>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gdzie jest logika

N 0

napuj64

Użytkownik


witam
nie pojmuje takiego systemu ktory wilele osob poleca zeby tak grać mianowicie 2-3 zdarznia łączny kurs 2 30 - 3 zł za przykładowo 50 zł dziennie
znając życie taka gra w perspektywie przyszłośći będzie wyglądać następująco

dzien 1 zysk +52 zł
dzien 2 zysk +50 zł
dzien 3 strata -60 zł
dzien 4 strata  +55 zł
dzien 5 zysk -52zł
dzien 6 zysk +61 zł
dzien 7 strata

i tak w kółko wniosek bardzo prosty niewielki zysk lub strata -chyba że ktoś będzie miał bardzo dobrą lub złą skuteczność ale pewnie i tak będzię dzien/2 z rzędu że  bedzie strata
co w perspektywie czasu nie da duzych zyskow jeli juz to niewielkie (nieoplacalne)

nie pojmuje po co tak grac tracic czas ?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 8 października 2019 18:02 przez napuj64

witam
nie pojmuje takiego systemu ktory wilele osob poleca zeby tak grać mianowicie 2-3 zdarznia łączny kurs 2 30 - 3 zł za przykładowo 50 zł dziennie
znając życie taka gra w perspektywie przyszłośći będzie wyglądać następująco

dzien 1 zysk +52 zł
dzien 2 zysk +50 zł
dzien 3 strata -60 zł
dzien 4 strata  +55 zł
dzien 5 zysk -52zł
dzien 6 zysk +61 zł
dzien 7 strata

i tak w kółko wniosek bardzo prosty niewielki zysk lub strata -chyba że ktoś będzie miał bardzo dobrą lub złą skuteczność ale pewnie i tak będzię dzien/2 z rzędu że  bedzie strata
co w perspektywie czasu nie da duzych zyskow jeli juz to niewielkie (nieoplacalne)

nie pojmuje po co tak grac tracic czas ?
Bez prób i testów trudno założyć czy się opłaci.
To już tak wygląda, każdy ma nadzieję, iż właśnie jemu się uda. A jaką grę Ty preferujesz aby nie tracić czasu? Masz asa w rękawie? Czy tylko "nie pojmujesz"? Przyjrzę się bardzo chętnie każdemu sposobowi gry, masz coś w ofercie?
 
N 0

napuj64

Użytkownik


nie mam nic w ofercie 
mysle ze najrozsądniejszym sposobem na dolary (konkretne dolary) jest przygotowanie takzwanej taśmy za 3-5 zł
z meczami o których ma się jakieś pojęcie np (LE czy liga mistrzow lub eliminacje euro chociaz juz sie koncza

a nie stawiac trzecia lige angielską czy rumunska i sugerować się typami z internetu
przykladowo za 3 zł 6 meczow ligi europy 6 ligi mistrzow 6-8 eliminacyjnych + 2-3 pewaniaki co kazdy stawia + 
wybrac teoretycznie wyrownany mecz kurs na jednego 2 20 na drugiego 1 80
i na jednym kuponie dac na jednego grajka a na drugim na drugiego tenisiste w ten sposob zwiekszamy dwukrotnie ewentualną wygraną koszem 3 zl ale to juz jest taki haczyk stosowany przez doswiadczonych graczy i nie kazdy to pojmuje
to jest najlepszy sposob malo do stracenia bardzo duzo do wygrania 
 
 
N 0

napuj64

Użytkownik
niekoniecznie 22 15-20 ale mowie trzeba wiedziec co sie stawia
i nie mowie ze sie wygra ale jak sie bedzie systematycznie wtapiać 3-5 zł x razy dzien w dzien to wkoncu zgarniesz gruby dolar
czy tego chcesz czy nie 
poza tym tu jest taki plus ze czlowiek nie przezywa tego co stawil nie sledzi z napieciem niz jakby puscil za wiekszy funt
takie wygrane sie zdarzają 
 
N 0

napuj64

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 21:10 przez piotrfCzyli z pewniakami plus ten tenis trafić trzeba 22 spotkania na kuponie. No to rzeczywiście najrozsadniejszy sposób na wygraną ????
ale jak wygram to konkretnie
a co mi z tego ze wygram 100 czy 200 zl jak na drugi dzien to przegram
do niczego nie namawiam to jest moim zdaniem najelpsze rozwiazanie 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 21:24 przez napuj64niekoniecznie 22 15-20 ale mowie trzeba wiedziec co sie stawia
i nie mowie ze sie wygra ale jak sie bedzie systematycznie wtapiać 3-5 zł x razy dzien w dzien to wkoncu zgarniesz gruby dolar
czy tego chcesz czy nie 
poza tym tu jest taki plus ze czlowiek nie przezywa tego co stawil nie sledzi z napieciem niz jakby puscil za wiekszy funt
takie wygrane sie zdarzają 
W pierwszej części o wygranej piszesz jako o pewniku, co jest błędem. W drugiej już jako o czymś co się zdarza. To że coś się komuś trafiło nie oznacza że Tobie również się trafi.
 
N 0

napuj64

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 21:32 przez piotrf

W pierwszej części o wygranej piszesz jako o pewniku, co jest błędem. W drugiej już jako o czymś co się zdarza. To że coś się komuś trafiło nie oznacza że Tobie również się trafi.
no i co w związku  ztym ? jak to sie ma do tematu??
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
A ma się to tak, że podwazasz sens gry 2-3 zdarzeń na kuponie mówiąc że to nielogiczne, a proponujesz wzamian granie 22 spotkań argumentując to tym że kiedyś na pewno taką taśmę trafisz ????
 
N 0

napuj64

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 22:09 przez piotrfA ma się to tak, że podwazasz sens gry 2-3 zdarzeń na kuponie mówiąc że to nielogiczne, a proponujesz wzamian granie 22 spotkań argumentując to tym że kiedyś na pewno taką taśmę trafisz ????
no bo to bez sensu tak grac raz wygrasz pozniej 2 razy przegrasz /raz przegrasz pozniej 2 razy wygrasz pozniej przegrasz
tak jest to bez sensu 
natomiast takie granie z dystansem za piątke 15-20 meczy jest lepsze bo mozna duzo wygrac mało przegrac
nie wmowisz mi ze jest inaczej bo nie jest i nie ma sensu dluzej pisac na ten temat
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 8 października 2019 22:18 przez napuj64

...natomiast takie granie z dystansem za piątke 15-20 meczy jest lepsze bo mozna duzo wygrac mało przegrac
nie wmowisz mi ze jest inaczej bo nie jest i nie ma sensu dluzej pisac na ten temat
Kolega niczego Ci nie wmawia lecz stwierdza suche fakty.
Przykro mi ale widać, że jeszcze w tej kwestii - przed Tobą - wiele wiedzy do zdobycia. Nie da się czegokolwiek wygrać tylko dlatego, że "tak Ci się wydaje".
Próbujesz zakłamać rzeczywistość ale z matematyką jeszcze nikt nie wygrał. Graj swoim sposobem i wróć za rok. Myślę, że wtedy inaczej będziesz postrzegać to o czym pisał kolega wyżej. 
 
N 0

napuj64

Użytkownik


sraty taty
ja i tak uwazam ze najlepiej grac tasmy a dlaczego mam wracac tu za rok?
a moze mi siadzie tasma za grube dolary juz  w  tym tygodniu?
a mozze mi nie siadze przez cały rok ale za 3 lata wygram kilkaset tysiecy?

przeciez to jest mozliwe 

nie pojmuje co jest błędnego w tym rozumowaniu
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Ty myślisz, że wygrana zależna jest od ilości puszczonych kuponów. Cały czas piszesz, że kiedyś taką taśmę trafisz, a to nie jest pewne. Próbujemy Ci wytłumaczyć najprościej jak się da, że prawdopodobieństwo trafienia 20 spotkań jest dużo mniejsze niż trafienia 3, a ilość puszczonych kuponów nie ma wpływu na to prawdopodobieństwo. Ty jednak myślisz, że każdy kolejny kupon z 20 zdarzeniami w jakiś magiczny sposób zwiększa szanse na trafienie. A tak nie jest. Każdy kupon jest zdarzeniem niezależnym i trafienie/nietrafienie poprzedniego nie ma wpływu na kolejny.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kolega @piotrf zdecydowanie ma rację. Najprostszy przykład, który każdy powinien znać to rzut monetą. Jeśli rzucamy dwuzłotówką pięć razy i pięć razy wypadł orzeł to nie znaczy, że szansa na wypadnięcie reszki jest teraz większa niż przed pierwszym rzutem. Jest identyczna. Zawsze 50/50. 
 
N 0

napuj64

Użytkownik
cytat z dnia 9 października 2019 15:19 przez piotrfTy myślisz, że wygrana zależna jest od ilości puszczonych kuponów. Cały czas piszesz, że kiedyś taką taśmę trafisz, a to nie jest pewne. Próbujemy Ci wytłumaczyć najprościej jak się da, że prawdopodobieństwo trafienia 20 spotkań jest dużo mniejsze niż trafienia 3, a ilość puszczonych kuponów nie ma wpływu na to prawdopodobieństwo. Ty jednak myślisz, że każdy kolejny kupon z 20 zdarzeniami w jakiś magiczny sposób zwiększa szanse na trafienie. A tak nie jest. Każdy kupon jest zdarzeniem niezależnym i trafienie/nietrafienie poprzedniego nie ma wpływu na kolejny.
ale co ty sie tak [....] 
przeciez jasne jest ze ciezej trafic 15-20 meczy niz 5 niczego nie podwazam daj mi spokoj czlowieku
inna sprawa ze ja nie licze ze wygram zaznaczalem to w wiekszosci moich wpisow moze raz tak napisalem pod wplywem % a ty ciągniesz mnie za słowa
po trzecie to z matematycznego punktu widzenia każdy kolejny kupon nie zwiększa szansy na konkretne dolary ale tylko z matematycznego (choć nie do konca bo przeciez kazdy kolejny kupon to kolejna szansa) natomiast w praktyce matematyka w tym przypadku nie sprawdzi się do końca -to nie lotto czy rzut monetą

 

 

 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Zwrócenie komuś uwagi, że jest w błędzie i jego rozumowanie jest niepoprawne uważasz za [...]?
Przecież nikt Cię tu nie atakuje ani nie obraża, a jedynie próbujemy wyjaśnić Ci że nie masz racji.
Piszesz, że nie liczysz na wygraną. Po co więc w takim razie grać? Przecież każdy kto gra liczy właśnie że wygra.
Do trzeciej części Twojej wypowiedzi się nie odniosę bo po prostu nie jestem w stanie jej zrozumieć.
 
 
N 0

napuj64

Użytkownik
przeciez ty napisales to samo co w tym wpisie dzisiejszym swoim o 15 19
ja ustosunkowałem się do twojej wypowiedzi dzis o 16 48 a ty znowu napisales to samo co wczesniej nie na temat bez sensu
czego więc chcesz?
 
Do góry Bottom