>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gdy nie siądzcie jeden mecz....

koper 29

koper

Użytkownik
Macie takie przypadki, że nie siada jeden mecz? Jak blisko i jakiej wygranej byliście? Podziel się swoimi wrażeniami. Proszę adminów o nie-kasowanie mojego tematu i nie piszcie że kretyński...
 
K 0

krzys82b

Użytkownik
ja na samym początku swojej przygody z bukmacherką miałem &#39;&#39; malutkiego&#39;&#39; pecha - było to w Irlandii , stawka było dosyć wysoka 250euro które wcześniej wygrałem na copa libertadores. Mój kupon składał się z 13spotkań - a mianowicie wybrałem po dwóch faworytów z najmocniejszych lig europy ,real barca arsenal ajax porto man utd inter i jeszcze parę innych - już nie pamiętam dokładnie reszty bo było to w 2007roku. Każdy z tych kursów na te spotkania oscylował w granicach 1.55-2. Trafnie wytypowałem dwanaście spotkań a kupon spaliła mi barca . Do wygrania miałem bagatelka prawie 33000 euro. mecz ten utkwił mi w pamięci bardzo dobrze bo postawiłem na wygraną barcy z racingiem santander w którym wtedy debiut zaliczył EBI SMOLAREK , nie pograł długo bo 12 minut pózniej dostał czerwoną kartkę , a mimo to wielka farsa nie wygrała w przewadze i mecz skończył się 0;0 ;-ja na samym początku swojej przygody z bukmacherką miałem &#39;&#39; malutkiego&#39;&#39; pecha - było to w Irlandii , stawka było dosyć wysoka 250euro które wcześniej wygrałem na copa libertadores. Mój kupon składał się z 13spotkań - a mianowicie wybrałem po dwóch faworytów z najmocniejszych lig europy ,real barca arsenal ajax porto man utd inter i jeszcze parę innych - już nie pamiętam dokładnie reszty bo było to w 2007roku. Każdy z tych kursów na te spotkania oscylował w granicach 1.55-2. Trafnie wytypowałem dwanaście spotkań a kupon spaliła mi barca . Do wygrania miałem bagatelka prawie 33000 euro. mecz ten utkwił mi w pamięci bardzo dobrze bo postawiłem na wygraną barcy z racingiem santander w którym wtedy debiut zaliczył EBI SMOLAREK , nie pograł długo bo 12 minut pózniej dostał czerwoną kartkę , a mimo to wielka farsa nie wygrała w przewadze i mecz skończył się 0;0 ;-[ to były moje początki z bukmacherką i głupota tyle spotkań dawać, zwłaszcza no początku sezonu , ale moi znajomi mnie pocieszali że na moim miejscu też by wtedy dali barcelonę - bo to jeden z tzw pewniejszych typów. Miałem jeszcze kilka razy podobne sytuacje , ale ten mecz zapamiętałem bo nigdy nie byłem tak blisko takiej kasy,i wiem że takie taśmy nie warto posyłać - pozdrawiam
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Hmmm spotkania musialy miec nizsze kursy, bo napisales, ze od 1,55 do 2, 1,55^13 =298 wiec jesli postawiles 250 euro, to Twoja wygrana bylaby znacznie wyzsza niz 33k, ponad 2 razy wyzsza:p wiec kursy nie ma bata musialy byc nizsze, aby za te kwote wygrac 33k musialbyc ukulac kurs 132 ???? :p Wiec gdzies w Twojej opowiesci musi byc blad :p
 
K 0

krzys82b

Użytkownik
być może były tam jakieś 2lub trzy mecze z kursem 1.3 lub coś koło tego , wiem że na farcę było 1,55 i mi zj.....ali kupon, takie mecze się pamięta , a jak mi nie wierzysz to sobie sprawdz, jeśli jest taka możliwość ile wynosił kurs na to spotkanie w paddy power o ile wiesz co to- pozdrawiam
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Kuponow w ktorym mi nie wszedl jeden mecz bylo sporo ale jeden mi utkwil najbardziej w pamieci,na samym poczatku mojej przygody z bukami postawilem zaklad w totomixie z 14 zdarzeniami,Byly to zdarzenia jak leci ! Nie weszly dwa,lazio ktore stracilo gola w ostatniej minucie i la lakers ktorzy przegrali po dogrywce,do wygrania mialem za 2zl 2800zl, Z takich bardziej jakie zapamietam jest jeszcze zaklad postawiony na betfair za 1000 euro na orlando z new york knicks h -15.5 ,wygrali 15pkt . Myslalem ze rozniose biurko z komputerem w pyl.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ja jakbym zliczył wszystkie kupony w karierze gdzie na taśmach miałem do wyciągnięcia parę setek, lub tysiak , czy dwa i zawalił mi 1 mecz to wyszła by bardzo ciekawa suma:grin: chociażby ostatni tydzień 2 razy kupony po 500zł z hakiem dzień po dniu po 1 błędzie:? 1 weekend w sumie kupony z 1 błędem wcześniej na ponad 2k więc w obrębie minionych 2 lat auto by można kupić ????
 
K 0

krzys82b

Użytkownik
oj edi edi , ty masz chyba kontakt z bukmacherką od tygodnia , ten kurs to chyba masz z 5 minut przed meczem , bo ja ten popieprzony kupon posyłałem wtedy w środę i dobrze wiem jaki wtedy kurs był a to że kursy się zmieniają z dnia na dzień nawet o parę dziesię tnych to już inna sprawa , dziwi mnie twoja dociekliwość , no ale widzę że interesuje was mój wpis , ludzie dajcie spokój , tyle kasy było do wygrania i przepadło , przez jeden mecz i kropka , inni nie tyle wygrywają i wolą nic nie mówić bo po co ma ktoś wiedzieć ,sytuacja wtedy była popieprzona bo wszystko siadało tylko barca nie , dajmy spokój temu bo mi się nie chce o tym mówić . BARCA dała du.y z&#39;&#39; wielkim&#39;&#39; messim który wtedy też grał- ehh szkoda gadać pozdrawiam
 
M 0

malinavip21

Użytkownik
mi w sobote borussia dortmund zawaliła ako 70 za 100 zł,stracili w 90 minucie bramke.....brak słów czasem na coś takiego....
szkoda tylko mojej klawiatury..... :)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
oj edi edi , ty masz chyba kontakt z bukmacherką od tygodnia , ten kurs to chyba masz z 5 minut przed meczem
krzys82b &gt;&gt;&gt; zapamiętaj sobie , że tam gdzie jest tylko czyjaś ustna deklaracja w formie oświadczenia - oraz jako kontra do tego dowód materialny w postaci powołana się na źródło, to zawsze racja będzie po stronie dowodu materialnego i ja taki przedstawiłem, a ty jedynie robisz blablabla....
A kontakt z bukmacherką mam od czasu, gdy ty na g.ó.w.n.o mówiłeś jeszcze papu, skoro jak sam napisałeś o sobie:
&quot;ja na samym początku swojej przygody z bukmacherką miałem &#39;&#39; malutkiego&#39;&#39; pecha&quot; a było to w 2. połowie 2007roku, gdyż mecz Santander - Barcelona był 26.08.2007.
Pzdr.
edi8
.
 
M 0

malinavip21

Użytkownik
lepiej bysmy Panowie wspólnie wymyślili jak zrobić by np w 88 minucie ratować kupony za pare ładnych krajowych,
niż sie spierać o date tamtego meczu itp,
miałem chyba z 5 takich kuponów że serce sie kraje bo niesiadło to co nawet niepomysłałem że da du...y a jednak...
najgorsze to jest gdy pada bramka a niema juz opcji blokowania kuponu.np 89 minuta czy padnięty net lub inne sprawy na które niemamy wpływu .
kurde nienawidze tego uczucia jak koło nosa czasem tyle kasy potrafi przejść....
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Macie takie przypadki, że nie siada jeden mecz? Jak blisko i jakiej wygranej byliście?
A co to ma do rzeczy czy nie siada jedno spotkanie czy cały kupon? Czy przez to, że nie siadł tylko jeden mecz mam sie mimo wszystko czuć dowartościowany? Mam się oszukiwać, że następnym razem na pewno się uda? A może chciałbym aby inni mi współczuli?
Takie wspominanie do niczego sensownego nie prowadzi ????
 
P 0

_piotrek_

Użytkownik
ja 3-4 lata temu obsatwiłem na mistrzostwach świata w siatkówce chyba 5 meczy na łączny kurs ok. 7.0 i nie siadło Brazylia - Francja po kursie 1.10, a co gorsza byłto ostatni mecz, na który czekałem.
A co do kontrowersji w tym topiku, to myślę, że właśnie chodzi trochę o to co napisał kanarek - jak się wtedy czuliśmy i jak to wpłynęło na nasze dalsze decyzje w grze. Pamiętajmy, że lwia część sukcesu w bukmacherce siedzi w naszej głowie!!!
 
P 13

pitman

Użytkownik
ja 3-4 lata temu obsatwiłem na mistrzostwach świata w siatkówce chyba 5 meczy na łączny kurs ok. 7.0
Pamiętasz, że 3-4 lata temu nie wszedł Ci kurs 7.0? Oo&quot; Gratuluję dobrej pamięci ;) W ogóle zdaje mi się, że był tu gdzieś podobny temat, ale nie mogę go znaleźć, więc nie gwarantuję.
 
S 0

sowaa

Użytkownik
Wtopa jednego meczu na kuponie to można powiedzieć norma ;) Zawsze wtedy myślę, że zrobiłem złą selekcję na kuponach...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
lepiej bysmy Panowie wspólnie wymyślili jak zrobić by np w 88 minucie ratować kupony za pare ładnych krajowych,
niż sie spierać o date tamtego meczu itp,
Wystarczy zagrac kontre na lajwie w koncowce po bardzo wysokim kursie.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kiedyś, gdy ładowało się taśmy po 10 meczy, to prawie zawsze jeden mecz nie wchodził. Sporadycznie udawało mi się wygrać. Jednak trzeba się uczyć na błędach, i wypracować sobie swój własny system obstawiania. Wiadomo, że od czasu do czasu można pobawić się stawiając ogrom meczy za śmieszne 2 zł. Poważniejsze obstawianie wymaga już sposobu, moim zdaniem. ;)
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
Gdy nie siądzcie jeden mecz.... warto znalezc wolna gałąź i sie powiesić !
kiedy ten temat bedzie zamkniety?
bukmacherka to nie szycie na szydelku , jak macie tak beczec w tym temacie to lepiej nauczice sie wyszywac, bedzie z was wiekszy pozytek
tak durnego tematu to forum nie widzialo
brawo koper!
 
K 0

kristof81

Użytkownik
Czytam to wszystko i tak sobie mysle zeby zalozyc temat[Gdy siadzie jeden mecz a reszta nie]:grin: To co tutaj sie dzieje przekracza wszystko????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Można też twórczo to rozwinąć i zrobić oddzielny wątek: gdy nic nie siądzie... ????
 
Do góry Bottom