>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freebet 20PLN na dzisiejsze mecze LM do Tobet.com

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Postaw zakład na żywo bez ryzyka na dowolne spotkanie kolejki Ligi Mistrzów odbywającej się dziś, 7 grudnia 2010 r.
Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na dzisiejszą kolejkę Ligi Mistrzów, otrzymasz od nas zwrot stawki, do kwoty 20 PLN.
Oferta obejmuje zakłady na żywo postawione na naszej stronie internetowej lub poprzez aplikację komórkową Tobet Mobile. Na kuponie mogą znaleźć się spotkania z dowolnych rozgrywek, pod warunkiem, że jedno z nich odbędzie się w Lidze Mistrzów.
Oferta jest ważna tylko dziś. Nie przegap okazji!
Rejestracja konta gracza
 
B 12

bookman

Użytkownik
kolejne spoko promo od nich wielki + dla nich , mozna spokojnie wypłacać bez żadnego obrotu, wypłata od 30 zł
a mam takie pytanie mozna pare meczy na żywo postawić na jednym kuponie ? bo ostatnio dawali na biathlon to mogłem tylko singla
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
a mam takie pytanie mozna pare meczy na żywo postawić na jednym kuponie ? bo ostatnio dawali na biathlon to mogłem tylko singla
Na kuponie mogą znaleźć się spotkania z dowolnych rozgrywek, pod warunkiem, że jedno z nich odbędzie się w Lidze Mistrzów.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
czyli gram 20zł LIVE na Lige Mistrzów i ak wtopa to zwrot?
wiadomo, wpłata minimum 40, wiec i tak im sie może opłacić ????
a wczoraj chyba 200 wypłaciłem, no to z powrotem ????
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Można to obejść, ja mam tak samo.. Wystarczy wejsc na strone głowną tam gdzie tobet reklamuje tą promocje i wcisnąć ten odliczjacy zegar a później przycisk aktywacji bonusu.. i mamy kursy livebet ????
 
L 0

lubix

Użytkownik
tak, tak - live, i co 3ba do supportu napisać, żeby zwrot dali, bo kupon rozliczony, że wtopa rzecz jasna?, dz za pomoc ;)
Czytajcie ludzie!!
Zwrot za przegrany zakład zostanie przekazany na konto w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Ale są ludzie, który po prostu zapychają support takimi durnymi sprawami, które były wyjaśnione wcześniej. Zwrot otrzymałem bez męczenia supportu zbędnymi pytaniami.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Przypominam, że oferta była ważna 7 grudnia tylko ????
Na dzisiaj mamy specjalne zakłady na Jurka Dudka:
&quot;Najszczęśliwszy rezerwowy na świecie&quot; jak określają niektórzy Jerzego Dudka, dziś będzie miał okazję przypomnieć się piłkarskiemu światu.Już kilka dni temu Jose Mourinho ogłosił, że Dudek wyjdzie w podstawowym składzie Realu w spotkaniu z Auxerre. Analitycy Tobet.com postanowili przewidzieć jak pójdzie naszemu bramkarzowi w tym spotkaniu i wystawili wiele ciekawych zakładów dotyczących występu &quot;Dudiego&quot;.
Ich omówienie rozpoczniemy od zakładu na to czy polski bramkarz zachowa dziś czyste konto.
Kurs na takie rozwiązanie oszacowano na 2,00. Oznacza to, że za jedną postawioną złotówkę można na czysto zarobić również złotówkę. Bardziej prawdopodobne zdaniem analityków Tobet.com jest to, że Polak wpuści gola (kurs 1,72).
Dużo więcej można zarobić jeśli &quot;Dudka pokona Dudka&quot;. Gol zawodnika Auxerre wyceniany jest przez fachowców na 11,00.
W ofercie można znaleźć także zakład: Czy Jerzy Dudek zostanie zawodnikiem meczu wg. Uefa.com? (TAK - 6,20, NIE - 1,09), oraz na to czy Dudek strzeli bramkę (TAK - 50,00). Założyć się można również o to czy bohater pamiętnego finału Liverpool-Milan obroni w tym meczu rzut karny (TAK - 4,00, NIE - 1,20).
Rejestracja konta gracza
 
Do góry Bottom