>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Free Bet Code

melessio14 0

melessio14

Użytkownik
Wie ktoś jakie są zasady rozdawania tych bonów po 8zł.
Niektórzy dostaja a niektórzy nie. A przed mundialem by sie cos przydało bo fajnie sie u nich gra Live.
Słyszałem że osoby które nawet nie pamiętaja swojego loginu dostaja bony, a ja im dwa razy po 30 zł wpłaciłem i nic mi nie dali.
Wie ktos jak to z tym jest ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
to jest chyba tak ze jezeli dlugo nie uzywasz swojego konta to chi wysylaja wramach przypomnienia
wcale tak nie jest :p ja zalozylem konto tak z miesiac temu i juz skozystalem z 3 promocji a moj kumpel mniej wiecej w tym samym czasie co ja i mogl tylko z promocji rejetracyjnej :p wiec nie wiem jak oni to robia niektorym daja niektorym nie ale chyba wiekszosci nie bo znam osobiscie z 4 osoby co graja w baw i adna nie dostala ani bonusu cash in max 120pln ani teraz 88pln na mistrzoistwa swiata

jesli dostales bon 8pln musisz go 5 razy obrocic
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni wybierają osoby do promocji :?

Pisałem do nich, czy jeżeli mam kod za 8zł moge skorzystać z jakiejkolwiek, promocjii. Odpisali mi, że mnie w tej chwili żadna promocja nie obowiązuje ;/

Pewnie mają swój system losowania :wink:
 
picia 13

picia

Użytkownik
A ja mam takie pytanie:

Czy jak zarejestrowałem się z promocji &quot;5 euro na MŚ&quot; to, czy mogę użyć Free Bet Code :?:

A jeśli tak to czy ktoś mógłby odstąpić :?:

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Krzysztof1985
Ja wam powiem jednak z mojego punktu widzenia jak to wygląda:

Oni wysyłają kody po 8zł dla nowych userów którzy nie wpłacili kasy, oraz dla użytkowników co dłuuuuuuugo nie używali konta i nie wpłacali.

Mój brat otworzył sobie dla jaj konto na baw i po jakichś 2 mies przyszło mu takie coś:
wpłać min 40zł a my w ramach promo damy Ci 2x więcej, aż do 200zł,
za tydzień kolejny list, darmowy kod promocji na 8zł, potem znów, jakiś list.

Oni wciągają Polaków do hazardu LOL ???? ???? wiecie, że jesteśmy 2 po Grekach największymi hazardzistami Europy??

Pozdro for all

Szacunek dla każdego kibica ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
a mam jedno pytanie czy można kupić BON o wartosci np. 15 zł na BAW ? bo na BAH wiem że można taki kupić se BON ale czy można to zrobic jakoś na BAW ?

proszę o odp. !!
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Najlepiej wejdź na specjalną stronke podaj swego meila i otrzymasz za free bon za 27 złotych:p adres stronki poszukaj na innych forach tam na pewno będa nie wiem czy nawet na tym forum nie jest gdzieś napisane jak ten bon zdobyć ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
o jaaaaaaaa
umiem szukać
juz to amm dawano
ale nie o to mi chodzi
chcem sie dowiedzieć cczy mozna kupić se taki BON ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
o jaaaaaaaa
umiem szukać
juz to amm dawano
ale nie o to mi chodzi
chcem sie dowiedzieć cczy mozna kupić se taki BON ?
Bonów w BAW się nie kupuje, tylko dostaje gratis lub darowizne. A że ktoś chce sprzedać bon na BAW (np. na allegro) to człowiek niemoralny, który chce oszukać ludzi.

Kolego, jeżeli umiesz szukać to poszukaj linku do darmowych bonów (dział Promocje i Bonusy, 1 strona tematu i 1 post &quot;27zl darmo do BAW&quot;
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
kur**
umiem szukać
ja mam ta stronke z innego forum i tutaj też znalazłem bo sam podawałeś mi ten link w temacie który zamknąłeś wiec chyba umiem szukać i pisalem to jeszcze w poscie wyżej

a ja nie chciałem kupić bonu tylko chciałem sie dowiedzieć czy można zamówić bon żeby dostać go od BAW czyli mam na koncie np. 100 zł i chcem zamówić kod do bonu o wartosci 50 zł i mi te 50 zl zabierają z konta
o coś takiego mi sie rozchodzi !


pozdro...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
sorry za OT

a jak wygraleś tą kasę ?
może mi cos doradzisz bo ja juz obrócilem kase ale mm tylko 9 zl na koncie
mozesz pisać na PW albo na gg:6044266
 
Do góry Bottom