>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

German Masters 2022 (26-30.01.2022)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2022
26-30 stycznia 2022


German Masters to jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu zawodników, głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez berlińską publiczność. Swoje robi również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. Najbliższa edycja turnieju German Masters 2022 rozegrana zostanie w dniach 26-30 stycznia 2022 we wspomnianym już Tempodromie mieszczącym się w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięgnie £400,000, w tym £80,000 dla zwycięzcy. Tytułu bronić będzie Judd Trump, który wygrał dwie poprzednie edycje. Rok temu w finale pokonał swojego przyjaciela Jacka Lisowskiego (9-2). Czy Judd Trump wygra trzeci raz z rzędu?


Warto wspomnieć, że od niedawna German Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie tworzy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie German Masters, ale również European Masters, Snooker Shoot Out i Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu turniejów zdobędzie najwięcej punktów rankingowych.

Format turnieju German Masters zakłada, że w turnieju głównym zagra 64 zawodników wyłonionych we wcześniej rozegranych kwalifikacjach do German Masters 2021. Odbędą się one w dniach 18-26 października 2021 w Chase Leisure Centre w angielskim Cannock. Oznacza to, że każdy ze 128 zawodników przystępujących do kwalifikacji będzie musiał wygrać 2 mecze by znaleźć się w 32-osobowej drabince turnieju głównego w Berlinie. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore


1614722014850.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Craig Steadman VS Ng On Yee
Handicap: Craig Steadman (-3.5) @ 1.62 5-4 mała katastrofa..
Dokładny wynik: 5:0 @ 3.40

Ng On Yee to jedna z czołowych snookerzystek, trzykrotna mistrzyni świata, w ostatnich latach absolutna czołówka, może trochę poniżej Reanne Evans, z którą wymieniały się tytułami w ostatnich latach. Ale mimo wszystko poziom kobiecego snookera jest dużo niższy niż nawet dolnych rejonów rankingu męskiego. Evans wprawdzie kilka razy mocno napsuła krwi, nawet czołowym snokerzystom (w tym niedawno swojemu byłemu mężowi Allenowi), ale były to raczej wyjątki niż reguła. Poza tym reprezentantka Hong Kongu przez pandemię i problemy z transportem, wizami i wszystkim innym, była pozbawiona rywalizacji z mężczyznami i takie zderzenie dzisiaj może być bolesne. Jasne, na co dzień trenuje z facetami itd., ale mecze a trening to dwie różne dyscypliny. Dlatego myślę, że to może być bardzo bolesna konfrontacja, zwłaszcza że Steadman ma smykałę do budowania brejków, miał sporo takich momentów że potrafił wbijać po 2-3 setki z rzędu i ogrywać w świetnym stylu nawet czołówkę. Mam wrażenie że dzisiaj szans na punktowanie będzie miał dużo więcej niż zwykle i powinien z tego skorzystać.

Barry Hawkins VS Matthew Selt
Handicap: Matthew Selt (+2.5) @ 1.52 5-3
Handicap: Matthew Selt (+1.5) @ 2.10
Zwycięzca meczu: Matthew Selt @ 3.10

Starcie dwóch graczy szukających formy w tym sezonie. U Hawka obniżka formy wygląda bardziej jaskrawo bo to jednak od lat ścisła czołówka i po prostu dziwnie się ogląda tak słabego Hawkinsa gdy zwykle to on był synonimem solidności. Dobrym przykładem problemów był ostatni mecz z Kingiem, gdzie rywal nie musiał robić nic by odprawić faworyta 4-0, by w następnym meczu polec 1-4 z Haotianem. Coś jest nie tak z grą Hawka, forma w lesie, widać pandemia nie wpłynęła na niego dobrze. Selt też nie zachwyca, mówiąc oględnie, ale jednak bilans dodatni. Bezpośredni bilans dość wyrównany, w ostatnich latach nawet bardziej, sporo zaciętych meczów kończonych na pełnym dystansie. Poza tym Selt ma dość niewygodny styl, potrafi zagmatwać sytuację na stole i dobrze się czuje w takim bałaganie, w przeciwieństwie do ofensywnego Hawka. Myślę, że na obecnym etapie sezonu i formy obu graczy Hawkins po prostu jest zbyt faworyzowany i trudno spodziewać się tu spacerku, a nawet jestem w stanie sobie wyobrazić niespodziankę.

Lvbet
 
Ostatnia edycja:
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Joe Perry VS Zhang Jiankang
Handicap: Zhang Jiankang (+2.5) @ 1.72 3-5
Handicap: Zhang Jiankang (+1.5) @ 2.45
Zwycięzca meczu: Zhang Jiankang @ 3.80

Z Perrym sprawa podobna jak z Hawkinsem, a może nawet bardziej. W tym sezonie mocna obniżka formy, wtopy z kim popadnie (Hancorn, Lines, Vahedi), dopiero ostatnio i ograł, nie bez trudu, słabego Pagetta (4-2). Zhang to młody Chińczyk głodny sukcesu który już zdążył kilka razy napsuć krwi solidnym graczom, a nawet ich ogrywać. Myślę, że Perry będzie musiał wrócić do swojej normalnej formy, a nie wiem czy to jest możliwe w tak krótkim czasie, dlatego widzę tutaj szansę dla młodego przynajmniej na wyrównany mecz, a może i kolejną niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Graeme Dott VS Si Jiahui
Handicap: Si Jiahui (+2.5) @ 1.50 4-5
Handicap: Si Jiahui (+1.5) @ 2.00
Zwycięzca meczu: Si Jiahui @ 2.80
Lvbet

To nie jest dobry czas dla Dotta w snookerze i jest szansa na niespodziankę. Forma byłego mistrza świata w lesie, ostatnio sporo wtop z dużo niżej notowanymi rywalami (Gould, Judge), albo męczarnie z absolutnymi słabeuszami (4-2 z Ajaibem). Ale co gorsza, to często, przynajmniej w tych meczach które widziałem, to można zaobserwować że mu już nie zależy, zwłaszcza kiedy nie idzie. Wtedy Szkot zaczyna grać all in, bez myślenia o jakimś ważeniu ryzyka i korzyści, tylko albo wpadnie i mam szansę, albo pudło i zostawiam rywalowi autostradę do wygranej. Zero odstawnych itd., byle szybciej skończyć mecz i swoje męki. Nie wiem skąd się to bierze, ale tak to wygląda ostatnio u Dotta. Młodemu Chińczykowi woli walki na pewno nei zabraknie, skalp to skalp, zwłaszcza jak rywalem były mistrz świata i gracz szerokiej czołówki. Jiahui na razie status amatora ale już ma na koncie dwa cenne skalpy ogrywając Williamsa i ostatnio Stevensa, więc coś tam w nim drzemie. Nawet jeśli Dott zagra na swoim normalnym poziomie, bez robienia sobie jaj to uważam że wynik może być ciasny, a jeśli będzie grał tak jak ostatnio to wygrana Chińczyka będzie więcej niż możliwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Barry Hawkins VS Michael Georgiou
Mecz - Handicap: Michael Georgiou (+3.5) @ 1.30 3-5
Mecz - Handicap: Michael Georgiou (+2.5) @ 1.80
Mecz - Handicap: Michael Georgiou (+1.5) @ 2.60
Zwycięzca meczu: Michael Georgiou @ 4.00
Najwyższy Brejk w meczu: Michael Georgiou @ 2.95 119-62
Zawodnik 2 - Suma setek: Powyżej (0.5) @ 3.60

Przesadzony kurs na Georgiou to jakby nic nie powiedzieć. I to przesadzony ze względu na grę obu graczy. Hawkins jest pod formą, wyniki kiepskie podobnie jak gra i nawet ta wczorajsza wygrana z Seltem to pokazała, bo gra była szarpana i przez większość czasu wyglądało że Selt wygra, w sumie to nie wiem jak on to przegrał bo był w brejku na 4-3. W każdym razie Hawk to teraz dobra okazja na zapisanie cennego skalpu na swoim koncie, a Georgiou ma jak najbardziej na to papiery. Cypryjski Anglik ma aktualnie status amatora, ale gra jak gracz top32, jakby nie było to przecież niedawny zwycięzca turnieju rankingowego (może i to tylko ShootOut 2018, ale zawsze), w sumie to nie wiem jakim cudem on wypadł z touru. W każdym razie w tym sezonie wyraźnie ustabilizował swoją grę i wyniki to pokazują. W serii kwalifikacji do turniejów Home Nations a także wczoraj do German Masters pokazał bardzo dobrą formę. Wszystkie 3 mecze wygrał łatwo oddając w sumie tylko 1 frejma, a rywali miał wymagających (m. in. Slessor czy Donaldson), dodatkowo wbił 2 porządne setki (125, 136) i parę innych wysokich robiących podejść (57, 78, 61, 84). Więc widać że Georgiou w formie jest i nawet dla Hawkinsa w normalnej dyspozycji byłby wymagającym rywalem, a kiedy forma faworyta w lesie to może być po prostu rywalem nie do przejścia. Na szczęście kursy przesadzone w opór, więc nie trzeba wiele ryzykować żeby być zadowolonym z ewentualnego zysku, z takich kursów po prostu trzeba skorzystać.

Zhang Jiankang VS Craig Steadman
Handicap: Zhang Jiankang (+1.5) @ 1.50 2-5 Zhang z 2-0 na 2-5.. szkoda..
Zwycięzca meczu: Zhang Jiankang @ 1.88
Najwyższy Brejk w meczu: Zhang Jiankang @ 1.90 55-51

Nawet nie trzeba by było oglądać meczu Chińczyka żeby zagrać przeciwko Steadmanowi. Wystarczyło obejrzeć wczorajsze popisy Anglika przeciwko reprezentantce Hongkongu by widzieć grę na poziomie mistrzostw Polski, a może i tam miałby problem z przejściem 1 rundy. Podejścia po 20 pkt, spudłowane banalne bile w tym decydująca ostatnia czarna w 1 frejmie z idealnej pozycji. I tak się ten mecz toczył, błędy Steadmana i ciułanie punktów przez rywalkę, w pewnym momencie było 2-4 i rywalka w podejściu na koniec meczu, niewiele brakowało, ale ostatecznie Steadmam wymęczył jednak wygraną. Nie wiem czy to kwestia tego że grał z kobietą, może czuje się nieswojo w towarzystwie kobiety przy stole snookerowym, ale z taką grą nie ma czego szukać nie tylko w zawodowym snookerze, ale nawet amatorskim. A rywala ma z dużo wyższej półki niż wczoraj. Jiankang na razie dolne rejony rankingu, ale w tym sezonie wyraźna zwyżka, na rozkładzie ma już O’Donnell, dobry run w British open gdzie ograł Linesa, Hanga i Panga, a odpadł dopiero z Williamsem w decydującej partii. Wczoraj z kolei rozprawił się z innym uznaną firmą ogrywają Perryego (5-3), który wprawdzie daleki od swojego normalnego poziomu, ale i tak o niebo lepiej niż wczoraj Steadman. Wiadomo, mecz meczowi nierówny, dzisiaj Steadmam może zagrać jak Ronnie, a Chińczyk piach, ale realia są takie że trudno grać przeciwko Jiankangowi przeciwko tak grającemu rywalowi.

Lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Cao vs Murphy
Typ Over 7.5
Kurs 1.85 sts

Obaj grają bardzo solidnie, turniej w Irlandii Północnej lepszy dla Anglika, ale Cao odpadł po zaciętej walce w pierwszej rundzie przeciwko Selby'emu. Ujmy z pewnością mu to nie przyniosło. Pierwsza runda kwalifikacji przez obu pokonana pewnie. Dzisiaj spodziewam się jednak większej walki. Obaj potrafią wbijać i myślę że faworyzowany Anglik będzie musiał się mocno natrudzić.
Post automatycznie złączony:

Day vs Clark
Typ 2.5 Clarke
Kurs 1.52 sts

Kurs może nie największy ale do dubla może być. Spotkanie dwóch Walijczyków... Ten pierwszy zdecydowanie bardziej uznany, ale wydaje się że i kompletnie bez większej formy. Ostatnie mecze w jego wykonaniu bardzo kiepskie. W pierwszej rundzie dopiero wygrana w deciderze z emerytowanym Whitem. Trochę słabo to wróży przed zmotywowanym i nieźle grającym Clarke. Wczoraj tylko na początku małe problemy z Bondem ale z biegiem meczu kilka wysokich podejść i odjazd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Gilbert vs Grace
Typ 1
Davis vs Craigie
Typ +1.5 Davis
Stevens vs Doherty
Typ 1

Ako 2.79 sts

W pierwszym spotkaniu idę w kierunku dużo lepszego i będącego obecnie w niezłej formie Gilberta. Kwalifikacje do Szkocji i Anglii zaliczone bez potknięcia i ostatnio niezły turniej w Irlandii Północnej. Po drugiej stornie stołu będący bez formy Grace, bez formy i bez argumentów jak dla mnie w dniu dzisiejszym. Trzeba nadmienić, że w ostatnich tygodniach obaj Panowie grali ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepszy był Gilbert.

Drugie spotkanie... Davis podoba mi się w ostatnim czasie. Ogólnie ten rok jest dla niego taki sobie, ale biorąc pod uwagę, że zakwalifikował się do Szkocji i Anglii a teraz jest realna szansa na Niemcy może coś jeszcze ugrać. W pierwszej rundzie fajne spotkanie przeciwko Dingowi. Ok, może ktoś powiedzieć, że Chińczyk nie grał od Mistrzostw Świata, ale jednak spotkanie stało na wysokim poziomie z kilkoma fajnymi podejściami. Dzisiaj liczę, że Davis nieco niesiony na fali zwycięstwem z utytułowanym rywalem, mocno postawi się Craigie, który uczciwie trzeba napisać, nie gra nic szczególnego.

Ostatni mecz w kierunku wracającego do "żywych" Stevensa. Walijczyk ma słaby rok za sobą i do tego przegrane kwalifikacji i do Szkocji i do Anglii. Dzisiaj pojawia się szansa, żeby zagrać w głównym turnieju w Niemczech. Wydaje mi się, że jest motywacja po stronie Walijczyka bo ten pierwszy mecz naprawdę przyzwoity w jego wykonaniu. Martin Gould to trudny rywal a jednak udało się go ograć notując przy tym kilka ciekawych podejść. Co do Doherty'ego to nie przepadam za nim. Ograł w pierwszej rundzie Wakelina, ale obaj się strasznie męczyli przy stole.
Post automatycznie złączony:

Peifan vs Vahedi
Typ 1
Kurs 1.88 fortuna

Idę w kierunku młodego Chińczyka, który uważam, że jest obecnie w dobrej formie. W kwalifikacjach do Szkocji pokonał swojego rodaka Zao, który gra teraz naprawdę dobrze ( świadczy o tym choćby niezły mecz przeciwko Murphy'emu). W kwalifikacjach do Irlandi Północnej porażka 3:4 z Page, który również obecnie notuje dobry okres. Potencjał jest u młodego Chińczyka niezły i wydaje się, że powinien z każdym kolejnym rokiem notować lepsze wyniki. Po drugiej stronie Vahedi... grający w kratkę. Potrafi niezłe spotkanie przeplatać słabszym. Dzisiaj powinien się postawić, ale czy to przyniesie jakiś większy efekt? Wydaje mi się, że nie.
Post automatycznie złączony:

Slessor vs Jianbo
Typ over 7.5
Kurs 1.85 sts

Tutaj zapowiada się mecz walki. Slessor jest zawodnikiem nieco chimerycznym jak dla mnie. Potrafi zanotować super podejście po czym oddać kolejnego frame w głupi sposób. Po drugiej stronie kolejny młody i utalentowany Chińczyk. zapowiada się długo...


Hallworth vs Higginson
Typ over 7.5
Kurs 1.80

Ostatni mecz też na papierze wydaje się być niezłą batalią. Znakiem zapytania jest dla mnie forma Higginsona, ale wierzę, że po bardzo słabym okresie zanotuje w końcu dobry mecz. Rywal niewygodny, również potrafiący grać taką trochę szarpaną grę. Liczę, że obaj pokażą dzisiaj niezły snooker.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli ktoś się zdziwił że O'Sullivan wczoraj wtopił 0-5 w niecałą godzinę z Vafaei to rozbicia jakie prezentował wczoraj tłumacza wszystko. Mówiąc delikatnie, w snookerze rzadko się zdarza żeby wbić czerwoną z rozbicia, a jemu nie tylko się udało ale nawet postarał się o to.

Mozna by powiedzieć: cały Ronnie. I jednocześnie dobra nauczka żeby albo omijać jego mecze, albo grac przeciwko niemu bo nie wiadomo w jakim nastroju w danym dniu jest.

 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm Psotniku mały dodatek do tego postu o meczu O'sullivan Vafei .
RONNIE BYŁ W ZNAKOMITYM NASTROJU. DO TEGO MIAŁ JASNO ZIELONE SKARPETKI NA SOBIE ,
A SPOSOB W JAKI USMIECHNOL SIE DO IRAŃCZYKA PO MECZU PODCZAS SHAKE HANDS DOBITNIE ŚWIADCZYŁ ZE OBAJ WYGRALI.
DO NICZEGO NIE MOZNA SIE PRZYCZEPIĆ , PRRFEKCYJNIE Zgrali obaj.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Xintong Z. vs M. Williams
Typ Over 6.5
McGill vs Yuelong Z.
Typ over 6.5
Anda Z. vs Brecel Z.
Typ 2

AKO 1.97 fortuna

W pierwszym meczu ponownie zaufam młodemu Chińczykowi. Co prawda ostatnio Higgins go nieco ośmieszył pokazując rutynę i opanowanie, ale nie zmienia to faktu, że Chińczyk to spory talent i z każdego takiego "pogromu", powinien wyciągać wnioski. Mark jest w gazie, ale tez wielokrotnie pokazywał nieco luźniejsze podejście do meczu szczególnie jeśli chodzi o pierwsze rundy. Wydaje mi się, że ta najniższą linię pokryją.

W drugim meczu podobna sytuacja jeśli chodzi o zakład. Szkot prezentuje w miarę równy poziom. Pewnego pułapu nie przeskoczy, ale na pewno te pierwsze rundy w ostatnim czasie rozgrywał solidnie. Z kolei Chińczyk jest po nieco słabszym okresie i licze na jego przełamania. Umiejętności ma i nie spodziewam się tutaj pogromów w żadną stronę.

Ostatni mecz na utalentowanego Belga, który w ostatnim czasie mocno podporządkował sie snookerowi i widać, że przynosi to efekty. Rywal przeciętny więc nie zakładam dużych problemów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Ford vs Maguire
Typ +1.5 Ford
Walden vs Robertson
Typ over 6.5

Ako 2.13 fortuna

W pierwszym spotkaniu idę w kierunku Forda, który liczę, że lepiej zacznie nowy rok. Ubiegły praktycznie do zapomnienia. Co prawda jakieś symptomy lepszej gry w ostatnich miesiącach zaprezentował, ale do jego optymalnej dyspozycji sporo brakuje. Pomimo to zaufam mu, bo kiedyś ta seria powinna być przerwana. Z kolei Maguiere... temat rzeka. końcówka roku na takiej sinusoidzie, że szkoda pisać. Dzisiaj uważam, że może być znowu słabo w jego wykonaniu. Szkot zaliczył ostatnio sporo turniejów i może dzisiaj nie do końca być przygotowany... Oczywiście to sa moje tylko domysły.

W drugim meczu idę w niską linię overową. Dlaczego? Ponieważ Nil po wielkim sukcesie może być również nieco jeszcze poza grą. Nawet jeśli będzie przygotowany to Walden nie jest słabym zawodnikiem i 2 frejmy powinien urwać. Obaj grają bardzo ofensywnie więc wydaje mi się, że szans na podejścia do stołu dla jednego jak i drugiego będzie sporo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Haotian vs Allen
Typ - 1.5 Allen
Gilbert vs Yan B.
Typ +1.5 Yan B.
Ako 1.97 fortuna

Mareczek zagrał bardzo dobrze przeciwko Trumpowi ale niestety przegrał. Widać że w tym okresie jest dobrze przygotowany. Biorąc pod uwagę jego sytuację prywatna, sądzę że będzie bardzo zdeterminowany żeby coś ugrać w Niemczech.

W drugim meczu również idę w kierunku zawodnika który powinien mieć formę. Yan nie wytrzymał presji związanej z obrona tytułu w Masters i odpadł tam w pierwszej rundzie. Nie zmienia to jednak faktu że nie zagrał źle przeciwko Higinsowi. Jego formę potwierdził kolejny turnie z cyklu LM. Myślę że dodatnie handi jest opcja bezpieczna ponieważ Gilbert nie błyszczy obecnie. Anglik jest pod forma więc będzie to dla niego bardzo trudne Spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Brecel vs Walden
Typ Over 6.5
Ford vs Xintong
Typ Over 6.5
Trump vs Zhou
Typ Over 6.5

Ako 2.19 fortuna

W pierwszych dwóch meczach nie ma wyraźnych faworytów. Wszyscy pokazali solidny snooker więc zakładam, że nie zobaczymy pogromów. Z kolei w ostatnim meczu liczę na nieco rozluźnienia Anglika. Jest zdecydowanym faworytem i spróbuję wygrać tutaj po raz 3 ale pierwsze rundy w jego wykonaniu są różne. W ostatnim czasie przyzwyczaił ze formę buduję z biegiem turnieju i w każdej kolejnej rundzie lewel wyżej. Z kolei Chińczyk nie jest jakimś anonimowym graczem który nie może się postawić. Pierwsza runda niezła w jego wykonaniu. Trump dostał walkowera... Czy to było mu na rękę? Chyba wolałby jednak zwyciężyć przy stole i powbijać co nie co.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Kyren Wilson - Craig Steadman, wygra Steadman AH(+2,5) kurs 2,45 etoto (po 5 frejmach jest 2:3, mecz oczywiście jeszcze trwa)

Moim zdaniem rynek bukmacherski kompletnie zignorowal znakomitą postawę Steadmana w poprzednim meczu, wczoraj. nie jest ona przypadkowa, ponieważ gra on solidnie cały sezon, po tym jak odzyskał miejsce w Main Tour dzięki wygraniu kwalifikacji w Q-School. Z kolei wilson gra na swoim solidnym poziomie, ale widać, że nie jest to jego najwyższa dyspozycja w przekroju sezonu, również obecnie. Oczywiście faworytem jest Kyren , ale nie tak wielkim jak sugeruje rynek. Moim zdaniem prawdopodobieństwo, że Craig wygra co najmniej 3 frejmy jest znacznie wyższe niż sugeruje rynek. Stawka średnia - 5/10 j.

Powiem wprost: zwycięstwo outsidera tutaj wcale mnie nie zdziwi, ale nie mam dość kasy by obstawiać aż tak ryzykownie, mimo, że moim zdaniem każdy typ po stronie Steadmana ma wartość.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Allen vs Murphy
Typ 1
Bingtao vs Selby
Typ +2.5 Bingtao
Ako 2.20 fortuna

Biorę w ciemno takie zestawienie... Allen zdecydowany faworyt przy tym co pokazuje dzisiaj rywal. Pierwsza runda pokazała, że Anglik ma spore zaległości i widać, że nie poświęca wiele czasu na treningi. Nawet komentatorzy wspomnieli o licznych obowiązkach, które widać że mocno mają wpływ na postawę przy stole. Allen zagrał bardzo dobrze w pierwszej rundzie i tak jak pisałem liczę na niego i myślę, że ma szanse na ugranie fajnego wyniku w Niemczech.

W drugim meczu idę z mocnym handi w stronę Chińczyka. Tak naprawdę jeśli ktoś chce ryzykować to może podnieść kursy idąc agresywniej w jego kierunku. Przede wszystkim jest dla mnie w chwili obecnej bardziej stabilny i przewidywalny. Marka cenię, ale widać, że ma jakieś kłopoty... jakie? Sam o nich niedawno powiedział. Chińczyk jest trudnym rywalem i jutro sztukuje się sporo gry taktycznej. Myślę, że 3 framy ugra spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +290
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Trump vs Xintong
Typ 1
Day vs Craigie
Typ +2.5 Craigie
Wilson vs Walden
Over 6.5
AKO 2.21 fortuna

Trump jest w gazie i nie sądzę, że ktoś go zatrzyma aż do finału. Widziałem wczoraj ten błysk w oku, a oglądam praktycznie każdy jego mecz. Jest niesamowicie zmotywowany, żeby znowu tu wygrać. Ok po szybki prowadzeniu 2:0 nastąpiło małe rozluźnienie i Chińczyk dostał swoje szanse, ale skomentuje to tak, że jest to w stylu Anglika. Niemniej cały mecz pod ścisłą kontrolą. Z kolei Xintong również pokazał się z niezłej strony w Niemczech ogrywając Williamsa i Forda. Nie neguje tych zwycięstw ale Mark nieco rozluźniony ( trochę tak jak przypuszczałem) a Ford nadal bez większej formy. Chińczyk gra nieźle, ale poza wygraną w UK jeszcze nic takiego "na szczytach" nie pokazał. Co więcej ostatnie turnieju po sukcesie w UK mocno go sparaliżowały po poleciał gładko. Dzisiaj nie sądzę, żeby wytrzymał tempo Trumpa.

W drugim meczu idę z wysokim handi w stronę Anglika. Nie gra tutaj źle, a rywal w postaci Walijczyka... no właśnie. Obecnie Day to tylko nazwisko. Walijczyk jest cieniem siebie i nie widać jeszcze wyraźnej poprawy w jego grze. Uważam, że Anglik z dużymi szansami na coś więcej w tym meczu.

Ostatni mecz wydaje mi się, że pójdzie w kierunku overa. Wilson wczoraj męczył się niemiłosiernie. Specjalnie tym nie jestem zaskoczony, bo obecnie nie jest w najwyższej formie. Nie zmienia to faktu, że pokazał już tutaj kilka wysokich podejść. Szanse będzie miał bo Walden gra bardzo ofensywnie. Obaj będą mieć mnóstwo okazji do podejścia do stołu.
Post automatycznie złączony:

Zagram również agresywnie w singlach.

Bingtao vs Selby
Typ 1
Kurs 2.22 fortuna

Allen vs Murphy
Typ Allen -1.5
Kurs 2.02 fortuna

I dodatkowo zakłady długoterminowe

Trump
1-2
Kurs 1.80 fortuna
Uważam, że Trump nie ma po tej stronie drabinki rywala, który mógłby mu zagrozić.

Allen
1-2
Kurs 3.70 fortuna

Bingtao
1-2
Kurs 5.00 fortuna

Uważam, że po tej stronie drabinki dojdzie do półfinału z udziałem obu Panów i jeden z nich awansuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +290
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trochę późno, ale co zrobić..

Higginson A. - Zhengyi F.
Uzyska najwyższy break: Zhengyi F. @ 1.57 85-104

Day R. - Craigie S.
Uzyska najwyższy break: Craigie S. @ 2.10 104-25 Craigie nie dojechał, niby był, ale jakby go nie było.. cień zawodnika

Craigie w pierwszym meczu z Dohertym wbił 2 setki (108, 136) i jedną prawie setkę (93), Day tez solidnie, ale bez szału (85, 57, 56, 56), dlatego wyższy brejk doga bardziej możliwy niż wskazują kursy. Z Chińczykiem podoba sprawa, w wygranej z Highfieldem wbił 3 wysokie podejścia w tym jedną grubą setkę (83, 79, 134), Higginson forma niewiadoma, bo w pierwszej rundzie miał walkower, ale ostatnie jego występy nie napawają optymizmem.

Kursy z sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kyren Wilson VS Ricky Walden
Handicap: Ricky Walden (+2.5) @ 1.45 1-5 bez zagrożenia..
Handicap: Ricky Walden (+1.5) @ 1.88
Zwycięzca meczu: Ricky Walden @ 2.50
Lvbet

Wydaje się że w kursie na Waldena jest spore value. Anglik złapał dobre momentum w meczu 1 rundy (zwłaszcza w drugiej części) z Robertsonem, którego niespodziewanie ograł w bardzo dobrym stylu odwracając wynik z 2-3 na 5-3. A że nie był to przypadek to udowodnił wczoraj łatwo odprawiając Brecela (5-2). W obu meczach wbijał po setce i kilka brejków robiących. Nie chcę mówić że wrócił stary Walden, który był etatowym graczem top16, ale wyglądało to naprawdę dobrze. Czego nie można powiedzieć o Wilsonie, który niespodziewanie bardzo męczył się ze Steadmanem i nie wiele brakowało do sensacji (Wilson wykaraskał się z 3-4 na 5-4). Zapowiada się ciekawy mecz, zobaczymy czy Walden będzie umiał znaleźć sposób na defensywę Wilsona i czy ten run Ricky’ego może dalej trwać. Moim zdaniem jak najbardziej, kursy wystawione tak jak zwykle, czyli na podstawie rankingu i nazwiska, ale aktualna forma wskazuje bardziej na Waldena, a że doświadczenie mu nie brakuje to nie widzę powodu by nie sprawił kolejnej niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Trump vs Xintong
Typ -1.5 Trump
Day vs Bingtao
AKO 2.20 pzbuk

Pierwszy mecz już opisywałem wyżej. Zmieniłem tylko typ na nieco bardziej agresywniejszy. W drugim spotkaniu idę w kierunku Chińczyka. Miał co prawda trudny mecz przeciwko Selby'emu i mało czasu żeby odpocząć, ale wydaje mi się że ogarnie Day'a. Walijczyka jeszcze nikt nie zweryfikował poważnie na niemieckiej ziemi. Dzisiejszy meczy przeciwko Craigie szybki, ale Anglik nie dojechał... Chińczyk to obecnie ścisły top i śmiem twierdzić, że Day będzie miał bardzo ciężko. W pierwszej rundzie Day grał przeciwko Saengkham i zostawiał mu spor gry. To że Taj tego nie wykorzystał to inna sprawa.
 
Ostatnia edycja:
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Zhao Xintong vs Ricky Walden
Wygra mecz: Zhao Xintong @ 1,65
Mark Allen vs Yan Bingtao
Suma frejmów: over 8,5 @ 1,38
AKO: 2,28
Superbet

W pierwszej parze stawiam na Zhao, młody gra odważnie, szybko i ofensywnie, ładnie odprawił wczoraj Trumpa. Ricky bez problemu pożegnał wczoraj Wilsona który moim zdaniem ostatnio dołuje z formą. Podobnie Trump, który daleki jest od swojego topu,nie umniejsza to jednak w żaden sposób wygranym Xintonga i Waldena, obydwaj przejechali się po swoich wyżej notowanych przeciwnikach. W bezpośrednim starciu widzę wygraną chińczyka i ogólnie typuję go do wygrania całego turnieju czego mu osobiście życzę.
W drugiej parze widzę wyrównany pojedynek z lekką przewagą w stronę Allena. Kiedy spisywałem na straty kupon Ako z wygraną Bingtao nad Selbym pięknie wrócił do meczu i wygrał w deciderze, podobnie zrobił wczoraj z Dayem co pozwala sądzić, że jest dosyć mocny psychicznie. Allen wczoraj rozgromił debiutanta na tym etapie rozgrywek a wcześniej odprawił Murphego po dosyć wyrównanym pojedynku. Ta para idealnie wpisuje mi się w minimalny over frejmowy, liczę na wyrównane starcie frejm za frejm.

Edit: Ale sie posypał Walden, prowadził 3-1 i czyścił kolory na 4-1, pomylił sie na prostej zielonej i od tego momentu odcięcie, przegrał 3-6... Realizator podczas kazdego frejma pokazywał to pudło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom