>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gdzie tennis w telewizji satelitarnej

Status
Zamknięty.
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
Witam
Jak w tytule , chodzi mi o info gdzie dany turniej można oglądnąć na żywo , na kanałach satelitarnych .Obojętnie jaki to satelita czy kanał fta czy kodowany .
Bardzo był bym wdzięczny za pomoc .
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Włoski kanał Super Tennis - sporo 250 i 500 puszczają (chyba w każdym tygodniu coś dają). Mastersy standardowo Polsat Sport Extra, Szlemy to Eurosport poza Wimbledonem, który niestety także pokazuje PS i PSE. Poza tym sporo kobiecych turniejów możesz zobaczyć na Eurosporcie i Eurosporcie 2, jak ten w Doha na przykład.
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
A włoski pakiet Sky Italia albo niemiecki Sky Digital coś nadają na żywo ?? . Eurosport to coś tam puści to samo Polsat . Co do Super Tennis to mało co na żywo , ostatnio szedł Davis Cup na żywo .
Np. są w tym tygodniu turnieje ATP Rotterdam i Sao Paolo ale kto je puszcza na żywo ?? Ja wiem że u nie których bukmacherów idzie na żywo ale jak chce w ładnej jakości oglądnąć na żywo tenis a najlepiej w hd ???? .
To samo z turniejami WTA np. Bogota .
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
na platformie n wygląda to tak:
111-112 eurosport od groma WTA, 3 szlemy, ATP to będzie Doha, Queens, Eastbourne, Newport, Wiedeń.
117-118 sportklub wykupił każdy półmasters plus dużo 250tek.
289 supertennis Fed Cup, Davis Cup, wszelkiego rodzaju turnieje we Włoszech od ITFów zaczynając, półmastersy i dużo 250tek, Serie A.
119 polsat sport news Wimbledon, Mastersy
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Z tymi Challengerami i ITF-ami się nie zgodzę ;) Czasami pokażą finał chelka rozgrywanego we Włoszech, ale to też nie jest regułą, a meczu na poziomie ITF tam jeszcze nie widziałem. Ale mimo wszystko jeżeli chodzi o ilość transmisji to ST bije wszystkie inne stacje na głowę.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Super Tennis - ITF na pewno nie ma.
Davis i Fed Cup jak najbardziej, lecz w tym pierwszym w początkowych fazach dominują Włosi. Teraz odpadli i luz.
Dużo 250 i 500 jak ktoś wspomniał. Ogółem bardzo fajny kanał, a do tych Włoskich komentatorów bardzo łatwo przywyknąć, jak się ich słucha to powstaje wizja takiej klasyki tej gry.
a teksty typu &quot;la risposta di Federeeeeer!&quot; w głowie zakodowane od dawna.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Dopiero od niedzieli transmisja z Ameryki?

Czy gdzieś wcześniej można pooglądać turniej w necie czy w TV ?

Czy ktoś coś wie?


Andre@
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom