>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gdzie najlepiej wpłacić?

J 0

jaroch1

Użytkownik
WItam! mam 1000zł do wplacenia na jakiegos buka... zastanawiam sie gdzie wplacic najlepiej tą sume, nie bardzo rozumiem warunki tych wszystkich bonusów... widze że tutaj jest kilku doświadczonych typerów, więc proszę o rady... interesuje mnie glownie to na którym buku wyciągne najwięcej i na którym jets najłatwiej? z góry dzięki za pomoc
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
Zastanawiam sie czy dobrym rozwiazaniem byloby wplacenie do kilku buków... wtedy zgarnąłbym kilka bonusów... ale do jakich najlepiej wpłacić i jakie sumy??
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
bet365 to napewno ???? 500 zł a reszta to moze 150 zł expekt i bah ?
Dokladnie tak jak piszesz, na 100% wplac 500 PLN do Bet 365. Buk godny polecenia, bezproblemowy, a bonus obecnie najlepszy na rynku. Pozostala kaske rozbij na inne buki gdzie maja jakies promocje ciekawe (Expekt, BAH, BWIN).
Pozdro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Oczywiście z tym bet365 to racja ,ze duży bonus, ale z drugiej strony dla niezbyt doświadczonego gracza kurs 2,0-to bardzo duży kurs i można stracić własna kasę i bonus:-?
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
ok 500zl wplace do bet365... reszte rozbije na expekt bah i bwin... napiszcie mi jeszcze co musze zrobic zeby uzyskac te bonusy... i jesli msuze obrocic 3 razy jakas sume to tam chodzi o sume bonusu czy kapitał własny + bonus?? np... wplacam 150zl do expekt to automatycznie dostaje 150zl bonusu czy najpierw musze obrocic tym moim kapitalem 3 razy??
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ok 500zl wplace do bet365... reszte rozbije na expekt bah i bwin... napiszcie mi jeszcze co musze zrobic zeby uzyskac te bonusy... i jesli msuze obrocic 3 razy jakas sume to tam chodzi o sume bonusu czy kapitał własny + bonus?? np... wplacam 150zl do expekt to automatycznie dostaje 150zl bonusu czy najpierw musze obrocic tym moim kapitalem 3 razy??
W zasadzie u każdego buka musisz obrócić bonusem i depozytem po 3 razy....ale np. w Bet365 po wysokim kursie czyli 2.0 lub większym..powchodż na stronę tych buków i tam poczytaj o zasadach, albo tu na Forum.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Taaa Bet365 ma najlepszy bonus sam jestem w trakcie wpłaty 500zl do nich(nie wiem jak wczejśniej przeoczyłem taki bonus,miałem sie usadowić na stałe w sportingbet,ale takiego bonusu nie można przepuścić),a kurs 2.0 to żaden problem tym bardziej że ma sie 3 miesiace czasu na obrót,wystarczy grać swoje a obrót wykona sie sam
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
jesli wplace 500zl do bet 365.. wtedy dostane 500zl bonusu. Moj stan konta będzie równy 1000zł i wtedy musze miec conajmniej 3000zl zeby wyplacic sianko?? czy jesli postawie np 100zl na zdarzenie w ktorym kurs bedzie rowny 3.0 wtedy nawet przy zalozeniu przegranej te 300zł ktore moglem wygrac jest dopsiywane do sumy obrotu?? np jesli laczna wartosc postawionych i wygranych pieniedzy po kursie 2.1=800zł a suma ew. wygranych w przegranych zdarzeniach bedzie rowna 2200zl co razem daje sume 3000zl, wtedy tez dostaje bonus??
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
majac 1000zl nie musisz wygrac 3000zl tylko 3 razy obrocic 1000zl, np stawiasz 500zl na ako 2,0 przegrywasz, potem stawiasz 500zl na ako 2 wygrywasz i masz spowrotem na koncie 1000zl ale juz obrocona suma to 1000zl. Chyba jasno napisalem, reszte mozesz przeczytac w temacie dotyczacym bet365.
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
czyli mam 1000zl... i 3 jesli chce 3 razy tym obrocic tzn ze musze grac tak aby suma postawionego siana byla rowna 3000? czy suma ewentualnej wygranej musi byc rowna 3000zl?? Nie moge tego dokladnie zczaic...
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
jesli musze 3 razy obrocic 1000zl... co bedzie jeslki np obstawie 1000 zl na kilka kuponow i zostanie m i z tego 400zl?? wtedy musze tak obracac tym 400zl zeby suma wszystkich postawionych pieniedzy wyniosla 3000??
edytuj posty nie pisz jeden pod drugim
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Obrót, czyli SUMA (chyba wiesz co to suma, wynik dodawania) z twojego 1000zl ma wyniesc 3000zl. Mozesz skonczyc na 100zl a miec obrot 3000zl nikt nie kaze ci wygrac 3000zl zebys mogl dopiero wyplacic. I wszystko pisze w ofercie promocyjnej wiec czytanie ze zrozumieniem i jazda ;) bo ja juz jasniej wytlumaczyc nie umiem.
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
jesli wplace 500zl na bet365 to ten bonus dostaje od razu i moge nim obracac?? Jesli nie uda mi sie obrocic trzykrotnie... wtedy cale siano mi przepada?? czy odliczają mi te 500 bonusu??
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
bonus dostajesz bo wykonaniu obrotu na wniesony depozyt,czyli jesli wpłacisz 500 to jak obrucisz za 500zl to go dostajesz,a pózniej musisz jeszcze obrucić 5 razy 500zł,a tak po zatym wystarczy zagadać na live czacie który jest po polsku wieć chyba nie problem

obrót &quot;ó&quot;
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
coo 5 razy????? z tego co pamietam to 3 razy w tym zeby otrzymac bonus musisz obrocic raz wiec po otrzymaniu bonusa pozostaje 2 razy
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
taaak tylko ja pisałem ile trzeba obrucić w sumie aby wypłacić,
1 raz zeby dostac bonus,plus 2 razy aby mieć już bonus na własność,no i dodatkowe 3 razy aby wypłacić
 
C 174

cezi77

Użytkownik
W bet365 wcale nie trzeba grac po kursie 2.0. Ja gralem na live za 300-400zl po kursie 1.01 czy 1.02 i obrot zaliczyli mi normalnie. Po kilku godzinach od zlecenia wyplaty hajs na mb ???? pzdr
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
W bet365 wcale nie trzeba grac po kursie 2.0. Ja gralem na live za 300-400zl po kursie 1.01 czy 1.02 i obrot zaliczyli mi normalnie. Po kilku godzinach od zlecenia wyplaty hajs na mb ???? pzdr
Zgadza sie, ja tez gralem wiele kuponow z AKO nizszym niz 2,0 i bonus obrocilem, a kaske wyplacilem. Czytalem jednak (juz nie pamietam czy na tym forum czy na innym), ze niedawno kolesiowi zablokowali konto, za to ze probowal obracac ten bonus niezgodnie z regulaminem (gral po niskich kursach). Cos mi sie wydaje, ze za duzo osob powyciagalo kase od nich nie grajac AKO 2,0 i teraz juz tego bardziej pilnuja.
 
Do góry Bottom