>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

German Masters 2023 (1-5.02.2023)

psotnick 546,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
15755
German Masters 2023
1-5 lutego 2023


German Masters to jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu zawodników, głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez berlińską publiczność. Swoje robi również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. Najbliższa edycja turnieju German Masters 2023 rozegrana zostanie w dniach 1-5 stycznia 2023 we wspomnianym już Tempodromie w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięgnie £400,000, w tym £80,000 dla zwycięzcy. Rok temu tytuł zdobył Zhao Xintong, który w finale zdeklasował swojego rodaka Yan Bingtao (9-0). Niestety, Xintong nie będzie bronił tytułu, bo został zawieszony przez federację za udział w ustawianiu wyników. Zresztą podobnie jak drugi z finalistów Bingtao (i jeszcze kilku innych Chińczyków).


Warto wspomnieć, że od niedawna German Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie tworzy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie German Masters, ale również European Masters, Snooker Shoot Out i Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu turniejów zdobędzie najwięcej punktów rankingowych.

Format turnieju German Masters zakłada, że w turnieju głównym zagra 64 zawodników wyłonionych we wcześniej rozegranych kwalifikacjach do German Masters 2021. Odbędą się one w dniach 21-26 listopada 2022 w Morningside Arena w angielskim Leicester. Oznacza to, że każdy ze 128 zawodników przystępujących do kwalifikacji będzie musiał wygrać 2 mecze by znaleźć się w 32-osobowej drabince turnieju głównego w Berlinie. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
M 38,7K

Mitre

Użytkownik
Dołączył
11/2021
Posty
93
Xintong - Yize
(poniedziałek, godz. 11)

Typ: 2
Kurs: 3.20 (STS)
Stawka: 4/10

[wynik: 5:3]


Xintong znajduje się w najgorszej dyspozycji, odkąd gości w tourze. Yize ma papiery na to, by skorzystać ze sposobności fatalnej postawy rodaka: krótki format, dynamiczne usposobienie przy stole, niezgorsze wyniki w tym sezonie oraz ogromny regres bardziej utytułowanego krajana tworzą komplilację mogącą przełożyć się na zwycięstwo młodszego Chińczyka.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 274,2K

louisarmstrong

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
1298
Miasto
WyspaZieleni
Rayan Day - Michael White
Michael White kurs 2.1
Alexander Ursenbacher - Dean Young over 5.5 kurs 1.44
williamhil
oglądałem jakieś fragmęty meczu Jimi White z Dayem , i Michaela White z Zou Yellongiem i obaj grali słabo przy czym Michael White miał trudniej bo Yellong ostatnio miał jakąś formę konia .W h2h 3:3 wliczając snooker shot out szanse blisko 50/50
szczerze mam dobre doświadczenia grając przeciw Rayanowi Day .

W drugim meczu młody Szkot duzym dogiem ale ograł niedawno Wenbo zrobił 3 frejmy z Bingamem , Ursenbacher tutaj oczywistym faworytem ale to nie powinien byc mecz do jednej bramki
 
Ostatnia edycja:
M 38,7K

Mitre

Użytkownik
Dołączył
11/2021
Posty
93
Iqbal - Ursenbacher
(dzisiaj, godz. 11)

Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 2.20 (STS)
Stawka: 4/10

[wynik: 0:5]


31-letni Iqbal po siedmioletniej absencji zyskał sposobność pokazania się szerszemu audytorium, zapewniając sobie dwuletnią kartę dzięki triumfowi w QS - i, przyznać trzeba, całkiem zacnie zaprezentował się w UK Championship, osiągnąwszy pułap trzeciej rundy. Wprawdzie odprawienia z turnieju Pinchesa i Greena nie należy czytać za spektakularne osiągnięcia, to jednak w obliczu siedmioletniego rozbratu z grą w gronie profesjonalistów zwycięstwa nad - było, nie było - starymi wygami, bardzo doświadczonymi snookerzystami, i to od razu w rozgrywkach tej rangi, mają swoją wagę. W końcu Iqbal musiał uznać wyższość Vafeiego, lecz Irańczyk, zawodnik czołówki, musiał się nieźle nagimnastykować (4:6). Ursenbacher pozostaje faworytem tego starcia, aczkolwiek pamiętać koniecznie należy, że jest to gość cechujący się chimerycznością - labilność to jego znak rozpoznawczy. Umiejętności ma duże, wszelako wziąwszy pod uwagę obiecującą inicjację Pakistańcztyka w tourze oraz inklinacje ku chwiejności Szwajcara, podążam za tropem, że Iqbal jest w stanie ugrać trzy frejmy.
 
Ostatnia edycja:
W 39,8K

Wieczorek85

Użytkownik
Dołączył
12/2020
Posty
641
Co się dzieje że część tych wielkich sprawia wrażenie jakby nie po drodze im było z German Masters? Sporo podejrzanych wyników, a już to co zrobił Gilbert to kompletne olanie i turnieju i rywala
 
krol-julian 2,7K

krol-julian

Użytkownik
Dołączył
01/2010
Posty
286
To co Gilbert zrobił ... nie widziałem takiego cyrku od lat. Od samego początku fatalne pudła, totalna olewka meczu i na koniec poprostu odejście od stołu.

Z ciekawości miałem ten fatalny mecz zagrany. To jest kryminał, że przez takie wyczyny człowiek przegrywa pieniądze. To powinna być dyskwalifikacja i zwrot. To co zrobił Gilbert nie ma nic wspólnego ze sportem i wynikiem przegrał/wygrał.
A z drugiej ciekawostki powiem, że do tej chwili zakład jest nierozliczony. Gdzieś po cichu mam nadzieję, że rzeczywiście podejdą do tego po ludzku i dadzą zwrot ale gdzie tam ludzkie zachowania w sts ...
 
psotnick 546,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
15755
To co Gilbert zrobił ... nie widziałem takiego cyrku od lat. Od samego początku fatalne pudła, totalna olewka meczu i na koniec poprostu odejście od stołu.
Wczoraj byłem poza netem i widzę że mi umknęła taka ciekawostka..

Ale już widać że to przedstawienie pociągnie Gilberta po kieszeni. Federacja już zapowiedziała karę, i nie będzie to mała kwota. Może chciał się poczuć jak Ronnie. W 2006 roku O'Sullivan zrobił de facto to samo w meczu z Hendrym (w podlinkowanym artykule są linki do tamtejszej sprawy) i później musiał zapłacić 21,000 funtów kary. Teraz nie będzie pewnie mniej, a raczej więcej.

Tym bardziej to dziwne że przecież nie grał w tym meczu źle, wcześniej wbił setkę, potem 61. Naprawdę bardzo dziwne zachowanie, Hicks też szybciutko się spakował jakby to było po czyszczeniu stołu ostatnim frejmie. Dziwne. Szkoda, bo akurat Gilbert jest jedneym z ulubionych moich zawodników.
 
W 39,8K

Wieczorek85

Użytkownik
Dołączył
12/2020
Posty
641
Z drugiej strony sobie myślę że każdego z nas spotykają sytuacje które z minuty na minutę przewracają nasze życie do góry nogami. Być moze już w trakcie spotkania dostał wiadomość po której czuł że po prostu musi jak najszybciej stamtąd wybyc.
 
NamXay 1,5K

NamXay

Użytkownik
Dołączył
02/2022
Posty
6
Dziś wieczorem zapowiada się ciekawy pojedynek pomiędzy Lisowskim i Guodongiem zwłaszcza, że obaj zawodnicy preferują snooker ofensywny. Po obejrzeniu wczorajszego meczu Lisowskiego z Whitem nie wydaje mi się żeby Xiao był dzisiaj tak łatwym łupem jak to widzą bukmacherzy. Wczorajsze zwycięstwo Lisowskiego w meczu z White'm mnie osobiście nie przekonuje. Przede wszystkim niskie brejki i cała masa prezentów od Jimmiego White'a. Druga sprawa Jimmy to już jednak weteran - po wygraniu pierwszych dwóch frame'ów mocno zgubił koncentrację (zwłaszcza w ostatnim frame'ie).

Reasumując w dzisiejszym pojedynku z Lisowskim Xiao Guodong dwa frame'y powinien ugrać spokojnie ale rozważam też ugranie trzech co dałoby wygraną przy handicapie -2.5 f (mecz toczony na dystansie do 5 wygranych frame'ów). Jednak w tym drugim typie zdecyduję się nie tyle na wygraną Guodonga co na większą liczbę frame'ów w całym spotkaniu (+7.5 f) ze względu na lepszy kurs na to zdarzenie.

Lisowski vs Guodong: +6.5 frame - kurs 1.32 / bukmacher STS
Lisowski vs Guodong: +7.5 frame - kurs 1.95 / bukmacher STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +601
psotnick 546,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
15755
L. Brecel - R. Milkins
Zwycięzca meczu: L. Brecel @ 1,50 3-5
Wynik handicap: L. Brecel -1.5 @ 1,82

Chyba dość pewna opcja mimo wszystko. Z dwóch graczy którzy bazują głównie na swoim naturalnym talencie zdecydowanie lepszym jest Brecel. I choć też potrafi zaskoczyć wyborem uderzenia czy niepotrzebnym błędem to jednak daleko mu w tym do Milkinsa, u którego to już właściwie znak firmowy. Obu się świetnie ogląda, bo sprawiają że ten sport wydaje się bardzo prosty. Ale jeśli chodzi o snookerowego rzemiosło, temperament do gry to jednak Belg jest o poziom albo i dwa wyżej. W pierwszej rundzie komfortowe zwycięstwo nad Stevensem (5-2), Milkins to podobny poziom trudności i spodziewam się podobnego wyniku.

N. Robertson - C. Wakelin
Wynik handicap: C. Wakelin +3.5 @ 1,45 4-5
Wynik handicap: C. Wakelin +2.5 @ 2,05
Wynik handicap: C. Wakelin +1.5 @ 3,10
Zwycięzca meczu: C. Wakelin @ 5,00

Nie wiem co się dzieje z Robertsonem, ale od paru turniejów nie jest sobą. Ponoć jakieś choróbsko się przyplątało wcześniej, teraz już jest ok, ale gra z Perrym wyglądała żenująco, nawet nie w porównaniu z jego normalnym poziomem, ale nawet na tle Perryego wyglądał jak amator. Zagadką pozostanie jakim cudem Perry przegrał ten mecz. Miał 3-1, w następnym frejmie 47-0 i z tej pozycji już nie wygrał nic. A poziom Robbo wcale nie był zjawiskowy, trochę się podniósł, jasna sprawa, ale daleko było do jego normalnego poziomu. Jeśli Robbo dalej będzie tyle pudlił co wczoraj to Wakelin może mu nie tylko się postawić, ale nawet ograć. Anglik świeżo po życiowym sukcesie i wygraniu Shoot Outa w niedzielę, wpadło sporo kasy i punktów do rankingu, w wpadnie jeszcze więcej bo zagwarantował sobie tym zwycięstwem również udział w Champion of Champions. W pierwszej rundzie męczarnie z Chińczykiem Si, ale przetrwał i teraz jeśli faworyt będzie dawał tyle szans co Perryemu to Wakelin będzie umiał to wykorzystać, bo z budowanie brejków nie miał nigdy problemów. W każdym razie wobec obniżki formy faworyta takie kursy są ciut zawyżone.

Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1570
louisarmstrong 274,2K

louisarmstrong

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
1298
Miasto
WyspaZieleni
Milkins -Wakelin
Obaj odnieśli zwycięstwa dzisiaj będąc dużymi dogami
Chris Wakelin At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames
Kurs 9 williamhill
Each Player At Least 1 Century
Kurs 7.00 williamhill
Screenshot_20230204-064625_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +850
psotnick 546,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
15755
R. Milkins - A. Carter
Wynik handicap: R. Milkins +1.5 @ 1,82 5-6
Zwycięzca meczu: R. Milkins @ 2,35
Betclic

Sam nie wierzę że to piszę, ale Milkins w tym tygodniu wygląda najlepiej ze wszystkich. Wszystkie mecze dość komfortowo, najpierw Wells (5-3), potem sprawił niespodziankę ogrywając Brecela (5-3), a wczoraj Wakelina (5-2). Wbił tylko 2 setki za to jakie! Najpierw w pierwszym meczu wbił 146 czyli najrzadziej wbijany brejk, a wczoraj wbił maksa 147! To chyba pierwszy taki przypadek żeby jeden zawodnik wbił dwa najwyższe możliwe brejki w jednym turnieju. Widać u niego luz jak zawsze, ale tym razem jest w tym też doza odpowiedzialności i precyzji. Myślę że Carterowi będzie bardzo trudno doskoczyć do tego poziomu bo sam raczej szuka formy niż ją znalazł i ten turniej przełomem na pewno nie jest. Drabinkę półfinału miał wyjątkowo korzystną (wolny los, Heathcote, Pang), a i tak nie była to łatwa droga dla niego. Moim zdaniem kursy powinny być odwrócone i tym razem to dog jest w lepszej formie, więc taki kurs wydaje się promocją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
louisarmstrong 274,2K

louisarmstrong

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
1298
Miasto
WyspaZieleni
R. Milkins - A. Carter

w h2h 5:2 dla Cartera a ostatni mecz 5:3 w ubiegłym toku w kwalifikacjach własnie tego turnieju wygrał Carter .Milkins wczoraj w drugim frejmie odpowiedział maxem.Dziś grają na dystansie do 6 wygranych frejmów w Berlinie bedzie pewnie sporo publiiczności.Hala tempodrom usytułowana jest tuz przy stacji metra .Kiedys byłem tam na koncercie Patcha Metheny .Szykuje się wirułozerskie granie
Each Player At Least 1 Century kurs 3.4 ,
Each Player At Least 2 Century kurs 26 za drobne
Robert Milkins At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames kurs 9.00
williamhill
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 274,2K

louisarmstrong

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
1298
Miasto
WyspaZieleni
Ford - Lisowski

Wygląda na to że Lisowski grać z Fordem nie umie .Dosyć miażdząca dwuctfrowa przewaga w H2H 11:1 na korzyść Toma .A ten jeden rodzynek wygrana Lisowskiego to no właśnię German Masters 2021 również półfinał.Wynik 6:2 a mecz Jack Lisowski zacżął od wygrania trzech pierwszych frejmów i dowiózł wygraną pod pełną kontrolą do końca.Dzisiaj też Jack Lisowski mósi dobrze zacząć i próbuję pograć coś w taki scenariusz.
Jack Lisowski At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames kurs 4,80 williamhill .