>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

freerole w i4poker.com

M 0

maruder

Użytkownik
5 euro za free. To w sumie nie duzo, ale do konca kwietnia placa za sama rejestracje. Poza tym 7 freerolli dziennie, co dwie godziny a ponoc w niedziele daja 700 eurakow dla nowo zarejestrowanych we freerollu.
walcie drzwiami i oknami poki daja.
???? ????
 
G 0

goku

Użytkownik
jesli chodzi o te 5 euro za darmo to ja cos takiego widzialem na ich stronie:

&quot;Chcesz otrzymać od nas €5 absolutnie bez żadnych zobowiązań? Skorzystaj z naszej ograniczonej czasowo oferty. Już teraz załóż bezpłatne konto w serwisie i odbierz przesyłkę poleconą z kodem aktywacyjnym. Po wpisaniu kodu na naszej stronie, na Twoje konto pokerowe wpłynie €5, które będziesz mógł natychmiast zabrać na stolik. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu!&quot;

czyli ze przesla listem ten kod?? ciekawe czy zdaza do konca kwietnia? pewnie nie...
 
M 0

maruder

Użytkownik
ja tam do nich napisalem na maila i dostalem odpowiedz ze w ciagu 3 dni przyjdzie. zobaczymy. na razie gram we freerolach i cos tam skubnalem. malo osob - warto grac. co dwie godziny freeroll. potrenowac warto rozgrywanie roznych ukladow a w miedzyczasie jakies stoliki. doczytalem sie tez ze za depozyt jakas paczke wysylaja, ze niby ksiazka, koszulka i karty.
cos tam moneybookersem wplacilem. jak cos wysla to zrobia na mnie wrazenie przyznam szczerze.
postroofka
????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja tam do nich napisalem na maila i dostalem odpowiedz ze w ciagu 3 dni przyjdzie. zobaczymy. na razie gram we freerolach i cos tam skubnalem. malo osob - warto grac. co dwie godziny freeroll. potrenowac warto rozgrywanie roznych ukladow a w miedzyczasie jakies stoliki. doczytalem sie tez ze za depozyt jakas paczke wysylaja, ze niby ksiazka, koszulka i karty.
cos tam moneybookersem wplacilem. jak cos wysla to zrobia na mnie wrazenie przyznam szczerze.
postroofka
????
co trzeba do nich napisac i na jaki adres aby otrzymac te 5 euro ?
 
G 0

goku

Użytkownik
ja juz uzbieralem 10 euro z freerolli a jesli chodzi o te 5 euro to dzis otrzymalem list polecony z kodem promocji. trzeba sie poprostu zarejestrowac i czekac na ten list. nie weim tylko czy ta promocja trwa do konca kwietnia czy dluzej...
 
X 0

xeperek

Użytkownik
Goku wiesz moze jakie sa warunki wyplaty(gdzie,jak,czy trzeba miec iles granych gier)?Duzo ludzie sie wbija na te freerolle :?: ▶ bo patrzylem ze chyba nie w przeciwienstwie do np. betandwin pokera gdzie tydzien przed wszystko zaklepane. ????

Znalazlem, dla kogos kto nie wie stronka jest tez w naszym pieknym jezyku :mrgreen: O ile wiem wbijac sie mozna na 2 godziny przed.Gral w to ktos oprocz Goku :?Ja zaczynam od dzis,powodzenia w pokierze,bukmachierce i innych kapuchogennych stworach :mrgreen:
 
G 0

goku

Użytkownik
minmalna wyplata to 50 euro i wiecej ograniczen chyba nie ma. ja dzis zlecilem wyplate 66 euro przez MB wiec zobaczymy jak bedzie. dam znac czy kasa dotarla a ludzi na freerollach jest coraz weicej ale to i tak malo w porownaniu z innymi
 
X 0

xeperek

Użytkownik
dokladnie,dzis sie wbijalem na 15 minut przed i bylo tylko ponad 100/1000 luda.Pierwszy raz gralem na necie i bylem na pechowym 15 miejsu (od 14 jest 1ojro :zy3ou: )Za drugim razem juz na 25 padlem,ale ogolnie rozgrywka jest przednia :mrgreen: Dzis tez dostalem od nich list z kodem 5ojro_Ogolnie pozytywnie i jak Goku wyplacisz to jeszcze zacieklej bede gral.Pozdrawiam all 8)
 
G 0

goku

Użytkownik
wlasnie dotarla kasa na MB i leci juz na moje konto. przelew do MB trwal kolo 5h a podobno max 12h trwa. takze sa wyplacalni. polecam!!
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
to im maila napisz szybko i sie przypomnij-mi w dwa dni dali list.zajebisty pokerek-malo ludzi.moj rekord we freerollu to 8 miejsce;) 2 ojro wygralem!!
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
to im maila napisz szybko i sie przypomnij-mi w dwa dni dali list.zajebisty pokerek-malo ludzi.moj rekord we freerollu to 8 miejsce;) 2 ojro wygralem!!
1 pytanie : co to jest freeroll, sorki ale dopiera chce zaczac grac wiec sie pytam
2 pytanie : zeby wyplacicic trzeba miec 50 euro ?, nie trzeba dokonywac obrotu tymi 5 euro?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
5 euro za free. To w sumie nie duzo, ale do konca kwietnia placa za sama rejestracje. Poza tym 7 freerolli dziennie, co dwie godziny a ponoc w niedziele daja 700 eurakow dla nowo zarejestrowanych we freerollu.
walcie drzwiami i oknami poki daja.
???? ????
Niech mi ktos wyjasni tego pkera.Bo ja jak kiedys gralem i z tego co wiem z filmow ;) to kase sie stawia do kazdego rozdania ale tu chyba jest inaczej ??
Dobrze rozumuje ?
Bo skoro freeroll jest za darmo tzn. bez wpisowego to w czasie gry sie tez nie stawia ??
Prosze o wytlumaczenie mi. :mrgreen: :mrgreen:
 
N 31

nazz

Użytkownik
Freeroll: wchodzisz do turneiju za darmo i dostajesz wirtualną kasę, za którą grasz. Każdy dostaje tyle samo na start, np. 100 jednostek. Kto straci całą kasę, odpada i zostają najlepsi . W ten sposób tworzy się lista miejsca od 1 do ostatniego. Pierwszych kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (w zależności od freerola) jest premiowanych nagrodami pieniężnymi, ale już nie wirtualnymi ale prawdziwymi. Freeroll to najbardziej podstawowy sposób zarobienia pierwszych prawdziwych pieniędzy w pokera. Uatrakcyjnia go główie to, że jest darmowy, bez ryzyka można zarobić prawdziwe pieniądze i nie trwa długo.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Freeroll: wchodzisz do turneiju za darmo i dostajesz wirtualną kasę, za którą grasz. Każdy dostaje tyle samo na start, np. 100 jednostek. Kto straci całą kasę, odpada i zostają najlepsi . W ten sposób tworzy się lista miejsca od 1 do ostatniego. Pierwszych kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (w zależności od freerola) jest premiowanych nagrodami pieniężnymi, ale już nie wirtualnymi ale prawdziwymi. Freeroll to najbardziej podstawowy sposób zarobienia pierwszych prawdziwych pieniędzy w pokera. Uatrakcyjnia go główie to, że jest darmowy, bez ryzyka można zarobić prawdziwe pieniądze i nie trwa długo.
Mam jeszcze pytanie w jakie rodzaje turniejow wchodzic bo naprawde jestem nowicjuszem w tej dziedzinie rozrywki :mrgreen: :mrgreen: .
W jakie ty grasz.Jakie bys zaproponowal, bo tam jest pare todzajow chyba gier a ja na tym sie wogole nie znam.
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
impulsive-nie graj za te 5 ojro jak nie wiesz o co biega.graj sobie freerole tu jest spoko bo jest malo ludzi i trwaja dosyc krotko-jakies 2,5 godziny.u innych taki freerol trwa i po 5-6 godzin bo jest z 4000 ludu a tu masz tylko kolo 100 -200 osób na turniej
jak juz zakumasz zasady w texas holdem to zacznij grac na stolach z malymi stawkami tzw.micro-0,02-zreszta na inne nie bardzo masz z czym wejsc ????
ale najwazniejsze zebys skumal zasady i poznal troche uklady kart.
po krótce:w texas holdem dostajesz dwie karty do reki i góra pięć na stół(te sa wspólne dla wszystkich graczy na stole).twoim zadaniem jest utworzyc z tych 7 kart (2+5) najlepszego układu 5-o kartowego na stole-prawda jakie proste ???? ?

tu masz fajnie opisane i w miare prosto:

http://www.poker.com.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=36&amp;amp;Itemid=68


no to do zobaczenia przy stołach ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
po krótce:w texas holdem dostajesz dwie karty do reki i góra pięć na stół(te sa wspólne dla wszystkich graczy na stole).twoim zadaniem jest utworzyc z tych 7 kart (2+5) najlepszego układu 5-o kartowego na stole-prawda jakie proste ???? ?
Zeby tak prosto bylo utworzyc byloby okey.Ale nic nie zaszkodzi sprobowac. :mrgreen: :mrgreen: , moze cos sie uda stworzyc :mrgreen: :mrgreen:
 
Do góry Bottom