>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Górnik 0-1 Wisła Kraków 05.11.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Mecz ten dla obydwu drużyn będzie sprawdzianem, a zarazem meczem prawdy. Obydwie drużyny ostatnio zawodzą na całej linii. Na początku sezonu nikt się nie spodziewał, że tak mogą grać. Wisła kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa, a Górnik zachwycał swoją walecznością i determinacją. Zabrzanie ostatnie cztery mecze przegrali i zdaje się, że obok Polonii będą najpoważniejszym kandydatem do spadku. Wisła natomiast nie potrafi podnieść się po porażce w Lubinie i nie wygrała już od trzech meczy. Dla mnie faworytem tego meczu jest jednak Wisła Kraków. Stawiając na Wisłę liczę na to, że się wreszcie przełamie i wygra pierwszy raz od trzech kolejek. Krakowianie nie mogą być już spokojni o swoją pozycję w lidze. Legia już zrównała się z nimi punktami, a różnice w czołówce są tak małe, że w zasadzie wszystko jeszcze jest możliwe. Wisła musi walczyć o utrzymanie pierwszego miejsca i musi zacząć wygrywać, szczególnie z tak słabymi zespołami jak obecny Górnik Zabrze. Mimo tego, iż obydwie drużyny są w kryzysie to jednak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Wisła.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków -&gt; 2 (1.50 BAW) :mrgreen: 0:1 :mrgreen:
 
V 0

virusman

Użytkownik
Wisła wg. mnie wygra. Krakowianie musza sie zrehabilitowac po nie udanych meczach ktorych bylo ostatnio duzo. Byc moze Henio Kasperczak przyjdzie do szatni i powie jak grac, wtedy wiślacy maja motywacje zwiazana z nowym trenerem (nowym starym). Moj typ to 2 :roll: ale gdybym mial obstawiac dalbym na wszelki wypadek X2
 
K 0

kuba111

Użytkownik
Wisła wygra. w koncu musi zlapac rytm. a kulawik z moskalem zmotywuja odpowiednio druzyne, przeciez nie dawno jeszcze sami w niej grali, beda chciec sie wykazac

Typ: 2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym meczy faworyt jest jeden. Oczywiście Wisła Kraków. Jeszcze tak słabo grającego Górnika nie widziałem. Krakusy wygrali ostatnio w lidze 2 października, przeszło miesiąc temu. Więc teraz mają szanse by się przełamać i wygrać. Bilans meczów wyjazdowych mają następujący: 5-3-2, tylko 4 bramki stracone.
Pana trenera Motyki (nowy trener Górnika) czeka trudne zadanie. Prawdopodobnie swój debiut zacznie od porażki. Zabrzanie mają bilans meczów u siebie następujący: 0-2-4. Jest to najsłabszy bilans spośród pierwszoligowców. A z tą dziurawą obroną Górnik będzie jeszcze długo zajmował tą pozycję...

Mój
typ: 2 bądź over (lub handicap)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1

Wreszcie Wisła się przełamała i wygrała mecz. Zwycięską bramkę strzelił Sobolewski i po raz kolejny potwierdził jak ważnym dla Wisły jest zawodnikiem. Najbardziej cieszy to, że wszyscy bezbłędnie wytypowaliśmy ten mecz. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom