>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
R 13

reward

Użytkownik
Jak udał mi się dowiedzieć w przeciągu mniej więcej tygodnia będzie już możliwa gra przez Internet na stronie Fortuny. Wszystkie transakcje będą przeprowadzane zgodnie z wymogami ustawy za pomocą konta bankowego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Fortuna jako pierwszy bukmacher oferuje Ci legalne zakłady on-line! W dniu 24 stycznia 2012 roku uzyskaliśmy zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w Internecie. Wyniki spotkań ulubionych drużyn, możesz obstawiać on – line już od jutra na stronie http://www.efortuna.pl.
Zarejestruj się, a następnie załóż konto przeznaczone do zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności. Możesz posiadać wyłącznie jedno konto on-line.

  • zakładaj się bezpieczne i legalnie 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca
  • darmowo doładuj Twoje konto za pomocą przelewu bankowego
  • wypłacaj wygrane za darmo bezpośrednio na Twoje konto bankowe
  • zawieraj zakłady natychmiast po doładowaniu konta
  • korzystaj z serwisu SMS informującego o wynikach oraz Twoich operacjach finansowych
  • poznaj bogatą ofertę zakładów na żywo – LIVE
  • uzyskaj bezpłatny i nieograniczony dostęp do unikalnej na rynku Oferty Special

Graj nie ruszając się z miejsca na http://www.efortuna.pl !
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak udał mi się dowiedzieć w przeciągu mniej więcej tygodnia będzie już możliwa gra przez Internet na stronie Fortuny. Wszystkie transakcje będą przeprowadzane zgodnie z wymogami ustawy za pomocą konta bankowego.
Gdzie ci się tak udało dowiedzieć? bo na stronie Fortuny jest wyraźnie napisane że już od jutra można grać on-line. Wreszcie nastał ten piękny dzień , nie trzeba już zapier**ać do punktu żeby legalnie wysłać sobie kupon :] , genialnie też że będzie gra na live ???? . Mam jeszcze jedno pytanko , chciałem sobie przed momentem uzupełnić te dane na stronie Fortuny , uzupełniłem miasto , kod pocztowy i wszystko to co było trzeba , wtedy wciskam &quot;zmienić&quot; i wyskakuje mi &quot;wystąpił problem... uzupełnij narodowość&quot; . Tylko gdzie to zmienić? zauważyłem że pod spodem w tabelce &#39;&#39;Dane niezmienne&#39;&#39; rzeczywiście nie mam wpisanego obywatelstwa , ale jak sama nazwa wskazuje nie da się tego uzupełnić !? .
E: dobra mam , wszystko było w zakładce &quot;Pomoc&#39;&#39;
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Głupie pytanie ale: czy będzie można wpłacać i wypłacać kase w punkcie czy tylko na konto? I jeżeli jest to legalna gra to chyba żadne Moneybookers nie będzie potrzebne?
 
R 13

reward

Użytkownik
Gdzie ci się tak udało dowiedzieć? bo na stronie Fortuny jest wyraźnie napisane że już od jutra można grać on-line. Wreszcie nastał ten piękny dzień , nie trzeba już zapier**ać do punktu żeby legalnie wysłać sobie kupon :] , genialnie też że będzie gra na live ???? . Mam jeszcze jedno pytanko , chciałem sobie przed momentem uzupełnić te dane na stronie Fortuny , uzupełniłem miasto , kod pocztowy i wszystko to co było trzeba , wtedy wciskam &quot;zmienić&quot; i wyskakuje mi &quot;wystąpił problem... uzupełnij narodowość&quot; . Tylko gdzie to zmienić? zauważyłem że pod spodem w tabelce &#39;&#39;Dane niezmienne&#39;&#39; rzeczywiście nie mam wpisanego obywatelstwa , ale jak sama nazwa wskazuje nie da się tego uzupełnić !? .
E: dobra mam , wszystko było w zakładce &quot;Pomoc&#39;&#39;
Dzisiaj po godz. napisałem tutaj temat, jak już wszystko było wiadomo... strona Fortuny może zostać trochę przebudowana... a skąd udał mi się dowiedzieć to powiem, że mam swoich informatorów ???? ???? Żart ????
 
R 13

reward

Użytkownik
Głupie pytanie ale: czy będzie można wpłacać i wypłacać kase w punkcie czy tylko na konto? I jeżeli jest to legalna gra to chyba żadne Moneybookers nie będzie potrzebne?
Oczywiście, że to wszystko jest w 100% legalnie i nie potrzeba żadnych MoneyBookers, Nett... itp.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem jak to wygląda &quot;od środka&quot; więc zapytam czy może wiecie już jaka firma (pośrednik) obsługuje szybkie płatności w Fortunie?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Doczekałem się! Dla mnie to fantastyczna wiadomość. Z racji wykonywanego zawodu nie mogę ryzykować nielegalnej gry u bukmacherów, nawet gdy ryzyko wynosi 0,0001%. A legalna gra przez neta to oszczędność bardzo ważnego dla mnie czasu. Super.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Doczekałem się! Dla mnie to fantastyczna wiadomość. Z racji wykonywanego zawodu nie mogę ryzykować nielegalnej gry u bukmacherów, nawet gdy ryzyko wynosi 0,0001%. A legalna gra przez neta to oszczędność bardzo ważnego dla mnie czasu. Super.
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!
To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.
Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!
To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.
Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
???? Dobre, całkiem dobre. U mnie nic nie skonfiskują. Chyba napisałem wyraźnie. Ty się ciesz nielegalną grą u internetowych. Ja jako frajer pogram sobie u polskich. I wszyscy będą zadowoleni. Ty, ja, oni.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!

To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.

Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Jeśli chodzi o mnie to mi to wisi bo nigdy na swoim nazwisku u internetowych nie grałem , kilka lat temu jeszcze pełnoletni nie byłem i grałem sobie na koncie kumpla , potem zupełnie dałem sobie z tym spokój i przestałem łamać prawo. Moje nazwisko jest &quot;czyste&quot; i na luzaku moge sobie konto w Fortunie czy gdzie tylko chce założyć . Co do tego gówna to oby nie znalazło się w twoich majtkach jak skarbówka zacznie się troche bardziej tym interesować ( co może w każdej chwili nastąpić).
Od jutra już można grać przez internet?
Tak , oczywiście jeśli dotrzymają słowa. Osobiście jestem ciekaw jak będzie wyglądała gra live , na razie pewnie oferta będzie dosyć uboga , ale grunt że w ogóle będzie taka opcja ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!

To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.

Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Zgadzam się - po liczbie danych które chcą (Założyłem sobie tam konto na wygenerowanych komputerowo nr pesel i dowodu) , oraz tym że zgodnie z ustawą mają podawać do US co miesiąc co się będzie robić jestem pewien że żaden polski ziemniak nie uzyska ode mnie czegoś takiego. Już wolę anonimowo coś puścić w punkcie jak mnie najdzie na granie gdzieś poza betfair...
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Doczekaliśmy się ???? Wreszcie ????
Jestem bardzo zadowolony. Nadchodzi sesja, do punktu szkoda czasu iść a tak to z domu można zagrać ????
I też nie mam nic na sumieniu więc mogę podać tam moje dane, niech inwigilują pod kątem wcześniejszej nielegalnej gry , nic nie znajdą ????
 
S 0

smiglo-81337

Użytkownik
Witam serdecznie!
Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski
Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)
Pytam Was, bo nie mam konta i się zastanawiam nad danymi tam wpisanymi (można jeden raz- zaznaczali)
Z góry wielkie dziękuje I powodzenia w grach!
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Weź łaskawie pod uwagę, że andre agassi może np. pracować w Policji.
Rozumiem, że nie każdy na tym Forum pracuje zawodowo ale naprawdę są takie sytuacje w życiu ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam serdecznie!
Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski
Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)
Co do pierwszego to z tego co wiem to tak,
Ad 2. Kolego ty jestes jak te 3/4 dzieci założyć 5 kont a potem płakać że nie dają kasy wyraźnie jest napisane &#39;&#39; 1 Osoba = 1 konto online.&#39;&#39; załóż 5 i wtedy nie płacz że kasy nie odzyskasz.
Ad 3 To raczej logiczne.
Ad 4 Odbiera itd. jedna i ta sama osoba to nie piekarnia.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom