>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie mogę online zagrać 2 ligę polską oprócz STS

lanski 700

lanski

Użytkownik
Gdzie mogę online zagrać 2 ligę polską oprócz polskich bukmacherów.
Dawniej grałem w Bwin,Tobet i Betsafe ale aktualnie nie mogę znaleźć żadnego bukmachera online
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
edi8 ty masz jakieś problemy z czytaniem czy w ogóle jesteś upośledzony?
Pytam o 2ligę a ty dajesz link do pierwszej którą można znaleźć bez żadnego problemu w większości bukach
Edit: Twoja edycja nic nie wniosła bo nadal nie wiem w którym bukmacherze mogę zagrać 2ligę
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Umysłowo ograniczony baranie lanski &gt;&gt;&gt; masz podane te linki specjalnie w tym celu, abyś bez sprawdzania w poszczególnych bukach , od razu w jednym miejscu mógł sprawdzić które firmy wystawią kursy, gdy to juz ew. zrobią.
Tak więc walnij tym pustym łbem o coś twardego typu ściana - może zaczniesz wtedy ciemniaku myśleć a nie wypisywać idiotyzmy na twoją dzieciaku miarę skrojone , więc głupie jak ich autor: forumowy sierota i leszcz.

.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
No pięknie mogę sprawdzić &quot;wszystko&quot; w jednym miejscu.
Ale nadal nie wiem w którym buku mogę zagrać 2 ligę polską
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mądremu wystarczą dwa słowa , a głupiemu lanskiemu to i referatu mało:
tylko tam będziesz mógł zagrać , gdzie wystawią oferty zdarzeń na tę ligę - i w tym celu masz właśnie podane te linki , abyś mógł to sobie sprawdzać.
Na ten moment , żaden z licznych buków których kursy są tam podawane - nie ma Poland Division 2 w ofercie.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
A nie mogłeś od razu krótko odpowiedzieć,że żaden bukmacher nie wystawia aktualnie kursów na 2 ligę?Tak trudno się domyślić,że sam znam dużo tego typu stronek?
Zaśmieciłeś mi tylko wątek i nic nie wniosłeś
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
lanski: ja może ci odpowiem nie wstawiając tysiąca linków ;) 2 liga zapewne będzie w BAH, bwin. po kilka spotkań będzie zapewne w bet365. widzę że ofertę na zachodnią wystawił nordicbet. zapewne w piątek po południu okaże się którzy bukmacherzy wystawią pełną ofertę. sportingbet i unibet także mogą wystawić kursy ale nie spodziewałbym się wszystkich meczów
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom