>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freeroll prywatny zapisy!!

Status
Zamknięty.
pata11 0

pata11

Użytkownik
Stryyke zasponsoruje wasz prywatny turniej pokerowy
To proste: Znajdź minimum 9 graczy, ustalcie termin i możemy zaczynać! Założymy specjalnie dla was prywatny stół na [URL='https://www.stryyke.com/poker']https://www.stryyke.com/poker[/URL], który będzie dostępny tylko dla was i chroniony hasłem
Najlepsze jest w tym to, że Stryyke gwarantuje pulę nagród w wysokości min. 50$. Bez buy-in bez haków. Za każdego następnego użytkownika pula wzrasta o 5 euro (max liczba użytkowników wynosi 50 na turniej)
Zadzwoń do nas pod numer 0049 40 41 36 20 22 lub napisz maila z nazwami użytkownika graczy na adres [email protected]">poker@stryyke.com

Turniej będzie wg waszego życzenia niezwłocznie dostępny online!
Kazdy chyba moze to zorganizowac ja organizuje jeden i chcialbym zagrac w nim raczej z osobami ktore znam od dawna typy : mazaq, spirol , nowy, bananeq , rafalec piotrek kacper itd.. czekam na zgłoszenia
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Dobra lista: nicki z stryyke
1 pata11
2 Nikifor
3 fraans
4 rafalec?
5 matiz 121
6 piotrek__17
7 stachu7
8 Ronnie_202
..
Podawajcie nicki ze stryyke i i termina ja myslelem nad sroda ok 20?
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Dobra zrobimy tak zapisy dzisiaj do 23 59 ale turnej jutro o 20 30 kto nie moze niech sie nie zapisuje Podajemi tylko nick z stryyke i edytujcie bo nie bede przepisywal
1 nick: pata11
2 nick: MatizPvC1
3 nick: halushin87
4 nick: sswienc
5 nick: Ronnie_202
6 nick: pokmaster55
7 nick: Frans
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Dobra zrobimy tak zapisy dzisiaj do 23 59 ale turnej jutro o 20 30 kto nie moze niech sie nie zapisuje Podajemi tylko nick z stryyke i edytujcie bo nie bede przepisywal

1 nick: pata11
2 nick: MatizPvC1
3 nick: halushin87
4 nick: sswienc
5 nick: Ronnie_202
6 nick: pokmaster55
7 nick: Frans
8 nick: bam141
9. nick XrafalecX
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom