>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freebetomania ( 2 x po 5euro ) na Tobet.com!

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Aż 2 zakłady bez ryzyka można wykorzystać w Tobet w tym tygodniu!
Pierwszy tylko w zakładce LIVE na mecze Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej ( do wyboru) w dniach 18-20.10.2011. Zwrot do 5 euro/20PLN
Drugi na Euroligę w dniach 17-29.10.2011. Zwrot do 5euro/20PLN
Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 42

szuwi1

Użytkownik
Dodam, iż można grać do skutku, to znaczy, ze jeśli pierwszy, drugi itd zakład okaże się wygrany, a dopiero któryś z kolei przegramy, to także otrzymamy zwrot.
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Dodam, iż można grać do skutku, to znaczy, ze jeśli pierwszy, drugi itd zakład okaże się wygrany, a dopiero któryś z kolei przegramy, to także otrzymamy zwrot.
To co piszesz jest niezgodne z regulaminem &quot;Promocja obejmuje tylko pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony przez danego użytkownika na mecz(e) Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 18-20 października 2011 r.&quot;
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Coz, ja otrzymalem i tyle. Moze zawsze tak jest, tylko jest tak w regulaminie napisane. W poprzedniej promocji zwrotu do 20euro na mecze el. ME tez tak mialem. Zreszta to co jest napisane w regulaminie tego nmie wyklucza wlasciwie, a po przelaczeniu na angielski jezyk jeszcze bardziej nie wyklucza ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam, a jeżeli wykorzystałem kod promocyjny +50% to ta promocja też mnie obowiązuje ? i ewentualnie gdzie/kiedy mogę wpisać ten kod na freebeta, prosiłbym o odpowiedź ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Oczywiscie obowiazuje, jesli masz kase na koncie po prostu wpisz kodzik, jesli nie to przed wplata albo po wplacie, nie ma znaczenia. Chyba nawet mozna po postawieniu zakladu, ale lepiej nie ryzykuj.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Być może do czasu wykonania obrotu z promocji dla nowych graczy 50% nie można korzystać z promocji zwrotu. Wykonaj obrót i wtedy jeszcze raz wpisz kod. Może wtedy dostaniesz te przegrane 10zł :)
 
Do góry Bottom