>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
rafal08 bez urazy ale takie podejscie jest bardzo dziecinne. Oni nam to my im.... oni pomysla
tak samo i sie kolo zamyka. Nic z tego nie masz ze bedziesz gral w ich freerollu. Doslownie
NIC poza gra w pokera, ktora ze wzgledu na to ze nie wiesz z kim grasz czesto z pokerem
nie ma wiele wspolnego. (chodzi o freerolle gdzie nie wiesz czy trafisz na dobrego przeciwnika czy na amatora ktory liczy na szczescie)
... juz bardziej oplacalne jest zagrac w cokolwiek innego niz freerolle
z pula nie dla Ciebie. Strata czasu. Szkoda ze przez takich ludzi nie szanujacych zasad fair
play robi sie powoli coraz wiekszy smietnik we freerollach. :cry:
Nikt tego nie pilnuje bo nie maja z tego zadnego zysku... szkoda
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
W tym temacie podajeny hasła do kazdego free jesli tylko znamy.Jak ktos chce zagrac we francuskim to jego sprawa jak nie to nikt go do tego nie zmusza.zwracam się do poszczególnych osób żeby przestały matkowac w tej kwesti.
 
S 0

sebus

Użytkownik
Już dziś o godzinie 20 rozegrany zostanie freeroll na Pokerheaven w puli nagród 100$

Jak narazie mamy okolo 15 zarejestrowanych graczy do tego FR a przewidywana liczba to okolo 50 wiec jest ogromna szansa na wygraną!!

uwaga!! Jeżeli już zapisywałeś się do tego Free, a nie otrzymałeś jeszcze hasła to napisz na gg.

szczegóły i hasło
gg:3555403
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
cd poker
dzisiaj o 20:00
w puli 75$
bałwan ural real ganja olympiakos
(suma pierwszych liter kazdego wyrazu tworzy hasło)
mala poprawka-jest o 19. Wielkie dzieki za haslo.

edit: faktycznie o 20 naszego czasu.. kolejny post do kastracji :zy3ou: sorki :;/:
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
To podawaj tury z tak wielkimi pulami w ten sam dzien tak czy inaczej post w roli przypomnienia jak widzisz nie jednemu się przydada jak traktujesz go jako nabijanie postu zwróć uwage na swój wyzej.Druga kwestia to nie jestes modem więc nie zwracaj mi uwagi na takie rzeczy ;-)
 
frans 0

frans

Użytkownik
heh to jest freeroll organizowany przez forum bukasfera więc nie tu się upominać o hasło tylko tam ! ;-)
 
F 0

freeroll100

Użytkownik
Już dziś o godzinie 20 rozegrany zostanie freeroll na Pokerheaven w puli nagród 100$

Jak narazie mamy okolo 15 zarejestrowanych graczy do tego FR a przewidywana liczba to okolo 50 wiec jest ogromna szansa na wygraną!!

uwaga!! Jeżeli już zapisywałeś się do tego Free, a nie otrzymałeś jeszcze hasła to napisz na gg.

szczegóły i hasło
gg:3555403
albo tutaj;]
 
frans 0

frans

Użytkownik
uwaga!! Jeżeli już zapisywałeś się do tego Free, a nie otrzymałeś jeszcze hasła to napisz na gg.

ale to chyba trzeba było się zapisać a ponadto miało być 50 a co się stalo , że prawdopodobnie będzie 2 razy tyle ?!

Ja wiem !!

Kolega przed chwilą koło 16 zarejestrował się coś tam napisal do admina czy się można zapisać i dostał normalnie hasło no naprawde ???? :-? żal.pl
 
F 0

freeroll100

Użytkownik
uwaga!! Jeżeli już zapisywałeś się do tego Free, a nie otrzymałeś jeszcze hasła to napisz na gg.

ale to chyba trzeba było się zapisać a ponadto miało być 50 a co się stalo , że prawdopodobnie będzie 2 razy tyle ?!

Ja wiem !!

Kolega przed chwilą koło 16 zarejestrował się coś tam napisal do admina czy się można zapisać i dostał normalnie hasło no naprawde ???? :-? żal.pl

dostał haslo na forum na PW inaczej nie mógł dostać.

pozatym nie spodziewaliśmy się aż tylu chetnych dlatego poprzednik napisał że około 50.

i nie zal.pl tylko zazdrosc;]
 
F 0

freeroll100

Użytkownik
tak
a mam ci podać hasło
dobrze je znam bo się zapisalem na bukosferze ! :jezora:

Co ty na to ?!
nic tylko pogratulowac awansu. niewiem jak sie odnajdziesz w nowych , lepszych realiach ale jak cos to moge pomóc;]

hasło znam nie martw się
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom