>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Free 10euro Bez Depozytu

radek03 90

radek03

Forum VIP
Trzeba byc zarejestrowanym na forum http://guzzibonus.forumup.se/
dlatego najpierw tam sie zarejestrujcie.

Tak wiec rejestrujemy sie na asteriapoker z tego linku
http://www.asteriapoker.com/Signup.aspx?Code=DrPm5b09
Pózniej wysylamy maila z naszym username na adres: [email protected] w temacie ``guzzibonus´´
I teraz czekamy na kase
Ja zarejestrowalem sie wczoraj a dzis mam 10 EUro na koncie. Mozna za tą kase grac u buka , w kasynie albo w pokera, aby wyplacic wystarczy ugrac 20 EURO, co chyba nie jest takie trudne wystarczy poscic kupon po kursie 2.0 i juz wyplacamy Bez zadnych depozytow.
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Ja dostalem takiego maila;/
Hi
We have credited your account with 10 euro.
It is not possible to combine the &quot;guzzibonus&quot; with the 1 VIP campaign.
If you deposit and play it is possible to use the 1 VIP campaign.
Good luck!
Co to znaczy???????????
 
Do góry Bottom