciężyli Miami. Trudny mecz i o regenerację - zwłaszcza w drodze powrotnej do Teksasu - trudniej. Z drugiej strony może sportowa złość uderzy w Rakiety i niczym smok - nie ma dziewicy to się naje kulawym chłopcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#13
???? Portland Trail Blazers (-22,5) - Milwaukee Bucks
Kurs: 6,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 200 PLN William Hill
#14
???? Golden State Warriors (-23,5) - Orlando Magic
Kurs: 7,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 400 PLN William Hill
Do tych dwóch powyższych analiz brak, bo i po co? Każdy zna możliwości tych drużyn oraz mój stosunek do grania takich handi przeciw &quot;D-League Teams&quot;
#15
???? Atlanta Hawks - Toronto Raptors (-4)
Kurs: 2,13 // Stawka: 200 PLN // EW: 426 PLN Pinnacle
Hawks broni cały czas 8 miejsca na Wschodzie. Wykorzystali do tego naprawdę łatwy terminarz: Jazz, Bucks, Nuggets i &quot;śmierdzące Bobki&quot; (by Ted), którzy lubią dostawać w pupkę jak są faworytem. W życiu bym nie przypuszczał, przed sezonem, że Dinozaury będą 3 siłą na Wschodzie jednak ruchy kadrowe przed ale głównie w trakcie sezonu obudziły i rozruszały ich. Masai Ujiri cudotwórca - pozbyć się tłustych kontarktów jak i nieprzydatnych Gay&#39;a czy Bargnaniego. DeRozan jak i cały zespół zaczął błyszczeć pod odejściu Rudego (6-13 przed - 10-3 po odejściu). Po raz pierwszy przekroczyli również poziom .500 wygranych meczy w sezonie od 06/07. Lowry powinien zagrać w tym meczu, więc znaczących osłabień brak. Między 3 a 7 miejscem jest różnica tylko paru zwycięstw, więc nie można teraz popaść w regres. Zespół z Kanady jest dla mnie lepszym w tym pojedynku. Na wyjeździe pokonali nie dawno Wolves czy Wizards, których również uważam za drużynę lepszą niż obecne Jastrzębie. 4W streak zawdzięczają tylko sprzyjającemu terminarzowi. Grają b2b, więc dodatkowym atutem są 2 dni odpoczynku Raptors.
#16
???? Sacramento Kings - Washington Wizards (-3,5)
Kurs: 2,25 // Stawka: 200 PLN // EW: 450 PLN Bet365
Tu również zespół walczący o jak najlepszy seed na Wschodzie, choć wydaje się, że 5 miejsce to szczyt ich obecnych możliwości vs tankowiec, który jednak jest lepszy w potyczkach z z innymi najgorszymi. Najpewniej do meczu przystąpi Cousins, który może zrobić trochę kłopotów Gortatowi lecz nie musi. Jak zwykle w przypadku takich zawodników problemem jest głowa i to dlatego DeMarcus nie może być traktowany jako lider zespołu choć tak się uważa. Do tego gwiazdeczka Gay... Co innego Wizards. Tam rządzi Wall, choć i on lubi niestety za dużo rzucić. Jednak ma zawsze do pomocy Beala, Arizę. Na uwagę zasługuje również ostatni występ Goodena - dziś zobaczymy czy to był tylko jednorazowy wystrzał czy zanotuje kolejny solidny występ, a myślę że będzie mógł być za taki uważany jeśli zdobędzie choć choć połowę liczb uzyskanych z Nets. Obecnie Kings są zespołem do wygrywania z takimi tuzami jak Sixers i Bucks. Liczę, że dziś się nic nie zmieni i ujrzymy spokojne zwycięstwo Stołecznych.
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#17
???? Golden State Warriors (-22,5) - Milwaukee Bucks
Kurs: 6,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1200 PLN William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#18
???? Indiana Pacers (-7) - Chicago Bulls
Kurs: 2,03 // Stawka: 200 PLN // EW: 406 PLN Pinnacle
#19
???? Philadelphia 76ers - New York Knicks (-22,5)
Kurs: 6,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 200 PLN William Hill
Za mało czasu na analizę na Pacers; NYK wiadomo - granie przeciw Sixers
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#20
???? Cleveland Cavaliers - Houston Rockets (-10,5)
Kurs: 2,25 // Stawka: 200 PLN // EW: 450 PLN Unibet
Cavs bez Uncle Drew, Denga i Milesa. Zostaje Waiters i ewentualnie Hawes, bo i Howard nie zagra w Rockets. Niby ma się rozgrzewać ale nie sądzę, żeby McHale go wpuścił nawet na minutę. Rakiety forsują tempo, więc w ich meczach łatwo o większy handicap.
Było ✅ 18 ale oczywiście trzeba było sobie odpuścić 4q...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#21
???? San Antonio Spurs (-30,5) - Philadelphia 76ers
Kurs: 7,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 500 PLN William Hill
#22
???? Los Angeles Clippers (-26,5) - Milwaukee Bucks
Kurs: 7,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 500 PLN William Hill
Ciąg dalszy polowania na grubego zwierza. SAS jak grali z Lakers to nie wierzyłem, że mogą tak śrubować wynik, więc trzeba ich również spróbować z czerwoną latarnią ligi.
W Clippersach brakuje tylko Redicka, w Bucks najpewniej zabraknie Iljasowy i być może Woltersa.
Wypadałoby też coś normalnego pograć ale:
- kuszą Bobki, jednak ilekroć na nich postawię to pokazują jak żałosną ekipą potrafią być
- Suns nieprzewidywalni; zresztą tyle psioczyłem na Hawks, a te ciule zaczęli wygrywać
- Heat i ich ostatnie podejścia do meczy ????
- NOP - Nets - tylko Vega$ wie co tam się wydarzy
- Jazz i Nuggets czyli tankowiec z drużyną która jest beznadziejnie prowadzona.
Nie dziękuję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#24
???? Houston Rockets (-30,5) - Philadelphia 76ers
Kurs: 8,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 600 PLN William Hill
Do 50 razy sztuka ???? Dawno blowu nie było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#25
???? Minnesota Timberwolves (-21,5) - Los Angeles Lakers
Kurs: 6,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 200 PLN William Hill
gwałt ze szczególnym okrucieństwem ????
Chyba moje ostatnie podejście do takiego handi. Wolves ostatnio zaaplikowali +24 Hawks, więc liczę, że z Lakers! będącymi b2b! po porażce!! z BUCKS!!! ???? spokojnie wyrobią minimum 22 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom