>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
I co w tym takiego zabawnego?
Za dużo mam włożone w te opcje bo ponad 1000 euro to pytam bardziej kumatych w tej lidze choć rzadko sprzedaje bety z zyskiem

Boki zrywać...
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
H hagi84:
ale co tu jest za sprawdzanie, jak lecisz jak automat, mam odpowiednie narzednia, lece hurtowo, mam przygotowane z 20 kont i jade, zakladow mega oplacalnych jest mnostwo, tyle, ze tak jak mowie to ciezka robota i siedzisz cale dnie praktycznie przed kompem, ale cos za cos
 
Baqu 713,5K

Baqu

Forum VIP
H hagi84:
ale co tu jest za sprawdzanie, jak lecisz jak automat, mam odpowiednie narzednia, lece hurtowo, mam przygotowane z 20 kont i jade, zakladow mega oplacalnych jest mnostwo, tyle, ze tak jak mowie to ciezka robota i siedzisz cale dnie praktycznie przed kompem, ale cos za cos
Ja rozumiem że go nie lubisz ale serio musisz zrozumieć że to jego praca i tak to wygląda. Podobne robią osoby grające na giełdzie nic w tym dziwnego
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie znam chłopa i nie bardzo rozumiem jaka praca, chyba, że nie ten post odznaczyles :)
Post automatycznie złączony:

Aaa ok odznaczyles post, którego nie widziałem
Dla chłopa łapu capu dla innego normalna rzecz, nie musisz tłumaczyć bo i tak nie zrozumie, amatorów co nie miara.
 
berserk 219,6K

berserk

Użytkownik
IMG_2743.jpeg
profesjonalny typer z forum 😂 nawet nie wiem o co mu chodzi ale nick zobowiązuje .

psychol - synonimy :
pot. psychol, pomylony, pomyleniec, oszołom, wariat, półwariat, idiota, kretyn, imbecyl, debil, głupi, głupol, głupek, przygłup, przygłupek, czub, bezmózgowiec, posp.

w sumie by się zgadzało :) przepraszam jak coś pominąłem ;)

Ps : myślałem że w Białymstoku rządź Jaga ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
Do góry Bottom