>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gdzie oglądać NFL w Polsce?

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dostęp do meczów NFL w naszym kraju jest łatwiejszy niż może się wydawać. I to najczęściej w świetnej jakości. Bogaty zbiór linków do każdego meczu dostępny jest na Reddicie. Najlepiej pobrać program AceStream i w nim odtwarzać mecze - jakość full HD. Można podłączyć kompa pod TV i ogląda się jak normalnie w telewizji ;)
Linki do meczów: www.reddit.com/r/nflstreams
Mecze NFL transmitowane są również przez telewizję Eleven Sports (z polskim komentarzem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
bdzie mozna ogladac mecz patriotów w telewizji ? pierwszy widze na eleven ale patriotów nie
podobno na astrze mozna ogladac jakis niemiecki kanał wie ktoś cos mam dostep do wszystkich kanałow sportowych w kraju i do astry
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
dzieki moze kiedys sie przyda
nie jestem uposledzony streama potrafie sobie znaleść chodziło mi o to czy gdzies bedzie mozna poogladac na dekoderze hehe
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
cytat z dnia 9 września 2019 14:48 przez kuba22Słuchajcie, wiecie skąd można pobrać albo obejrzeć online skróty całego meczu? Nie chodzi mi o te skróty po 10-12 min tylko cały mecz bez przerw - powinien trwać ok 40 minut. Ktoś coś wie? 
Istnieje kanał na youtubie, który nie tylko wrzuca całe gry, ale także condensed highlights, czyli 30-40 minutowe skróty ze wszystkimi najważniejszymi zagraniami.

https://www.youtube.com/channel/UCP4Wts8iiR9-Ddfq7FK0x3g/videos

I jeszcze teraz na szybko znalazłem kolejny serwis. Zazwyczaj następnego dnia po meczu są wrzucane.
https://www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na game-passie jest taka opcja. 40 minut, same zagrania. Na tych stronach to wykradzione właśnie z game-passa więc mogą strony szybko polecieć. Ale generalnie fajna sprawa te skróty, jak ktoś dużo stawia NFL albo za jakieś większe pieniądze, to game-pass obowiązkowo. Można nawet kupić jeden mecz, albo miesiąc dostępu. Nie są to duże kwoty.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
witam.

Moj pierwszy wpis na forum bukmacherskim transmisje NFL są też na programie Pro7 Max satelita astra dostęp bezpłatny. Przeważne w ndz po 22 można oglądać mecze.komentarz niemiecki wiadomo.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Transmisje dziś , sat astra 19 E Pro 7 Max

godz 19 Oakland Raiders - Green Bay Packers

godz 22 Seattle Seahawks- Baltimore Ravens 

Oglądamy z ciekawości .????

 
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Die NFL Saison 2020/2021 live auf ProSieben MAXX! Mit ran Football zum Super Bowl 2021 in Tampa, Florida.
W tym sezonie chyba będzie można nadal oglądać mecze NFL za free (o ile na antenie satelitarnej ma się zeza na Astrę)
W ubiegłym sezonie były regularnie pokazywane niedzielne mecze z 19:00 i 22:25, ale nie tylko. Były też mecze nocne od czasu do czasu.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na Gamepassie macie jakby co 7-dniowy dostęp za darmo, po tym czasie możecie kupić jakiś pakiet albo zrezygnować. Polecam wziąć sobie właśnie teraz takowy trial, bo wtedy macie całą kolejkę niedzielną, mecz poniedziałkowy, a do tego w czwartek są 3 mecze w Święto Dziękczynienia. Co do samej usługi - najlepsza jakość, przełączać można między meczami, oglądać dwa na raz, oglądać stare mecze, wiele ciekawych dokumentów oraz NFL Network na żywo. Dla fana NFL pozycja obowiązkowa.

 
Otrzymane punkty reputacji: +144
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tak jak Gucci Mane napisal ale jezeli ktos tym nie zyje, nie pasjonuje sie i oglada od swieta albo wtedy gdy postawil kase to nie ma sensu wykupywac bo to strata kasy jest, ja ogladam od 5 do 7 meczy , wiec w moim przypadku jest to oplacalne i tak jak ja i Gucci my w tym siedzimy, wiec jezeli ktos tym sportem sie pasjonuje to warto wykupic, napewno !

Jezeli ogladacie rzadko to sa strony nawet z bardzo dobrym stream-em ale trzba miec szybkiego neta aby nie cielo:

http://bilasport.net/nfl.html (Dobrze chodzi ta strona: NFL/NBA/MLB/UFC)
https://nflbite.com (NFL/NCAAF)
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Wszystkie 6 meczów fazy WILD CARD PLAOFFS na antenach Pro Sieben i Pro Sieben Maxx
Sobota godz. 19:05, 22:40, 2:15
Niedziela godz. 19:05, 22:40, 2:15

Kanały niekodowane
na satelicie Astra (19,2E) - można odebrać w Polsce bez problemu

Niemcy to umieją się bawić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dzisiaj w nocy o godz. 2:00 mecz Tampa- Dallas na ProSieben (niekodowany z Astry 19,2E)

W niedzielę 12 września dwa kolejne mecze pierwszej kolejki sezonu regularnego na żywo w ProSieben
19:00 Indianapolis-Seattle
22:15 Kansas-Cleveland
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom