>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gdzie najlepsza poczta?

madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Mam na gazeta.pl i na wp.pl, ale z wp nie jestem zadowolony czesto mi muli a czasami nie moge nawet otworzyc wiadomosci. Dlatego tutaj sie pytam gdzie maja najlepsza poczte, ktora dziala bez zarzutow i ma duza pojemnosc?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Ja od lat korzystam z poczty Interii i Onetu. Sporadycznie zdarzają się problemy ze ściąganiem poczty przez POP, ale ogólnie jest ok. Maile szybko przychodzą. Gmail maile czyta (zresztą Gazeta chyba też korzysta z ich silnika), ale jako śmieciową skrzynkę polecam ;)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Skrzynki mam na wp.pl, o2.pl, gmail i na płatnych od nazwa.pl - najlepsze są rzecz jasna płatne, ale nigdy nie zawiodłem się również na o2. Te dwie mogę z całą pewnością polecić.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Założyłem właśnie pocztę na gmail, ale juz mam male problemy, otoz za kazdym razem jak sie loguje na poczte to wyskakuje mi opcja motywow, biore zapisz i jak sie wyloguje i z powrotem zaloguje to znowu mi to dziadostwo wyskakuje, drugi problem to chcialem ustawic brak podpisu, biore zapisz i podpis ustawiony dalej, trzeci problem jest natomiast taki ze chcialem ustawic zeby na skrzynke w gmail przychodzily wiadomosci z innych kont pocztowych np wp. Nic nie moge zrobic wie ktos jak rozwiazac te problemy, lub moze macie kontakt do supportu google. Z gory dzieki
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
ja mam na interia.pl i pełno gównianego spamu w ilości hurtowej, co mnie bardzo drażni, no i gmail, gdzie problem spamu został rozwiązany. Polecam gmaila, wspomnianych problemów powyżej nie miałem i niestety nie wiem, jak pomóc :/
 
Do góry Bottom