>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freebet 20 euro Mybet

hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
W mybet jest freebet na polfinaly CL o wartosci 20 euro. Trzeba wejsc w zakladke Bonus code i wpisac kod SEMIFINALS. Potem wybieramy zdarzenie z oferty polfinalu LM (zostal nam tylko Chelsea - Barcelona) i jako stawke podajemy 20euro i klikamy na akceptacje zakladu:spokodfhgfh:
U mnie dziala a depozytu tam nie robilem
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Potwierdzam, po wpisaniu kodu SAMIFINALS udalo sie zlozyc zaklad za 20E, moze ktos cos wiecej napisac o tym freebecie? jakie sa warunki obrotu, gdyby zaklad siadl?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
* You are not authorised to receive this bonus.
u mnie pisze coś takiego
także pewnie już po albo dla wybranych tylko kod dziala
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
a meila mam takiego

A free €20 to catapult your favourites into the final!



With three of Britain&#39;s best soccer teams remaining in the Champions League semi-finals against one threatening FC Barcelona, the tension is acute between Manchester United, Arsenal and the many Chelsea fans hoping they will win their first Champions League trophy. England&#39;s pride could be deeply hurt, if none of them are to beat the Spaniards in the last rounds.

myBet understands your fear and is therefore offering you now a €20 free bet on top of your initial deposit bonus to help you catapult your favourite team into the final!

How to get your €20 free bet:
1. Deposit the amount you like to your account and receive your first deposit bonus.
2. Once the bonus conditions are fulfilled get your special free bet.
a) Enter the bonus code &#39; SEMIFINALS&#39; under &#39; My Account&#39; &gt; &#39; Bonus Code&#39;
b) Your €20 free bet is automatically credited to your account, once you have
wagered €20 on any sports game you like.






 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mybet po prostu ma błąd w systemie i zamiast bonus otrzymać po depozycie, jak to określa regulamin to można postawić od razu, ja też maila otrzymałem i tak zrobiłem a czy anulują (biorąc pod uwagę jak po opublikowaniu tej informacji rzucą się wszyscy na ten kod) to nie wiadomo.
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
mi tez działa na meila nie wchodziłem wiec niewiem czy cos mi przyszło ale postawione juz 20 funtów na Barce zobaczymy jak to będzie
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
szkoda tylko błednej informacji, że mozna postawic tylko na LM, ale i tak dzieki za kodzik ???? miejmy nadzieje ze szybko znajda blad, a tym ktorzy juz postawili nie anuluja:p:p:p
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
ja dzisiaj rano wyslalem skan dowodu za chwile dostalem mail ze dane zatwierdzono
i dostane wyplate i teraz pisze w statusie wyplaty ze rozliczono przez przelew
Wiec chyba kasa bedzie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak jak wyzej pisze mi ze nie dziala. wątpie aby to był &quot;legalny bonus &quot; ???? pewnie poźniej bedą rozyslac przeprosiny aczkolwiek fajnie by bylo dla tych aby nie cofneli ;)
 
Do góry Bottom