>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freebet 2 pln - Betclick

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Przy dobrych wiatrach z 2 zł freebetu można ugrać sporą sumkę. Pamiętaj że za darmo nawet w ryj ciężko dostać a ty narzekasz.
 
K 0

kusmin

Użytkownik
Z tego co widze to za te 2 zl mozna postawic tylko jeden mecz, brak mozliwosci stawiania akumulatorow. A wie ktos moze jak betclick rozlicza kupony, bo mecz co go postawilem juz dawno sie skonczyl, na kuponie pisze ze wygral moj zawodnik a beclu nie mam jeszcze na koncie.
 
T 0

tomi1313

Użytkownik
Czesc, gdzie ja mam tego freebeta? Na e-mail wchodze i nic nie ma. To gdzie to ? Pomozcie mi. Jak wchodze na strone Betclick i sie zalogowalem to gdzie ja to mam? gdzie msuze wejdz? Z góry dzieki ! Powiedzcie. Konto mam juz z 3 tygodnie. Powidzcie gdzie mam wejsc zebym mial tego Freebeta
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Czesc, gdzie ja mam tego freebeta? Na e-mail wchodze i nic nie ma. To gdzie to ? Pomozcie mi. Jak wchodze na strone Betclick i sie zalogowalem to gdzie ja to mam? gdzie msuze wejdz? Z góry dzieki ! Powiedzcie. Konto mam juz z 3 tygodnie. Powidzcie gdzie mam wejsc zebym mial tego Freebeta
Proste skoro nie widac kasy - to najwidoczniej nie dostales, szkoda bo chyba bardzo ci zalezalo zeby dostac te 2zl !!! ????
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
ja też dostałem te 2 pln i mam pytanie, czy jeżeli skorzystam z tego &quot;bonusu&quot; to czy bede mógl nadal wykorzystać cashback 55 pln? bo jeszcze nie robiłem u nich depozytu
 
Do góry Bottom