>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
wyplaca jesli niebylo zadnych przekretow, mi juz doszla wyplata na MB, dziwie sie ze wam jeszcze nie ale pewnie ci co dzis zlecili od godz 16 powinni jutro z rana dostac kase, jest to siec b2b gdzie wyplaty sa realizowane w przeciagu 24h
to jest siec b2b :O to pieknie :] kasa dojdzie :p
 
R 125

roger12

Użytkownik
wyplaca jesli niebylo zadnych przekretow, mi juz doszla wyplata na MB, dziwie sie ze wam jeszcze nie ale pewnie ci co dzis zlecili od godz 16 powinni jutro z rana dostac kase, jest to siec b2b gdzie wyplaty sa realizowane w przeciagu 24h
ja swoje zleciłem o 15:00 wiec pewno jutro będzie jak to firma jest b2b to kasę mamy jak w banku chyba że jakieś nie jasności to wtedy kasy nie będzie
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ugrałem 99 Euro z spinów.
Doszedłem do 319 Euro na rouletce i innych automatach.

Wchodzę teraz i wyskakuję mi ten sam błąd co wam, a za drugim podejściem do logowania IP is blocked.

niestety mogłem się tego spodziewać.????????
stary ta firma b2b bez powodu nie blokuje kont wiec albo miałem juz wczesniej u nich konto albo jakiś przekręt robiłeś te 319E dla tego typu kasyna to jest jak u ciebie 10gr i nie mów że to przez to że za dużo wygrałeś
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
stary ta firma b2b bez powodu nie blokuje kont wiec albo miałem juz wczesniej u nich konto albo jakiś przekręt robiłeś te 319E dla tego typu kasyna to jest jak u ciebie 10gr i nie mów że to przez to że za dużo wygrałeś

nie koniecznie, bo ja np. miałem tak, że załozyłem konto, żadnego loginu mi przyjąć nie chciało, pózniej przyjęło , potwierdziłem rejestracje, po czym się wylogowałem, za chwile chciałem się zalogować i nie mogłem, ani przypomnienia hasła też wziąśc nie mogłem chociaz je znałem i tak, napisałem do nich emial bez odpowiedzi, póżniej miałem ip locked, a pózniej jeszcze inny komunikat w kółko

nawet raz sobie nie zakręciłem na devils :-|

z tego co czytam to u nie których to samo
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
jak udało mi sie ugrac 20 euro ale na ruletce bo to co ugrałem ponat prelewałem na main a to co ze spinów potem przegralem i nie zrobiłem obrotu to jest ok czy to przekret??
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 20 euro przed południem ...

Mam nadzieję, że do jutra pieniądze pojawią się na MOneyBookers ????


Komuś doszła już wypłata?
 
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
Damianczyk nie pojawia sie, wyplata trwa 3-4 dni. U mnie osobiscie trwalo to 5 dni wiec sie nie nastawiaj
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
no to lipa...ale jeśli do tej pory nic nie anulowali to znaczy że chyba wszystko jest ok ... wiec trza czekać
 
R 125

roger12

Użytkownik
nie koniecznie, bo ja np. miałem tak, że załozyłem konto, żadnego loginu mi przyjąć nie chciało, pózniej przyjęło , potwierdziłem rejestracje, po czym się wylogowałem, za chwile chciałem się zalogować i nie mogłem, ani przypomnienia hasła też wziąśc nie mogłem chociaz je znałem i tak, napisałem do nich emial bez odpowiedzi, póżniej miałem ip locked, a pózniej jeszcze inny komunikat w kółko

nawet raz sobie nie zakręciłem na devils :-|

z tego co czytam to u nie których to samo
hmm to nie wiem ja nigdy takich problemów z tego typu firmą nie miałem firma b2b jest najporządniejsza firma kasyna a jak napisałeś do nich maile to odpiszą w ciągu 24h zapewne jutro do południa nie raz trzeba trochę poczekać
 
B 0

bartos124

Użytkownik
Free spins
Witam ja tylko z jednego spina na REEL STEEL wygrałem 750 Euro,w jednym rzędzie ułożyły mi się dwa Wildy i trzech gostków z pistoletem, nieestety chciałem ugrać drugie tyle i wszystko przejebałem!!!totalna porażka,a mogło wpaść sporo kaski!!!:cry:
 
M 0

maxdax

Użytkownik
napisałem dzisaj do nich e mail o godzinie 18:52

Please send my withdrawal money 20 euro - moneybookers ???? username : xxx
please time waitings withdrawal ?? number waitings days


odpisali o godzinie 22:30

Dear Player,

Your money will be there within 12 hours.

Thank you for playing at pfGames. It is very much appreciated.
Best regards

pfGames Support
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom