>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Friday 13th at Absolute Slots!

Status
Zamknięty.
S 0

sliqe

Użytkownik
coś nie halo mam z tą promocją. Wchodze w promotions to mam claim 15% up to your deposit ;c a na czacie koleś mowi ze to jest jakiś bonus w tej grze tylko ze jak trafisz bonus to masz 13 free spinow :x
 
R 17

raul18

Użytkownik
a MI wlasnie od nich dzisiaj wyplynela kaska ???? co prwada nie duzo bo cale 46euro i po 10 dniach ale wazne ze jest ???? A co do promocji to niby dostalem maila o tych 13euro ale niemam nic w sekcji promo...zagadalem na LC to powiedzieli ze jesli otrzymalem maila to dostane kase dzisiaj, max do jutra, jesli nie to mam do nich napisac.
Pozdro
 
L 147

lukkub

Użytkownik
dobra obróciłem , zostało 128 $ , wypłacić można tylko 26 $ , no i depozyt najpierw 25 $ , no i jak wynika z Waszych postów trzeba czekać z 10 dni na wypłatę , zbyt hojni nie są ale trza brać co dają
 
L 147

lukkub

Użytkownik
wg wyplacic mozna 26 x 13$ ...i to jest max
no niestety też bym tak chciał, ale rozmawiałem na czacie z dwiema różnymi osobami i obie odpowiadały że max : 26 $
Spróbuje wypłacić całe 128 $ + depozyt, jak coś z tego wyjdzie to napiszę.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
ja nie dostałem e-maila a wszedłem w cashier i bonus był całe 13$, niestey zostało już tylko 10$ ma ktoś pomysł na jakim slocie najlepiej zagrac ???
proponuje Gobblers Gold - poszedłem tam tylko z 5$ ( wcześniej 8$ przegrałem na jakimś innym slocie ) - no i z tego udało mi się dojechać do 128$.
Powodzenia ????
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja z tych 13$ zrobiłem 240$... ale gadałem z live chat i ni własnie pisza ze max 26$ + depozyt... troche lipa... :/:/:/ Ale promo na +
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Cały czas jakieś promo w tym kasynie, tylko zazwyczaj z tych darmowych żetonów nie za wilele można wypłacić, zazwyczaj 2 lub 3 raz więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom