>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Geneza powstania Nicka

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
NICK: kosa to moje przezwisko, wzieło sie od nazwiska. A 248 dlatego, ze urodziłem sie 24 sierpnia
AVATAR: a jakos tak mi sie spodobał no i jest
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Moja francuska gramatyka jest juz co prawda na troche nizszym poziomie, niz jak zdawalem Delfa, bo ostatnie dwa lata tylko po francusku mowilem, a gramatyką sie nie zajmowalem, ale nie powinno byc przypadkiem de la Pologne? ;&gt;
Też zdawałem DELF&#39;a ale tylko A2. Ale chyba pokuszę się jeszcze o B1 ;)
Co do gramatyki, sam mam zawsze problem z tym czy de czy de la, ale wydaje mi się że w tym przypadku jest samo de. Np: Je viens de France.
Ale głowy za to nie dam :p
Pozdrawiam ;)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Nick:Od książki Sztuka Wojny.Jak przeczytałem tę książke to nie zwróciłem nawet uwagi kto ją napisał,dopiero po jakimś czasie się zorientowałem że autor miał inaczej.Nie wiem czemu ale jakoś mi wyszło że Shen byłby taki mądry by napisać Sztukę wojny:-D

Avatar:Steve Mason największy fuksiarz w NHL,trochę kasy dla mnie zarobił:-D
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
FUTRO_Z_KRETA
Wołają na mnie kret a z racji duzej popularnosci tego nicka ktos tam kiedys tam rozkminil futro z kreta ;);) Na internetowej arenie przyjelo sie super, tak wiec jesli ktos znajdzie kiedys jakiegos futrzaka to najprawdopodobniej bede to ja ;)
Avatar:
Wygrzebany i podkradnięty z sieci po małej modulacji ^^
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Avatar: przerobiłem z jakiegos zdjecia
Nick: Ronaldo 9 pochodzi od nazwiska mojego ulubionego piłkarza któremu kibicuje od roku 1998 a dodatkowo nr 9 z którym przeważnie zawsze grywał ????
Pozdrawiam
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mój nick, jest od przezwiska bo mówią na mnie Kozi [ wzięte od nazwiska ], tylko zawsze jak się gdzieś rejestruję to zamieniam &quot;k&quot; na &#39;&#39;q&#39;&#39; bo przeważnie Kozi jest już zajęte, dlatego zawsze wychodzi Qozi ;).
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
ryba - gdyż jest to moja taka ksywka wśród kumpli, a pochodzi z filmu &quot;Killer&quot;. Inni kumple zostali nazwani min Bolec - &quot;Chłopaki nie płaczą&quot; , &quot;Siara&quot; - chyba &quot;Killer&quot;, &quot;Psikuta&quot; - &quot;Chłopaki nie płaczą&quot; i jeszcze tam kilka
_ - taki kaprys żeby nick był bez znaku spacji
gangsta - to po nicku z konta e-mail
12 - bo te liczby są obok siebie na klawiaturze

Tak powstało ryba_gangsta12

Avatar - rzadko o Chelsea, teraz praktycznie tylko Hunter i może inni gracze snookera
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Doberman wziął się gdy z ziomkami ze starej ekipy po 30 lat ;) graliśmy w piłkę ja za młodo popieprzałem i byłem walczy na boisku , potem piliśmy browarek i inne trunki a potem okazało się że właśnie Dobermany takie są i się przyjęło zostało do dzisiaj i każdy wie oco chodzi w mojej dzielnicy ;) hehe
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Lionel - chyba każdy wie. Od tego, że jestem zwolennikiem talentu Argentyńczyka, a 21 - to już musicie się sami domyśleć ;).
 
Do góry Bottom