>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freebet 20 zł i bonus od depozytu 50 zł w Betclic

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dostałem maila od Betclic:

Już dziś w meczu towarzyskim reprezentacja Polski zagra z Niemcami. W Betclic mamy dla Ciebie podwójną ofertę. Odbierz freebet 20 zł i bonus od depozytu do 50 zł* i obstaw spotkanie Polski!
*Oferta jest ważna do godziny 00:00 CEST 31.05.2014
Skorzystalem z freebetu 20 zł, ale nie napisali jakie warunki obrotu wiec chyba bez obrotu ten freebet?
I chyba tylko dla wybranych.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dowiedziałem się na czacie że obrót 6x20zł minimum 3 zdarzenia kurs ogolny 2,00
...wiec tak latwo nie bedzie heh...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Natomiast na live chacie powiedzieli mi,że bonus 50 zł trzeba obrócić też 6 krotnie po kursie minimalnym 2,00.
Wpłaciłem trochę większy depozyt,więc wystarczy mi puknąć jeden kupon.Może w środę coś ciekawego złapę na live w finale Ligi Europy.
Nic nie słyszałem na temat min. 3 zdarzeń.Zasady obrotu obrotu bonusem są takie same jak w przypadku,gdy dostajemy bonus przy pierwszym depozycie.
Nie chce mi się teraz szperać w regulaminie ogólnym,ale wydaje mi się,że wystarczy tylko kurs 2 lub wyższy.
Z freebetem zaś może być rzeczywiście jak pisze kolega powyżej,ale trzeba byłoby jeszcze raz dokładnie sprawdzić w zasadach.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Już sam znalazłem w regulaminie:

Promocje sportowe

30.1. Klient może być uprawniony do brania udziału w programach bonusowych, których warunki, kwoty oraz wygrane pozostają decyzją Betclic oraz nie są transferowalne. Wszystkie bonusy oferowane przez nas (w tym bonus Cashback, bonus powitalny, bonus za poleconego przyjaciela, zakłady objęte ofertą cashback i freebety) są ograniczone do jednego bonusu na Konto, co oznacza, że jeden bonus przypada na jednego gracza oraz na jeden adres IP, komputer, rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową lub debetową lub konto płatnicze online Aby uniknąć wątpliwości: gracz, który otworzył Konto i otrzymał bonus powitalny Cashback lub bonus od depozytu, nie może otrzymać bonusu Cashback lub bonusu od depozytu ponownie na jakimkolwiek innym Koncie Betclic. Freebety nie mogą zostać postawione na zakłady wielokrotne, jeśli Gracz nie dokonał pierwszego depozytu. Za wyjątkiem bonusu powitalnego Cashback (który może być oferowany od czasu do czasu), aby odblokować lub wypłacić bonus (lub inne środki promocyjne), Gracz musi dokonać sześciokrotnego obrotu bonusem na zakładach postawionych na zdarzenia z kursem 2,00. Jeżeli kwota bonusu będzie postawiona na więcej niż jednym zakładzie, każdy zakład musi być postawiony na inne wydarzenie (np. różne rodzaje zakładów na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu na różne wydarzenia)
Są oczywiście firmy,które dla ofert bonusowych dla graczy posiadających już konto mają odrębne zasady.Jak widać Betclic podciągnął to pod regulamin ogólny.
 
Do góry Bottom