>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ankieta Głosowanie na najlepsze analizy w konkursie NFL Last Man Standing.

Głosowanie na najlepsze analizy w konkursie NFL Last Man Standing

  • lucaxx95

    Głosy: 0 0,0%
  • Gy_Gy_Craveel

    Głosy: 15 88,2%
  • successful

    Głosy: 1 5,9%
  • cobi1989

    Głosy: 1 5,9%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Do glosowania zostali zgłoszeni typerzy którzy wzięli udział w konkursie „NFL Last Man Standing” i biorąc aktywny udział opublikowali minimum 50% analiz sezonu zasadniczego NFL w temacie NFL/NCAAF 2020/21.

Glosowanie ma na celu wyłonić typera publikującego najlepsze analizy które zawierały przydatne informacje, wiedze, przedstawiony kunszt analityczny, (Skuteczność zakładów nie ma znaczenia).

Proszę wszystkich którzy korzystali w mniejszym lub większym stopniu z analiz opublikowanych w dziale Futbolu Amerykańskiego w temacie NFL/NCAAF 2020/21, zapraszam do glosowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zgadzam się z przedmówcami 😉 Mi aż głupio w ogóle figurować w tym plebiscycie bo moja wiedza na temat NFL jest może w 10% taka co prowadzącego 😉
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dziękuję za wyrazy uznania :) ale każdy musiał się znaleźć w plebiscycie, kto był aktywny w temacie NFL Last Man Standing aby było sprawiedliwe.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam i dziękuje uczestnikom konkursu którzy wzięli aktywny udział w konkursie pisząc analizy i dziękuje uzytkownikom którzy wzięli udział w glosowaniu. a tak przedstawiają się oficjalne wyniki głosujących na najlepsze analizy w konkursie NFL Last Man Standing;


1 miejsce Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel
2 miejsce ex aequo successful successful i C cobi1989

Organizator Waldi1979 Waldi1979 przyzna nagrody w postaci reputacji ale nie wiem jak przyzna reputacje za miejsca ex aequo ale to juz pozostawie decyzje jemu.

pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam i dziękuje uczestnikom konkursu którzy wzięli aktywny udział w konkursie pisząc analizy i dziękuje uzytkownikom którzy wzięli udział w glosowaniu. a tak przedstawiają się oficjalne wyniki głosujących na najlepsze analizy w konkursie NFL Last Man Standing;


1 miejsce Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel
2 miejsce ex aequo successful successful i C cobi1989

Organizator Waldi1979 Waldi1979 przyzna nagrody w postaci reputacji ale nie wiem jak przyzna reputacje za miejsca ex aequo ale to juz pozostawie decyzje jemu.

pozdrawiam.
Reputacja przyznana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom