>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Głównie over/under

P 18

piotrs22

Użytkownik
Witam, zacznę i swój temat, ostatnio zacząłem grać over under w NBA, nie chce nic krakać, ale póki co idzie całkiem nieźle. Będę dawał zazwyczaj typy bez analiz, lecz przemyślane. Obyśmy wszyscy byli zadowoleni, zapraszam do komentowania oraz podawania swoich &quot;przemyśleń&quot;.

Na dzisiejszą noc:
Detroit Pistons - Brooklyn Nets
under 214 @1,91
@betsson
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja bym się chętnie dowiedział skąd bierzesz wiedze i jak wygląda analiza. Na co zwracasz uwage grając over/under
 
P 18

piotrs22

Użytkownik
Na dzisiejszą noc:
Detroit Pistons - Brooklyn Nets ✅
under 214 @1,91
@betsson
90-89, nawet suma punktów nie przekroczyła 200.

Statystycznie, zwracam uwagę na formę &quot;strzelecką&quot; obu drużyn w ostatnich dniach, jak również w ostatnich pojedynkach pomiędzy sobą. Z chwilą wolnego czasu popróbuję również działać z excelem, jak jeden z kolegów na forum, którego skuteczność jest bardzo dobra. W moim temacie póki co skuteczność 100%, fajnie byłoby utrzymać ten wynik :grin::grin:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
90-89, nawet suma punktów nie przekroczyła 200.
Statystycznie, zwracam uwagę na formę &quot;strzelecką&quot; obu drużyn w ostatnich dniach, jak również w ostatnich pojedynkach pomiędzy sobą. Z chwilą wolnego czasu popróbuję również działać z excelem, jak jeden z kolegów na forum, którego skuteczność jest bardzo dobra. W moim temacie póki co skuteczność 100% fajnie byłoby utrzymać ten wynik :grin::grin:
I tak trzymac!! Nie dawac sie bukmacherom ???? . Bede sledzil temat.Pozdrawiam.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Philadelphia - Brooklyn
Under 219,5 @Fortuna (chwilowo) (Ale nawrzucali)
New York - Chicago
Under 207,5 @Fortuna[/i]
49&#39;s i Netsi ????
Zagrałem to samo co i Ty i podobnie się przejechałem na jednym z meczów. AllStars game sobie tam zrobili. Osobiście zagrałem under 230 i sądziłęm że spory zapas mam. Ech szkoda gadać. Za to Drugi mecz under 210 dałem i wszedł na miekko.
Powodzenia.
 
P 18

piotrs22

Użytkownik
Może dzisiaj będzie spokojniej
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
under 219 @1.88 @fortuna
Crowder prawdopodobnie nie zagra, podobnie LeBron. Dość wysoka linia moim zdaniem
 
Do góry Bottom