>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie najlepszy bonus ? ? ?

Status
Zamknięty.
triceps 0

triceps

Użytkownik
Witam chcę się zarejestrować w jakiejś firmie bukmacherskiej która da bonus jak najlepszy i który będzie łatwo zachować a nie jak u innych firm że trzeba postawić zakłady po 1,70 parę razy o całą kwotę bonusa.

Prosił bym o podpowiedz ;)
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
sorry ale czy kurs ogolny na kuponie 1,70 to tak strasznie duzo
no lol
ale wracajac do tematu nie ma tak prosto ze dostajesz kase za free
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Ja bym ci expekta polecił.
Bonus powitalny 100% do 150zł trzeba trzy razy całość po kursie 1,6 obrócić.
Później możesz zaprosić fikcyjnego przyjaciela i dostaniesz 100 jak przyjacie postawiza 250zl i będziesz to musiał obrócić 5 razy po 1,5 no i jeszcze przyjaciel 100% na powitanie dostaje.
Więc nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć że można expekta przynajmniej na 400zł wykiwać.
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Ja bym ci expekta polecił.
Bonus powitalny 100% do 150zł trzeba trzy razy całość po kursie 1,6 obrócić.
Później możesz zaprosić fikcyjnego przyjaciela i dostaniesz 100 jak przyjacie postawiza 250zl i będziesz to musiał obrócić 5 razy po 1,5 no i jeszcze przyjaciel 100% na powitanie dostaje.
Więc nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć że można expekta przynajmniej na 400zł wykiwać.
No moze i mozna,ale jesli masz np stałe IP to oni sie zorientują,ze cos jest nie tak.
Chyba,ze masz neta ze zmiennym to mozesz kilku przyjaciol sobie polecic;)
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
To forum to nie miejsce na bluzgi.

Konta zakłada prawdziwa osoba, dopóki ona go nikomu nie udostępni wszystko jest zgodne z prawem.
Proponuje cie żebyś zorganizował jakiś protest w obronie biednych i uzależnionych firm bukmacherskich od klientów.
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Wlasnie o to mi chodzilo.
Tyle,ze jak masz stałe IP i zalozysz sobie konto na siebie a pozniej z tego samego IP zalozy sobie Twoj kolega. TO moga sie czepiac i nie wyplacic hajsu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom