>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Free bet w jetbull

R 125

roger12

Użytkownik
właśnie ja naprawdę nie chcę nikogo zrobić w balona a tak naprawdę powód jest taki mam tam chyba z 5 kont i co mi to da ze ja zrealizuje tam kod jak i tak mi pieniędzy potem nie wypłacą a ze dziś moje urodziny to dostałem 10 euro które dla mnie są bez użytku a jak ktoś gra i ma konto w tym buku to może chce kupić ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
chłopie, i co, bedziesz tak robil potem, zakladal konta, wyciagal free bety za urodziny i wymienial sie? Mało sprytne. Ten kod jest tylko do twojego uzytku, zeby nie bylo tak prosto. Z nikim sie nie wymienisz, chyba, ze kogos oszukasz.
 
R 125

roger12

Użytkownik
chłopie, i co, bedziesz tak robil potem, zakladal konta, wyciagal free bety za urodziny i wymienial sie? Mało sprytne. Ten kod jest tylko do twojego uzytku, zeby nie bylo tak prosto. Z nikim sie nie wymienisz, chyba, ze kogos oszukasz.
słuchaj kiedys ja miałem 2 kompy i mam 2 braci i nie wiedziałem ze bracia zakładają konto tam i porostu tylko dla tego mam tyle kont już 2 konta kazałem usunąć z tego buka aha a jesli chodzi o to ze tylko ja mogę to zrealizować to sorki;/ Prosze o zamknięcie tematu
 
beau 1

beau

Forum VIP
Żeby dokonać wypłaty wystarczy postawić kupon za tego free beta, potem wpłacić minimalną kwotę i po 10 dniach wypłacić?Czy tak?
Tak wnioskuje z tego komunikatu:
Można żądać wypłaty tylko na konto, z którego była przeprowadzona wpłata MoneyBookers itp. O ile nie masz aktywowanego konta i chcesz dokonać na nie wypłaty proszę przeprowadzić wkład z tego konta. Krok ten podnosi bezpieczeństwo i obniża ryzyko bezprawnych wypłat
 
W 0

wraq

Użytkownik
Ten freebet urodzinowy ma jakiś okres ważności?
Od razu muszę postawić całe 10 euro? Czy tak jak w przypadku bonusu z hh mogę sobie po kilka euro stawiać?
 
P 58

pyzza

Użytkownik
nie ma innej opcji jak stawiać wszystko na raz
masz 1 kod tzn, że dotyczy on 1 beta w określonej kwocie ( w tym przypadku 10 euro)
 
W 0

wraq

Użytkownik
czyli normalnie wybieram mecze , nie pisze za ile stawiam, wpisuje kod i zatwierdzam?
Zrobilem tak, i nic. Napisalem jakas sume i dalej kod nieważny
 
Do góry Bottom