>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie grac

M 0

mucek181

Użytkownik
Witam chciałem się zapytać co polecacie w sensie gdzie najlepiej grac w texas holdem bo bwin zablokował rejestracje dla polskich kont wiec moje pytanie brzmi gdzie najlepiej grac za prawdziwe pieniądze i abym mógł tam robić polski przelew pozdrawiam i czekam na wasze propozycje ????
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Witam chciałem się zapytać co polecacie w sensie gdzie najlepiej grac w texas holdem bo bwin zablokował rejestracje dla polskich kont wiec moje pytanie brzmi gdzie najlepiej grac za prawdziwe pieniądze i abym mógł tam robić polski przelew pozdrawiam i czekam na wasze propozycje ????
Przed wyborem pokerroomu warto odpowiedzieć sobie na następujące pytania:
1)Jakie gry grasz ?
2) cash czy turnieje ?
3)Czy nastawiasz się na turnieje typu MTT czy S&amp;G ?
4)Holdem, Omaha czy może Study ?
5)Fullring czy shorthanded ?
6) Regular czy turbo ?
Wiadomo, Pokerstars i Fultillt = cała masa graczy, praktycznie na wszystkich stawkach i wszystkich rodzajach gier. Niektórzy narzekają natomiast na dużą ilość &quot;dziwnych rozdań&quot;.
888poker = dużo turniejów MTT z gwarantowaną pulą, dużo idiotów jak dla mnie przynajmniej na tych stawkach na których ja gram, słaba oferta S&amp;G.
Ja osobiście grywam w sieci Ongame, ewentualnie PKR albo Pokerstars, kompletnie nie leży mi Everest.
Dopóki sam nie wypróbujesz któregoś z bardziej popularnych roomów to nie będziesz wiedział.
tyle ode mnie.
pzdr
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam chciałem się zapytać co polecacie w sensie gdzie najlepiej grac w texas holdem bo bwin zablokował rejestracje dla polskich kont wiec moje pytanie brzmi gdzie najlepiej grac za prawdziwe pieniądze i abym mógł tam robić polski przelew pozdrawiam i czekam na wasze propozycje ????
na początek radził bym Ci grać głównie w serwisach gdzie mają sieć pokerową boss media albo ongame, mała liczba graczy średni poziom a w turniejach nie gra tyle osób co na PS czy FTP.
 
M 0

mucek181

Użytkownik
Witam chodziło mi o texas holdem grę i nie muszę zaczynać na słabych czy coś bo grałem na bwin i najwięcej grałem na poker777 tylko ja szukam takiego serwisu który ma Polską walutę jest dużo turniejów texas holdem nie omaha bo nie lubię tego wiec jakim zdaniem sa dla was najlepsze i ze jest dużo graczy.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Witam chodziło mi o texas holdem grę i nie muszę zaczynać na słabych czy coś bo grałem na bwin i najwięcej grałem na poker777 tylko ja szukam takiego serwisu który ma Polską walutę jest dużo turniejów texas holdem nie omaha bo nie lubię tego wiec jakim zdaniem sa dla was najlepsze i ze jest dużo graczy.
Nie wiem której z powyższych odpowiedzi nie zrozumiałeś, ale wygląda na to że żadnej. Dlatego najpierw proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a później brać za pokera. Bo jeżeli tak samo grasz jak czytasz/piszesz, to kariery nie wróżę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom