>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gapiostwo bukmachera

marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Mam zapyatnie do Was, moze juz ktos mial stycznosc z taka sytuacja.
Czasem bukmacher sie zagapi (glownie egzotyczne ligi) i mecz, ktory sie juz zakonczyl, ma caly czas w swojej ofercie. Zagram wtedy i co sie dzieje? Jak sie zorientuja, moga anulowac zaklad czy cos w tym stylu???
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Mam zapyatnie do Was, moze juz ktos mial stycznosc z taka sytuacja.
Czasem bukmacher sie zagapi (glownie egzotyczne ligi) i mecz, ktory sie juz zakonczyl, ma caly czas w swojej ofercie. Zagram wtedy i co sie dzieje? Jak sie zorientuja, moga anulowac zaklad czy cos w tym stylu???
Na 100% Ci ten zaklad anuluja,co chyba nie powinno Cie dziwic;)
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Kiedys mialem taka sytuacje, na kuponie ako, ale zorientowalem sie pozniej. Kupon byl normalnie rozliczony, oczywiscie stawka nie byla duza.
Ale nie dawno podobnie zauwazylem ze mecz, ktory akurat sie skonczyl, buk mial jeszcze w ofercie. Chcialem zagrac za cala kase, bo byla niespodzianka, ale balem, ze sie polapia i jeszcze potem beda problemy.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No wlasnie to troche moze dziwic...Bo dlaczego mam odpowiadac za gapiostwo buka ?? Ich problem nie moj, ze sa nieprofesjonalni.
Przeczytaj sobie jakikolwiek regulamin buka i sam zobaczysz,ze to co Ty nazywasz nieprofesjonalizmem,dla nich jest pomylka,dzieki ktorej moga Ci anulowac zaklad.Ale jak mowicie,ze czasami to przechodzi to chyba warto probowac-w najgorszym wypadku zwroca stawke:]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam zapyatnie do Was, moze juz ktos mial stycznosc z taka sytuacja.
Czasem bukmacher sie zagapi (glownie egzotyczne ligi) i mecz, ktory sie juz zakonczyl, ma caly czas w swojej ofercie. Zagram wtedy i co sie dzieje? Jak sie zorientuja, moga anulowac zaklad czy cos w tym stylu???
Takie sytuacje wcale nie są rzadkością ????
Na 100% Ci ten zaklad anuluja,co chyba nie powinno Cie dziwic;)
Wcale nie na 100%
Skoro nie wiedzieli rano, kiedy ma być mecz to czemu maja wiedzieć, dajmy na to wieczorem ;)
Kiedys mialem taka sytuacje, na kuponie ako, ale zorientowalem sie pozniej. Kupon byl normalnie rozliczony, oczywiscie stawka nie byla duza.
Ale nie dawno podobnie zauwazylem ze mecz, ktory akurat sie skonczyl, buk mial jeszcze w ofercie. Chcialem zagrac za cala kase, bo byla niespodzianka, ale balem, ze sie polapia i jeszcze potem beda problemy.
Limity, blokady konta, ujemne saldo środków.
Bukmacherzy mają swoje sposoby &quot;karania&quot; i przeciwdziałania takim praktykom. Po jednej próbie może być wszystko ok ale na dłuższą mete nie polecam takiego grania
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Nie każdy bukmacher anuluje takie zakłady zawarte już po meczu ???? trzeba tylko wiedzieć które , w najgorszym wypadku masz zwrot pieniędzy.
 
forin 450

forin

Użytkownik
w jakich ligach i u jakich bukmacherów to się zdarza ? z tego co widze to w bwin jest duzo lig egzotycznych Libańska, Sudańska, Syryjska.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
mi wczoraj bet-at-home anulowal zaklad za to ze barany kurs zle wystawili to tez ich gapiostwo wiec sie nie ma czemu dziwic.
Aha i mecz powinien byc dopiero w sobote!!!
Znasz regulamin? Akceptowałeś go? Tak! Nie możesz się więc dziwić, gdy anulują zakład przy swojej wyraźnej pomyłce.

w jakich ligach i u jakich bukmacherów to się zdarza ? z tego co widze to w bwin jest duzo lig egzotycznych Libańska, Sudańska, Syryjska.
Sądzisz, że wszyscy napiszą publicznie takie informacje?
Był juz kiedyś podobny temat dotyczący pomyłek na live. Tam też trzeba wiedzieć co i gdzie grać. Trzeba spędzić wiele godzin śledząc różnorodne zdarzenia oraz kursy wystawiane przez bukmacherów.
Podpowiem tylko, że wcale nie musi chodzić o egzotyczne ligi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak, akceptował każdy z nas regulamin i wiadomo, ze jest tak jak jest, ale ja to uwazam za nieuczciwe postawienie sprawy i tyle. Bo jak ja bym sie pomylil to juz nie mam mozliwosci anulacji. poza tym no za bledy i gapiostwo trzeba ponosic odpowiedzialnosc. Jak w życiu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tak, akceptował każdy z nas regulamin i wiadomo, ze jest tak jak jest, ale ja to uwazam za nieuczciwe postawienie sprawy i tyle. Bo jak ja bym sie pomylil to juz nie mam mozliwosci anulacji. poza tym no za bledy i gapiostwo trzeba ponosic odpowiedzialnosc. Jak w życiu.
Bukmacher stoi sam przeciw wszystkim. Jeśli nie mieliby takiego zapisu w regulaminie poszliby z torbami przy pierwszej pomyłce. Kiedy bukmacherzy zaczęli umieszczać w ofercie niższe ligi polskie takich pomyłek było naprawdę sporo (np. cała kolejka miała sobotnią datę mimo to, że czasem jakiś mecz rozgrywany był w piątek). Kończyło się na tym, że ogrom grających wykorzystało błąd. Raz, drugi wypłacili, aż w końcu zaczęły się zwroty. W niższych ligach polskich, gdzie są limity stawek i gra mała liczba osób, więc bukmacher nie ucierpiał aż tak bardzo.

A widziałem pomyłki w NBA (dodatni handicap dla faworyta zamiast ujemnego) i wyobraź sobie jakie pieniądze ludzie by rzucali gdyby bukmacher MUSIAŁ rozliczyć zawarte zakłady. Wszyscy wpłacaliby pieniądze do bukmacherów i polowali na ich pomyłki. Na zaakceptowanie singla czekałbyś godzinę :p.

W firmach bukmacherskich pracują tylko ludzie i im zdarzają się błędy. Spójrz w oferty, zobacz ile sportów jest do ogarnięcia. Zawsze znajdą się jakieś błędy, typu zamienione kursy, zamienione handicapy czy błędne godziny meczy. Takie zapisy nigdy nie znikną z regulaminów i trzeba się z tym pogodzić.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Mam zapyatnie do Was, moze juz ktos mial stycznosc z taka sytuacja.
Czasem bukmacher sie zagapi (glownie egzotyczne ligi) i mecz, ktory sie juz zakonczyl, ma caly czas w swojej ofercie. Zagram wtedy i co sie dzieje? Jak sie zorientuja, moga anulowac zaklad czy cos w tym stylu???
Tak chyba grają tylko Anty gracze...
Dzisiaj w Bundeslidze zakład: Czy Ya Konan strzeli w pierwszej połowie ?Kurs 4,24- Nie strzeli, Strzeli -1,24 czy coś takiego a powinno być na odwrót... Nawet tego nie grałem bo pewnie by anulowali i krzywo patrzyli, jak bukmacher jest w porządku nie ma problemów z wypłatami itp to nie ma co go kantować bo potem się ludzie dziwią , że są problemy...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
trzeba puszczac zaklad minute po zakonczeniu meczu, albo jeszcze w trakcie, jak wynik jest prawie pewny i tyle, jeszcze mi nie anulowali
Widocznie miałeś dużo szczęścia albo grałeś za małe stawki.
Żaden bukmacher nie da się robić &quot;w balon&quot;a przez dłuższy okres.
Minusem takich zabaw jest fakt, że jedna &quot;wpadka&quot; może skończyć przygodę z bukmacherem a na pewno uniemożliwia granie dalej &quot;pomyłek&quot;
Uwierz - wiem co mówię ;)
 
C 0

czarek_pojarek

Użytkownik
Widocznie miałeś dużo szczęścia albo grałeś za małe stawki.
Żaden bukmacher nie da się robić &quot;w balon&quot;a przez dłuższy okres.

Minusem takich zabaw jest fakt, że jedna &quot;wpadka&quot; może skończyć przygodę z bukmacherem a na pewno uniemożliwia granie dalej &quot;pomyłek&quot;

Uwierz - wiem co mówię ;)
ot ze dwa razy sie moze zdarzylo, za niewielkie stawki, to fakt. wiadomo, ze nie ma co przeginac, kazdy ma ograniczone rezerwy cierpliwosci, zwlaszcza ktos kto traci pieniadze
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Regulamin regulaminem, a życie toczy się swoim torem. Nawet w regulaminie nie jest wiele spraw jasno wyjaśnionych. Co do anulowania zależy od buka. Bardzo często takie pomyłki serwuje BAH i BWIN, różnie się to kończyło, ja też miałem bardzo nieprzyjemną sytuację z Bwin i od tej pory nie gram tam.
(Heidfeld-Kubica kto lepszy w GP Węgier w debiucie, na mecie Kubica był lepszy, po 2-3 godzinach go zdyskwalifikowali, na początku kasa na koncie była potem nagle &#39;wsiąkła&#39; inni dali zwrot Bwin zweryfikował to po swojemu)
Jeżeli byłby to buk naziemny typu STS- to oni niby się wykręcają ale czytałem o 3 takich sytuacjach, że firma Star Typ Sport przegrała w sądzie I instancji, potem w II Instancji i wyszło tak, że gość z 500zł które mu byli o to krewni miał 3 razy tyle jako zadość uczynienie. Spróbować warto ;) wiemy jak buki się mylą ????
Prawda? (Ja tu dzwonię chciałem się zapytać o wynik meczu.... X-Y)/ kto był na zlocie wie o co biega ;)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom