>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gala w Londynie: Joshua - Pulev, Okolie - Jeżewski, Fury - Wach

xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Skończmy temat- sytuację z majster93 majster93 wyjaśniłem na PW. Zagotowałem się bo tak być nie może że podaje typ a 5 minut później ktoś podaje odwrotny, bez konkretnego kontr-argumentu. A potem po walce komentarz że 'szkoda że nie weszły nam kupony, nie spodziewałem się'. I to nie był pierwszy raz. Już to było poruszane w innych tematach że ludzie patrzą na rangi i pozycję, to odpowiedzialność za to co się pisze jest trochę inna.
Nawet jeśli uważam że ktoś podaje głupie typy ze słabymi argumentami to trudno- nic mi do tego. Będąc szczerym to ja bym wielu osobom na tym forum nie przyznał rangi znawcy czy moderatora. Ale niech każdy ocenia jak chce i gra co chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jeśli mamy dobre pojedyncze walki to jest od tego specjalny dział "boks - typy z analizami".
Popieram
I proponuje jeszcze założyć jeden temat z Boksu > Polowanie na Wysokie Kursy ;)

Co do skuteczności którą tak się chwalisz, to mogę jedynie pogratulować, aczkolwiek się z tym nie zgadzam. Mógłbym Ci teraz napisać jedną rzecz, ale nie chcę Cię ośmieszać,
Dlaczego dawaj, kawa na ławę niech każdy wie co jest grane.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Załóżmy jeszcze temat- skuteczność 30% na typach 1.30- tam byś idealnie się odnalazł.
Z tym ośmieszeniem to żadna tajemnica chodzi o to że dawno temu ktoś mi tutaj wypomniał że podobny typ który podałem był na jednym forum zagranicznym i cała sytuacja została tutaj błyskawicznie wyjaśniona. Gwoli ścisłości: nigdy nie skopiowałem od nikogo typu, wszystko co wstawiam to wiele godzin moich analiz. A jak ktoś sugeruje inaczej to kieruje nim zawiść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
To nie jest polowanie tylko wnikliwe analizowanie dostępnych zrodel( często po angielsku). Na youtubie( zwłaszcza gale w ang) można z komentarzy wyciągnąć ciekawe wnioski.
Jest tutaj kilku, osmieszajacych sie, ktorzy nie potrafia czytac i analizowac dlatego poluja itd
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
To nie jest polowanie tylko wnikliwe analizowanie dostępnych zrodel( często po angielsku). Na youtubie( zwłaszcza gale w ang) można z komentarzy wyciągnąć ciekawe wnioski.
Jest tutaj kilku, osmieszajacych sie, ktorzy nie potrafia czytac i analizowac dlatego poluja itd
Kolego, skąd się tutaj wziąłeś? Z tego co widzę to jesteś na tym forum od 2015, 3 posty dodane (wszystkie dzisiaj) i najwięcej masz do powiedzenia.

xavi90 xavi90 jeśli przytaczasz moje wypowiedzi to rób to dokładnie, bo nie napisałem "szkoda że nie weszły nam kupony", nie użyłem słowa "nam".

Jak napisałem xavi90 xavi90 odpuszczam sobie (przynajmniej na jakiś czas) podawanie typów na tym forum. Żadnych korzyści z tego nie mam, a jak trafi się komuś zły dzień to zaraz będzie wyrzucał swoje żale, robił z byle czego gównoburze i zarzucał mi że pisze wypociny i nie znam się na boksie.
Administratorzy jeśli chcą mogą mi odebrać rangę i funkcję moderatora.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Obserwuje forum. Interesuje się bukmacherka. Patrze kto co pisze. Kto rozumie boks a kto nie!
Podziwiam Xaviego za profesjonalizm i czekam na jego zyskowne analizy. Oto cały sekret!
Fair Play
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
majster93 majster93 ja po prostu zasugerowałem że od kogoś kto ma znawce i moderatora wymaga się więcej. To czy ja uważam czy się znasz na boksie czy nie- nie ma żadnego znaczenia. Nie zwracałem nikomu wcześniej uwagi, ale tutaj po prostu napisałeś rzeczy typu że Głowacki ma mniejsze szanse niż Jeżewski i że Jeżewski ma mocną szczękę oceniając po 2 rundach walki z Cieślakiem. Wiec wybacz że nazwałem rzeczy po imieniu ale to była według mnie wybitna głupota ale nie zachowuj się tak jakby ktoś krytykował każdy Twój typ. Nikt nie jest nieomylny ale tutaj po prostu uważam że podałeś typ bardzo źle przeanalizowany i tyle w temacie. Ja też wielokrotnie popełniam błędy w analizach ale staram się wyciągać wnioski.
 
Ostatnia edycja:
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Załóżmy jeszcze temat- skuteczność 30% na typach 1.30- tam byś idealnie się odnalazł.
Spoko loka ale mam zdecydowanie większą skuteczność z większymi kursami (nie wszystko co gram tutaj podaje ;))
Mało tego wszystko udokumentowane 😜

No ale ostatnie twoje polowania w dziale MMA nie pykły kompletnie. Może kolejnym razem będzie lepiej.🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
K 245

kensei

Użytkownik
Ładne gównoburze się dzieją na tym forum, a temat do tego wprost idealny. Śmiechłem jak czytałem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom