>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdyby miało nie być plus'a!

deeny 39

deeny

Użytkownik
Witam. W tym temacie chce pokazywać swoje kupony i przemyślenia. Wszystkie typy jakie tu piszę, gram za pieniądze. Założyłem ten temat żeby mieć ładnie widzoczne moje typy i prowadzenie statystyk a może jeszcze ktoś na nich skorzysta bądz porówna swoje przemyślenia. Gram na Bet365. Nie gram za duże stawki ;)
1.⚽
Francja - Honduras : 1 : 1.33 3:0✅
Argentyna - Bośnia i Hercegowina : 1 : 1.36 2:1✅

@1.81
10j
EW : 18.10j✅
2. Jeszcze przed Mistrzostwami obstawiłem pare zdarzeń : ⚽
Wyjdą z grupy:
Hiszpania @ 1.16
Francja @ 1.20
Niemcy @ 1.12
Belgia @ 1.16
Wygrają grupę :
Argentyna @ 1.22
Brazylia @ 1.25
@2.80
10j
EW : 28j​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
2.⚽
Belgia - Algieria : 1 : 1.45 2:1✅
10j
EW : 14.5j✅
Ja postanowiłem pod lupę wziąć piersze spotkanie w grupie H pod lupę.Belgia zmierzy się z Algierią. Beldzy od dawna nie miali takiego dobrego, utalentowanego i młodego składu jak teraz. Mimo młodego wieku są już doświadczeni. To czyni ich faworytami grupy. Przypomnę że bardzo gładko i dobrze poszły im kwalifikacje do mundialu wygrywając 8 z 10 meczy a ich bilans bramkowy wyniósł 18:4. Może mecze przygotowujące do mundialu nie były z wysoko cenoinymi rywalami (Luskemburg,Szwecja i Tunezja) i tracąc chyba 1 bramkę jak pamiętam z Luksemburgiem.
Prawdopodobne składy na ten mecz:
Belgia:Courtois,Kompany,Alderweireld,Van Buyten,Vertonghen,Mirallas,Hazard,De Bruyne,Dembele,,Witsel,Lukaku
Algieria:Mbohli,Ghoulam,Cadamuro,Bougherra,Medjani,Feghouli ,Bentaleb,Taider,Mosfera,Djabou,Soudani
Defensywa Belgów bardzo dobra i twardo grająca a przy okazji wysoka. Z przodu dwie bomby Hazard i Lukaku który w tym sezonie jest nie do zatrzymania i prezentuje świetną formę strzelecką.
Dodatkowo ciekawostką może być ,że Beldzy nie przegrali nigdy z drużyną z czarnego lądu jakim jest Afryka.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
3.
Typ: Holandia -1.5 @ 1.65 2:3⛔
Mecz odbędzię sie jutro o godzine 18.00 w Porto Alegre. Holendrzy zaczeli od spektakularnego zwycięstwa z poprzednimi Mistrzami Świata jakim są Hiszpanie. Nikt się nie spodziewał takiego wyniku. Przez wielu teraz Holendrzy są uważani za faworytów do wygrania Mistrzostw. Pierwsza połowa w tamtym meczu była bardzo wyrównana , Hiszpanie strzelili bramkę z karnego, Holendzy wyrównali i zeszli na przerwę z remisem. Po wejściu po przerwie na murawę mecz w pierwszych 10 minutach wyrównany aż do bramki Robbena. I wtedy rozwiązał się worek z bramkami. Po wygraniu 5:1 piłakarze Van Gaala są w gazie. Wygranie drugiego spotkania daje im już pewny awans dalej. Więc myśle że powinni wygrać aby być już spokojnym.
Kangury przegrały swój pierwszy mecz z Chile 1:3 ale bardzo podobało mi się ich zaangarzowanie w grę a w szczególności gra ich w defensywie. Obawiam się tylko ,że zagrają na 100% bo przecież nie mają nic do stracenia.Wygrana czy remis daje im szansę gry dalej. Dlatego taki typ a nie bardziej ryzykowny.
Holandia:Cillessen,Martins Indi,de Vrij,Vlaar,Blind,Janmaat,de Guzman,de Joung,RvP,Robben,Sneijder
Austarlia: Ryan,Davidson,Spiranovic,Wilkinson,Franjic,Brescia no,Milligan,Jedinak,Oar,Cahill,Leckie

Hiszpania - Chile : 1 : 1.57 0:2⛔
Piłkarze Hiszpani muszą się odbić po nieudanym meczu rozpoczynającym Mistrzostwa z Holandią. Mam nadzieje ,że pokażą na co ich stać i zrehabilutują się za porażkę. Mają całą śmietankę bardzo dobrze wyszkolonych techniczne zawodnoków a przy tym bardzo doświadczonych. Każdy mówi ,że przysłowiowa tiki-taka już się kończy i jest mało efektywna. Nie dziwne ponieważ każdy nauczył się grać przeciwko takiemu systemowi gry. Po fatalnym występie Casillasa pomyślałem,że Del Bosque musi dać szansę De Gea. Ale jest kontuzjowany .. No nic Iker musi się przemóc i rozgrywać dalsze spotkania z większą pewnością i pomyłowością jak dawniej.
Również trzeba przypomnieć,że na boisku może się pojawić Arturo Vidal. W pierwszym meczu zwodnicy Sampaoliego zaprezentowali jak zwykle fajny ofensywny futbol lecz w moim odczuciu mają problemy w defensywie.
Myślę, że Hiszpania pokażę swoją klasę . Są rozwścieczeni po tak wysokiej przegranej!
@ 2.62
Stawka 5j
EW : 13.10j⛔
Kursy teraz spadły jak widzę, ale ja grałem wczoraj wieczorem​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
4.
⚽Kolumbia - WKS : over 2.5 gola : 2.05 ✅
Bardzo prawdopodobne jest według mnie scenariusz overowy w tym meczu. Myśle, że obie drużyny dziś strzelą gola. Bardziej przechylał bym się w stronę Kolumbii z wygraną no ale nie jestem pewien. Obie drużyny poprzednie spotkanie pokryło tą linię. Ostatnie 7 z 10 meczy WKS-u kończyło się overem a w każdym meczu strzelali przynajmniej jedną bramkę!Kolumbijczycy świetnie grają w ofensywie a w drużynie WKS-u Bony, Gervinho bądz Drogba potrafią namieszac w ofensywie. Więc licze na wiele bramek.

Stakwa : 5j
EW: 10.25j✅
5.
⚽Włochy-Kostaryka
Widze, że wszystko zostało napisane wcześniej o meczu Anglików z Urugwajem. Więc ja się przyjże się spotkaniu Włochów z Kostaryką. Która bardzo dobrze weszła w turniej po bradzo ładnej wygranej z faworyzowanym Urugwajem. Campbell pokazał na co go stać i był przywódcą swojej drużyny.Teraz zawdoników Luisa Pinto czeka jeszcze trudniejszy bój. Włosi zagrali bardzo dobrze taktycznie i konsekwentnie z Anglikami. W meczy z Kostaryka zapewne bedą musieli grać w ataku pozycyjnym co nie jest jakąś złą sprawą bo mają mózga Pirlo, który jak wiadomo rozżuca piłkę z dokładnością strzelca. Z przodu bomba wybuchowa ( chodzi mi tu o zachowanie ale także o grę) Balotelli który jest bardzo groźny i silny . Potrafi się przepchnąć i zastawić. W tym meczu widzę wygraną Włochów którzy jak wygrają będą ,spokojni do wyjścia dalej. Po co im nerwy w spotkaniu z nieprzewidywalnym Urugwajem. Muszą poprostu wygrać to spotkanie i myślę ,że tak będzie. Zapewne Buffon nie wystąpi w tym spotkaniu.

Edit: jedank Buffon stanie pomiędzy słupkami ;)

Włochy @ 1.53⛔ 0:1 Bet365
Stawka :10j
EW: 15.33j⛔
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
6.
Argentyna - Iran : Argentyna wygra do 0 ✅
@1.50
10j
EW:15j✅
Długo zastanawiałem się nad tym typem, ale wkońcu się zdecydowałem. Argentyna murowany faworyt tego spotkania. Myślę, że Irańczycy będą sie bronić całe spotkanie i liczyć na kontry które moim zdaniem nie zakończą się golem.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
7.⚽
Chorwacja - Meksyk : over 2.5 gola @ 2.10 1:3✅
Stawka 10j
EW: 21j✅
Naprawdę zaskoczył mnie tutaj taki kurs na to zdarzenie. Obie drużyny na tych Mistrzostwach pokazują dobrą grę w ofensywie i są skuteczni. Mecz będzie otwarty bo obie drużyny mają szansę wejść. Stosunkowo zawodnikom Miguel Herrery wystarczy remis, ale wątpie ,że będą sie bronić i znów liczyć na fenomenalne inetrwencje Ochoi. Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry z bou stron. Nie ma żadnych kontuzji ani nikt nie pauzuje za kartki. Jeszzce do tego widzimy jak te Mistrzostwa są bardzo overowe.
8.⚽
Belgia - Rosja : 1x @ 1.22 1:0✅
Korea - Algieria under 2.5 gola @ 1.66 2:4⛔ Kyto by się spodziewał ????
@ 2.03
Stawka : 10j
EW:20.30j⛔
Belgia - Rosja
Co to tego meczu to gram bardzo bezpieczny zakład. Beldzy po wygranej 2:1 po wilekich męczarniach z Algierią. Musieli grać w ataku pozycyjnym w którym kompletnie im nic nie wychodziło i nie umieją tak grać. Teraz sytuacja myślę się zmieni ponieważ po drugiej stronie stoi Rosja. Jak wiemy Beldzy mają szybkich skrzydłowych i jak gra będzie wyrównana (chodzi o posiadanie piłki i próby ataku) to oni będą mieli więcej przestrzeni a co za tym idzie więcej sytuacji do stzrelenia bramek.

Korea - Algieria

Zdaje sobię sprawę,że jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Ale nie pprzekonuje mnie gra w ofensywie tych drużyn. Co prawda obie strzeliły po golu. Ale po jakich suytuacjach po błędzie Akinfeeva i po jednej jedynej akcji w której (chyba jak dobrze pamiętam) Vertonghen sfaulował i był karny. Więc myśłe że będzię to mecz underowy choć na tym mundialu nie mieliśmy ich wielu:grin:​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
9.⚽
Grecja - WKS Typ: 2DNB @1.40⛔
Kostaryka - Anglia Typ: Anglia więcej rożnych @ 1.57 3:7✅
@ 2.19
Stawka : 5j
EW: 11j⛔
Słonie mają wilką sznasę wyjścia z grupy. Naprzeciwko nich stanie Grcja w którj grają dziadki i w meczu robia bardzo mało podań i są mało przy piłce. Grają piłkę mało widowiskową i statyczną. Ciągłe wykopywanie piłki na Samarasa trwa już pare ładnych lat. Dlatego myślę że WKS powinien sobie poradzić.
Anglia już o nic nie gra tak samo jak Kostrayka. Myślę że ten mecz może podobnie wyglądać do wczorajszego meczu Hispzani z Australią. Myśle, że broniący się piłkarze Luisa Pinto będą wybijali na rogi. Także skrzydła Anglików bardzo ruchliwe można coś nabić. Kostrayka nasatwi się zapewne na kontry z tego idzie mało cornerów.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
1.⚽
Holandia - Kostaryka : 1 @ 1.53
Stawka:10j
Ew:15.33j

Co tu dużo pisać. Podziwiam piłkarzy z Kostaryki,że tak daleko zaszli. Jest to bardzo pozytywne zaskoczenie bo lubie nieprzewidywalność. Ale to w tym spotkaniu niestety się skończy. Oranje poprostu muszą dalej przejść bo to najprostszy rywal w tej części drabinki.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
1.⚽ el.LM
BATE - Skenderbeu Korca : 1 @1.33
KR Reykjavik - Celtic : 2 @1.36
Sparta Praga - Levadia : 1 @ 1.12
Partizan - HB Torshavn : 1 @ 1.10
@ 2.25
Stawka : 15j
EW: 33.75​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deeny 39

deeny

Użytkownik
Spróbuje znowu ruszyć z tematem. Bo ostatnio dużo zmian i brak czasu. Wciąż gram w Bet365 lecz inna waluta.
1.⚽ LE
Villareal - Sevilla : BTS : 1.66 1:3 ✅
Everton - Dynamo Kiev : 1 : 2.30 2:1✅
Napoli - Dinamo Moskov : 1 : 1.66 3:1✅
@6.39
Stawka : 3£
EW: 19.16 £ ✅
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
2.⚽ 2 Ligue
Clermont - Dijon : X : 3.00 2:5 :minus
Stawka :2.50 Ł
EW: 7.50 Ł ⛔
Na dziś wybrałem spotkanie drugie ligi Francuskiej gdzie Clermont u siebie podejmie Dijon. Krótko o gospodarzach. Są na 16 miejscu w tabeli z dorobkiem 29 pkt. do strefy spadkowej dzieli ich tylko 4 pkt więc nie są pewni utrzymania. U siebie grają naprawde dość przyzwoicie bo na 29pkt 22 u siebie W:5:R:7:p:1 z dorobkiem 20:13 goli. Więc bedą maksymalnie skoncentrowani aby ugrać jakieś punkty.Dijon to 4 drużyna z dorobkiem 45pkt. Walczą o wejście do 1 ligi i także potrzebują punktów jak gospodarze, na wyjazdach spisują się średnio i wlaśnie licze tu na podział punktów. Obie ekipy bez żadnych większych absencji , są kontuzjowani Ci co mało grają i to piłkarze defensywni. Reasumowująć liczę tu na zacięty mecz zakończony X​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deeny 39

deeny

Użytkownik
6.⚽ LM
Monaco - Arsenal : Arsenal -1.5 rożnego : 1.8 0:5
Atl.Madryt - Leverkusen : 1 : 1.83 1:0
@ 3.30
Stawka 3.30 Ł
EW : 9.90Ł ✅
Wkońcu czas na przełamanie , Zaczne od pierwszego meczu gdzie Arsenal rzuci się na Monako a za tym idzie wiele rzutów rożnych w 1 meczu 1:8 na korzyś kanonierów więc mysle ze ten handi powinien zostać pokryty, drugi mecz ekipa Simeone podejmie aptekarzy, licze tu na czysty win płkarzy z Madrytu bo są ekipą lepszą niż przeciwnicy którzy ostatnio grają naprawdę dobrze ,ale pewna seria się dzisiaj skończy.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
7.:siata: Orlen Liga kobiety
Łódź - Trefl Sopot : Dok. wynik 0-3 : 2.10 1:3
Stawka : 4.90Ł
EW: 10.29 Ł ⛔
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
8.⚽LE
Besiktas - Club Brugge : awans Besiktas : 2.10 1:3⛔
Ajax - Dnipro : 1 : 1.85 1:0✅
@3.88
Stawka 3.50Ł
EW: 13.59Ł ⛔
Typy bardzo prawdopodobne. Besiktas po porażce 1:0 w Belgii bedzie chciał się odkuć u sibie . Tureckie zespoły grają bardzo dobrze u siebie i cięzko przyjezdnym tam sie gra. Trybuny bardzo gorące bo ostatnia Turecka drużyna została już w tych rozgrywkach. Mam nadzieje że załatwią to w 90 min ;)
Co do drugiego meczu przemawia do mnie duże braki w składzie Dnipro . Mają na ten mecz tak naprawdę tylko 3 defensywnych graczy. Mam nadzieje, że młodziutkim piłkarzom ajaxu uda przejść się dalej, ale wybieram bardziej bezpieczną opcję czysty win.​
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
9.⚽
Atl.Madryt - Getafe : Atl. -1 : 1.47
Caen - Metz : 1 : 1.90
Lyon - Nice : 1 : 1.53
@4.31
Stawka : 3.50Ł
EW: 15.11Ł
10.⚽
Shalke - Leverkusen : 1x : 1.7
Tottenham - Leicester : 1 : 1.6
@2.72
Stawka : 3Ł
EW: 8.16Ł​
 
Do góry Bottom