>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulham - Hamburg Rewanż [29.04.2010]

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP

Czwartek 29.04.2010 21.00
Rewanż Półfinału Ligi Europy !
Fulham Vs Hamburg
Vs
Kursy na to spotkanie:

Kurs na awans:

Zapraszam do dyskusji :wink:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Brać póki kursy jeszcze nie spadły. Fulham wyeliminuje Hamburger który jest w kryzysie o czym świadczy porażka z Wieśniakami 5-1 ( Hoffenhaim jak by ktoś nie wiedział) Trener został zwolniony więc to też nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny. Myślę, że w finale Ligi |Europejskiej zobaczymy dwie drużyny z Anglii.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Brać póki kursy jeszcze nie spadły. Fulham wyeliminuje Hamburger który jest w kryzysie o czym świadczy porażka z Wieśniakami 5-1 ( Hoffenhaim jak by ktoś nie wiedział) Trener został zwolniony więc to też nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny. Myślę, że w finale Ligi |Europejskiej zobaczymy dwie drużyny z Anglii.
Podobnie myślę jak kolega wyżej jeszcze znalazłem kurs 2.2 i biore w ciemno , hamburger pokazał ostatnio jak gra beznadziejnie. U siebie z anglikami nie wygrali a co dopiero u nich na tak ciężkim terenie na którym juventus dostał baty 4:1. Fulham kurs 2.2 biore bo już kursy spadają i zejdą pewnie do 1,9 :cool:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Trener został zwolniony więc to też nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny.
na morale może pozytywnie nie wpłynie, chodziarz w skutek porażek piłkarze może również chcieli zmiany, jednocześnie nie powinno wpłynąć to w żaden sposób na przygotowanie taktyczne, posadę objął asystent wić na pewno zrealizują cały proces przygotowawczy, do tego (lubię to powiedzenia ala nSport) trzeba pamiętać o &quot;efekcie nowej miotły&quot; , a tak serio Anglicy odpadli z LM to chyba finał pierwszej edycji LE powinni sobie załatwić :grin:
 
trojan87 0

trojan87

Użytkownik
Ja bym od razu nie przekreślał szans Hamburgu, mogą zagrać tak jak Stuggart zmieniono trenera i druzyna zaczela grac fantastycznie. A poza tym Hamburg bedzie robil co mogl bo final jest u nich a takze w lidze trudno bedzie zapewnic sobie miejsce w tabeli zeby grac w pucharach europejskich.

Poza tym w tej edycji Hamburg potrafi strzelac i wygrywac na wyjazdach, poza tym Hamburgowi wystarcza bramkowy remis. A Fulham to raczej ma slabe doswiadczenie w pucharach europejskich.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A ja bym właśnie bardziej stawiał na Hamburg ... Wynik 0:0 na własnym stadionie wcale nie jest taki zły, bo każdy bramkowy remis daje im awans a że bramki kto strzelac tam ma to chyba każdy wie, więc chyba nie muszę wymieniac tych nazwisk;] Tak jak kolega wyżej napisał, efekt nowej miotły może pozytywnie wpłynąc na piłkarzy w których jest świadomośc że finał mają na własnym stadionie. Ostatnio pisałem że w pucharach Hamburg to całkiem inna drużyna niż w lidze i dalej jestem tego samego zdania, Fulham to rewelacja tej edycji LE ale czy dają radę wyżej notowanemu rywalowi u których jest większe doświadczenie ? Ja myślę że nie, a kursy jakie można spotkac na awans Hamburga są satysfakcjonujące i można zaryzykowac na awans Niemców ... ;]
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W gruncie rzeczy Fulham ma znakomitą formę na stadionie u siebie ale wszyscy widzieli co HSV zaprezentowało u siebie. Nowa miotła nie oznacza, że piłkarze zagrają jak natchnienieni. Kurs 1.90 na awans HSV też mnie nie przekonuje to zagrania tego typu. Lepszy wydaje się czysty Win Fulham. Wydaje mi się też , że ujrzymy dziś wynik 2:0 lub 2:1 Prędzej bym zaryzykował, że obie strzelą po bardzo ładnym kursie 1.90 i w miarę pewnym i bez obaw o to kto dalej przejdzie.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Mi sie wydaje, że hsv moze zrobic niespodzianke.. i jeszcze wygra w finale.. ale to tylko takie moje domysły;) z miłości do bundesligi
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
HSV dzisiaj nie przegra, mówię Wam ???? Liczę na pewne zwycięstwo, może nawet z handi (-1). A dlaczego? :razz:
- Zwolniony żałosny trener, przez którego atmosfera w zespole była do dupy.
- Liga Europejska to jedyne rozgrywki w których o coś walczymy i to ona może uratować LE na przyszły sezon
- Wracają podstawowi zawodnicy, którzy ostatnio nie grali cały czas, dzisiaj zagrają na pewno: van Nistelrooy, Petric, czy Ze Roberto. Czyli 2 podstawowych napastników i mistrz środka pola - Ze.
- Finał w Hamburgu! Ruud: &quot;Chcemy napisać historię&quot;
- Przeczucie ????
Moje typy:
- x2 @ 1,68
- 2 @ 3,20

Jazda Hamburger Jugns!
 
kosik922 0

kosik922

Użytkownik
moim zdaniem Fulham awansuje(postawilem to) zle morale w druzynie Hamburgera osatnio porazka 5-1 z Hoffenheim ,zwolnili trenera ... oby weszlo ! Liverpool tez musi awansowac!
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Ja również postawiłem mocno na zwycięstwo Fulhamu. To co zaprezentowali Nimecy w dwóch poprzednich spotkaniach Bundesligi...ciężko skomentować, po prostu słabizna. Fulham to przede wszystkim solidność i stabilność i nie ma mowy o jakimś dołku w tym spotkaniu.
Liczę, że na własnym stadionie Fulham pokaże silną, agresywną grę i pokona Hamburg.
Tutaj na forum opinie są podzielone, u bukmacherów kurs na Anglików spada a najbardziej u tych Niemieckich/Austriackich.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
argumenty każdy sobie wymyśli żeby było jak najbardziej ku jego typowi.
w HSV powraca kilku zawodników podstawowych, no ale oni mieli przerwy, więc i grać nie będą znakomicie.
W Fulham nie gra trzech podstawowych z tego co mi wiadomo, ale drużyna z londynu gra u siebie, co wiadomo, atmosfera, kibice będą w większej możliwości dopingu. Również Fulham jest stabilną drużyną co pokazuje w lidze, jak i w pucharach. Dla nich również UEFA to jedyna szansa na następne europejskie rozgrywki.

Myślę iż o zwycięstwo będzie ciężko Fulhamowi, jednak jest ono bardziej realna niż wygrana HSV. Nie zdziwił bym się jeśli był by tutaj remis.
Mój typ to 1:0, i Fulham w finale.

Ale jak będzie przekonamy się dziś wieczorem.
 
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Cuneyt Cakir. To turecki sędzia, który słynie z odważnych decyzji i który zawsze wyciąga dużo kartek. Mam nadzieje, że nie zepsuje widowiska. Jednak fakt, że daje dużo kartek może być tutaj dobrym typem. Dlatego ja dzisiaj daje over 4,5 (liczba kartek) po kursie 1.9.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
vs

Dzisiaj o godzinie 21:05 na Craven Cottage odbędzie się rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Europejskiej pomiędzy miejscowym Fulham a HSV Hamburg. W pierwszym spotkaniu na HSH Nordbank Arena padł bezbramkowy remis 0:0 który na pewno rozczarował gospodarzy którzy chcą za wszelką cenę awansować do finału który będzie rozgrywany w Hamburgu. Ale jeden pozytyw jest dla nich a mianowicie taki że nie stracili u siebie gola a to jest bardzo ważne gdyż Fulham jeżeli chce awansować do finału musi ten mecz wygrać albowiem każdy remis bramkowy daje awans Niemcom.
Jak dla mnie po wyniku pierwszego meczu faworytem są gospodarze którzy u siebie pokazali że są bardzo mocni wygrywając z takimi firmami jak Szachtar Donieck-zwycięzca z poprzedniego sezonu tych rozgrywek jeszcze pod nazwą Puchar UEFA oraz Juventus zespół którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Szczególnie na Craven Cottage piłkarze Fulham są bardzo groźni co świadczą nie tylko zwycięstwa z Szachtarem czy Juventusem ale również bilans punktów a jest on taki że u siebie w lidze zdobyli 33pkt ana wyjazdach tylko 10. W Londynie poległy takie drużyny jak Manchester United i to 3:0!! Również Everton poległ a Tottenham wyjechał stąd tylko z punktem. W zespole jest wielu dobrych piłkarzy ale największą gwiazdą obecnie jest Bobby Zamora który strzelił w tym sezonie już wiele ważnych goli. Ale również są tacy piłkarze jak Damien Duff, Danny Murphy, Clint Dempsey czy Zoltan Gera a są to gracze których piłkarskim kibicom nie trzeba przedstawiać.

Goście ostatnio są w słabej formie i ostatnie wyniki osiągane przez zespół z Hamburga nie napawają optymizmem kibiców gości dzisiejszej potyczki. Od 20 lutego w lidze wygrali tylko z Bochum i Hertha czyli zespołami z dna tabeli a przegrali z Mainzem 0:1, Bayernem 1:0, Hoffenheimem 5:1 czy Borussia Gladbach oraz Bayerem Leverkusen. Słaba gra zespołu spowodowała zwolnienie trenera Bruno Labadii po ostatniej kompromitującej porażce ze średnio grającym w tym sezonie Hoffenheim 5:1!!! Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Labadii Ricardo Moniz. Myślę że nie jest to najlepszy pomysł zwalniać trenera tuż przed najważniejszym spotkaniem sezonu. Atmosfera jest fatalna w zespole i to może zaważyć na wyniku i psychice graczy którzy będą podłamani ostatnimi wydarzeniami wokół klubu.
Chociaż HSV ma motywację w postaci awansu do finału który by grali u siebie to jednak dla Fulham to jest wielka szansa gdyż taki sezon w europejskich pucharach moze im się długo nie powtórzyć więc dzisiaj dadzą przed własną publicznością wszystko żeby wygrać i awansować.
Typ:
Fulham @ 2,15
 
F 0

fabisz

Użytkownik
Myśle, że mimo wytypowania prawidłowgo wyniku ta część forumowiczów, która obstawiała łatwe zwycięztwo Fulham musi po części przyznać się do błędu. Z tego co widziałem(tylko zerkałem na transmisje z internetu, bo oglądałem w tv Liverpool- Atletico) to było szczęśliwe zwycięztwo londyńczyków. Momentami byli bezradni, odbijali się od tej szczelnej obrony HSV jak od ściany. Jak z boiska zszedł Zamora lekko zwątpiłem, bo był on ostoją ataku Fulham w walce z tymi rosłymi obrońcami Hamburga. Na szczęście gospodarze jak na wyspiarzy przystało walczyli do końca, co przyniosło efekt w postaci największego sukcesu w historii klubu i uratowania mi kuponu:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom