>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gala w Providence (USA) - Sulęcki vs Andrade 30.6

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Myślę że dla walk Polaków za granicą, szczególnie takich jak tutaj- o pas warto zakładać osobne tematy.
Co do samej walki to sam nie wiem czego się spodziewać, na początku mieliśmy kursy rzędu 1,40 - 2,70 a teraz sytuacja się diametralnie zmieniła bo na wygraną Maćka Sulęckiego można już dostać kursy nawet w okolicach 5,00. Niestety ale według mnie jest to trafna ocena sytuacji- wszelkie argumenty są za Andrade, jak przede wszystkim fakt że walkę stoczy u siebie w domu i będzie miał olbrzymie wsparcie fanów, a także znaczna przewaga gabarytów- szczególnie widoczna w zasięgu ramion. Dodatkowo (może nie jest to ważne) przez długi czas były zawirowania czy Striczu w ogóle tą walke weźmie, bo miał problemy z kontuzjowaną ręką. Ogólnie jestem pod wrażeniem Sulęckiego bo naprawde ma talent i charakter ale odnosze wrażenie że niestety coś mu brakuje i na ten szczyt nie wskoczy. Dobra walka z Jacobsem i nagle zaliczone deski, ostatnio wydawało się że sytuacja pod kontrolą i pewnie zmierza po wygraną z Rosado (bokser oczywiscie twardy ale już był wówczas po 11 porazkach) a tu nagle w 9 rundzie deski i to dwa razy i kto wie jakby sie skończyła walka gdyby to było 12 rund a nie 10. 
Oczywista zmiana kursów ma miejsce w momencie kiedy ofertę wystawią zagraniczni bukmacherzy i tak było w tym przypadku- u zagranicznych kursy 1,20 - 5,00. Pełną ofertę na walkę wystawił obecnie tylko STS i wydaje mi się że te kursy się odwrócą jak pojawi sie pełna oferta u reszty bukmacherów. Według STS walka powinna się skończyć na punkty ale mi wydaje się że jednak w drugiej fazie walki skończy się przez nokaut. Najprawdopodobniej niestety w wykonaniu Demetriusa Andrade, fakt że leżał on tez już na deskach ale zawsze wstawał i po prostu tutaj ma mocniejsza siłę ciosu i jak wspominałem na początku, dużą przewagę zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soczy 606

soczy

Użytkownik
Andrade D. - Sulęcki M. under 9.5  @3.40  

Według mnie walka nie potrwa pełnego dystansu. Każdy z nich będzie chciał zakończyć przed czasem.  Na punkty będzie ciężko wygrać Sulęckiemu. Nie pozostaje nic innego jak znokautować rywala. 

Podejrzewam że obaj będą liczeni.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks

Powoli zaczyna się dziać to czego się spodziewałem- dziś pojawi się zapewne pełna oferta u bukmacherów zagranicznych na pojedynek Sulęckiego. W totalbet poszli podobnie jak STS- że walka zakończy się raczej na pkt a tymczasem w 1xbet (wiem że wiele negatywnych opinii- nie namawiam do grania, ot ja nie korzystają tam z żadnych promocji chwale sobię tego bukmachera od lat) mamy ... 4.82 na to że będzie pełen dystans. Czyli to samo co 1,50 na TotalBet. Ja podejrzewam że nic tu nie wymyślę- szans Sulęckiego nie widze i pozostaje kwestia czy będzie walczył agresywnie wiedząc ze nie wygra na pkt (i wówczas się pewnie na coś nadzieje) czy tez w inteligentny sposób, zwłaszcza że ma w głowie dwa knockdowny z Rosado. Ja to widze 50/50 więc 4.82 to zdecydowane value, oczywisty błąd kursowy bo wówczas powinno być 6,00 albo cos w tym stylu na wygraną na pkt Andrade...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja uwazam, ze wygra Nygga przez TKO, ale trzy stówki postawiłem na Sulka. Dlaczego? Bo przez chwilę było 6.00 u ruska, co według mnie jest value. Nie ma aż takiej dysproporcji w umiejętnościach, aby było 6 do 1. Ktoś powie po co gram coś w co jakimiś super nie wierzę. Od święta gram dla zabawy, a nie zarobku liczac na niespodziankę. Amerykaniec walczy u siebie, ale bez przesady. On tam żadna wielką gwiazda nie jest, tam w razie czego kradzieży nie będzie ani łokciow jak na Łotwie. Skoda mi trochę sulka, bo był ogromny potencjał, ale coś w tej obronie nie wszystko gra. Dla mnie 70-30 dla Mudzina

Tak Po chwili refleksji i przejrzenia ziemniaków to mam ochotę zagrać grubiej to co zaproponował @soczy
Będę musiał się jutro zastanowić, bo trzeba przyznać, ze kursy są przeróżne. 
W sts 2.8 na Andrade przed czasem, a w 1xbet 4.84, ze walka skończy się pkt. No ciekawie to wygląda wszystko 
 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Teraz u Ruska nawet 6,30. Faktycznie trochę przesada ale jednak dla mnie to 80-20 dla Andrade, a te 20% dla Maćka to tylko dlatego że Andrade już nie raz w karierze leżał na deskach, bo na punkty to absolutnie tego nie widze.
Typ na under wygląda kusząco, aczkolwiek to takie na styk bo według mnie jeśli będzie nokaut to raczej własnie w okolicach końca walki. Co do kradzieży to wcale nie bym był taki pewien, Eddie Hearn po tym jak wkopał Joshue na pewno nie pozwoli żeby jego kolejny pupilek przegrał- Andrade to jedno z mocniejszych nazwisk DANZ i jest szykowany na Golovkina/ Canelo- jeśli nie dojdzie we wrześniu do ich trzeciego pojedynku. Krótko mówiąc- wszystko zależy od podejścia Sulęckiego bo nie trzeba filozofowac i logiczne jest to że na punkty będzie przegrywał i pytanie czy ruszy jakoś po 8 rundzie do przodu...
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Ja uważam że Maciek ma duże szanse na zwycięstwo. Jest w swoim primie, czego o Andrade powiedzieć nie można. Mówi się, że ten zawodnik dopiero się rozpędza, wchodzi na właściwe tory, ma ogromny potencjał, mocny cios, tyle że nie wiadomo czy jest to rzeczywisty talent na top 3 wagi średniej, czy może dobił do szklanego sufitu. Walki z Martirosyanem i Culcayem to za mało żeby stwierdzić że Sulęcki stoczy walkę z jakimś mega killerem. Doświadczenie na ringach zawodowych po stronie Sulęckiego. Co do szczęki, to ja nie uważam że Maciek ma słabą głowę i nawet po walce z Rosado pisałem, że z tych desek mogą być pozytywy. Desek z Jacobsem nie ma się co wstydzić, bo Jacobs kopie jak koń i do tego przyjął na dużym zmęczeniu w ostatniej rundzie, w walce z Culcayem ustał całą serię, w ostatniej walce z Rosado wiedział że wygrywa zdecydowanie pojedynek, kilka rund dzieli go od walki o mistrza, moment dekoncentracji i poleciał. Drugich desek nie uwzględniam, bo to co zrobił sędzia z przyzwoleniem na całą serię ciosów w tył głowy, to kryminał. Moim zdaniem są dwa problemy. Pierwszy to kontuzja ręki - ja podejrzewam, że ta ręka nie jest w 100% wyleczona i nie wiadomo co będzie w połowie pojedynku, gdy każdy zadany cios będzie sprawiał ból (tu jest rzeczywiście szansa na czasówkę Andrade). Drugi problem to trener Wilczewski do którego nadal nie mam zaufania i nie wiem czy będzie panował nad sytuacją. Walka jest w Providence - małej mieścinie z której pochodzi Andrade i na pewno nie jest to Filadelfia (Rosado) lub Brooklyn (Jacobs). Nie wiem jaka jest popularność Andrade, Hearn rzeczywiście już mówi o walkach z Canelo i Golovkinem jednak przed walką z Ruizem też mieliśmy całe opowiadania z kim to ma zawalczyć Joshua. Typu tutaj nie podam, swoich pieniędzy na to co widzę u buków nie postawię więc nie ma sensu żebym tutaj coś wymyślał. Liczę na to że Andrade okaże się przereklamowany i Maciek da radę to wyciągnąć.

Tak na marginesie - nie jest to właściwy temat, ale STS podał już ofertę na galę w Rzeszowie i uważam że kurs na Różańskiego jest bardzo kuszący (5,25). Myślę że warto to rozważyć, bo uważam że Łukasz ma duże szanse na zwycięstwo być może nawet przed czasem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
A tymczasem rusek. Kurs na Andrade przed czasem 3.84, Sulecki przed czasem 13, a walka skończy się na pkt kurs jest 4.84. Hahahha. Niezły balans. Andrade na pkt 1.50. Cyrk
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 28 czerwca 2019 12:00 przez eryk93A tymczasem rusek. Kurs na Andrade przed czasem 3.84, Sulecki przed czasem 13, a walka skończy się na pkt kurs jest 4.84. Hahahha. Niezły balans. Andrade na pkt 1.50. Cyrk
To chyba trzeba grać to póki stoi. Najbardziej wiarygodne kursy są z Bet365 i tam jest faktycznie Andrade 1,50 na pkt / 3,80 przed czasem.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
To jest przecież surbet jakich mało. Wystarczy w jakimś buku bez podatku zagrać, ze walka przed czasem, tutaj na pkt i mamy za darmoche pare stów. Chyba, ze po walce 1xbet uzna to za błąd, ale nie sądzę, bo oni z tymi kursami mają zawsze jaja w sportach walki.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 28 czerwca 2019 12:53 przez eryk93To jest przecież surbet jakich mało. Wystarczy w jakimś buku bez podatku zagrać, ze walka przed czasem, tutaj na pkt i mamy za darmoche pare stów. Chyba, ze po walce 1xbet uzna to za błąd, ale nie sądzę, bo oni z tymi kursami mają zawsze jaja w sportach walki.
Gdzie tu widzisz surebet ?A co jak wygra sulecki ?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
O czym ty chłopie piszesz. Przecież nie mówię o wypadku wygranej andrade, Tylko ogólnie.
W 1xbet masz 4.84 na to że walka skończy się na pkt, obojętnie kto ja wygra masz zakład win. I stawiasz gdzieś indziej, ze będzie przed czasem dla obojętnie kogo na co pewnie będzie z 2.50 minimum skoro jest 3.84 na andrsde i masz hajs za free
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 28 czerwca 2019 13:03 przez eryk93O czym ty chłopie piszesz. Przecież nie mówię o wypadku wygranej andrade, Tylko ogólnie.
W 1xbet masz 4.84 na to że walka skończy się na pkt, obojętnie kto ja wygra masz zakład win. I stawiasz gdzieś indziej, ze będzie przed czasem dla obojętnie kogo na co pewnie będzie z 2.50 minimum skoro jest 3.84 na andrsde i masz hajs za free
2.72 jest na TotalBet (2.39 z podatkiem). Na Betfanie 2.36 i jeśli ktoś nie grał jeszcze to są dodatkowe promo od depozytu. Tylko pytanie czy Rusek nie unieważni tego bo jednak błąd kursowy jest oczywisty. 
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Andrade D. - Sulęcki M.    /  Andrade na punkty  1.65   STS

Sulęcki zero uderzenia, ok może poprawił się pod tym względem ale prawda taka, że wciąż jest słabo i chociaż Andrade to podejrzany mistrz, który potrafił być już na deskach to jednak nie sądzę aby na jego terenie wyszedł mu jakiś lucky punch. A czy można wypunktować Amerykanina? Nie sądzę, umiejętności po jego stronie, jak pisałem może nie ma wielkich nazwisk na koncie, ale nie wydaje mi się, żeby był gorszy od Sulęckiego, który pewnego progu nie przeskoczy. To byłby cios dla promotora Hearna jeżeli jego drugi mistrz przegrałby, także jeżeli dojdzie do decyzji, rundy nawet jak będą na styku to wszystko pójdzie dla Andrade. Sulęcki solidna szczęka, potrafi na deski wylądować ale znowu Amerykanin też bardzo mocnym ciosem nie dysponuje, dla mnie szykują się szachy i raczej spokojnie zwycięstwo rywala Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom