>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
R 13

reward

Użytkownik
Jak udał mi się dowiedzieć w przeciągu mniej więcej tygodnia będzie już możliwa gra przez Internet na stronie Fortuny. Wszystkie transakcje będą przeprowadzane zgodnie z wymogami ustawy za pomocą konta bankowego.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Fortuna jako pierwszy bukmacher oferuje Ci legalne zakłady on-line! W dniu 24 stycznia 2012 roku uzyskaliśmy zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w Internecie. Wyniki spotkań ulubionych drużyn, możesz obstawiać on – line już od jutra na stronie http://www.efortuna.pl.
Zarejestruj się, a następnie załóż konto przeznaczone do zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności. Możesz posiadać wyłącznie jedno konto on-line.

  • zakładaj się bezpieczne i legalnie 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca
  • darmowo doładuj Twoje konto za pomocą przelewu bankowego
  • wypłacaj wygrane za darmo bezpośrednio na Twoje konto bankowe
  • zawieraj zakłady natychmiast po doładowaniu konta
  • korzystaj z serwisu SMS informującego o wynikach oraz Twoich operacjach finansowych
  • poznaj bogatą ofertę zakładów na żywo – LIVE
  • uzyskaj bezpłatny i nieograniczony dostęp do unikalnej na rynku Oferty Special

Graj nie ruszając się z miejsca na http://www.efortuna.pl !
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak udał mi się dowiedzieć w przeciągu mniej więcej tygodnia będzie już możliwa gra przez Internet na stronie Fortuny. Wszystkie transakcje będą przeprowadzane zgodnie z wymogami ustawy za pomocą konta bankowego.
Gdzie ci się tak udało dowiedzieć? bo na stronie Fortuny jest wyraźnie napisane że już od jutra można grać on-line. Wreszcie nastał ten piękny dzień , nie trzeba już zapier**ać do punktu żeby legalnie wysłać sobie kupon :] , genialnie też że będzie gra na live ???? . Mam jeszcze jedno pytanko , chciałem sobie przed momentem uzupełnić te dane na stronie Fortuny , uzupełniłem miasto , kod pocztowy i wszystko to co było trzeba , wtedy wciskam &quot;zmienić&quot; i wyskakuje mi &quot;wystąpił problem... uzupełnij narodowość&quot; . Tylko gdzie to zmienić? zauważyłem że pod spodem w tabelce &#39;&#39;Dane niezmienne&#39;&#39; rzeczywiście nie mam wpisanego obywatelstwa , ale jak sama nazwa wskazuje nie da się tego uzupełnić !? .
E: dobra mam , wszystko było w zakładce &quot;Pomoc&#39;&#39;
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Głupie pytanie ale: czy będzie można wpłacać i wypłacać kase w punkcie czy tylko na konto? I jeżeli jest to legalna gra to chyba żadne Moneybookers nie będzie potrzebne?
 
R 13

reward

Użytkownik
Gdzie ci się tak udało dowiedzieć? bo na stronie Fortuny jest wyraźnie napisane że już od jutra można grać on-line. Wreszcie nastał ten piękny dzień , nie trzeba już zapier**ać do punktu żeby legalnie wysłać sobie kupon :] , genialnie też że będzie gra na live ???? . Mam jeszcze jedno pytanko , chciałem sobie przed momentem uzupełnić te dane na stronie Fortuny , uzupełniłem miasto , kod pocztowy i wszystko to co było trzeba , wtedy wciskam &quot;zmienić&quot; i wyskakuje mi &quot;wystąpił problem... uzupełnij narodowość&quot; . Tylko gdzie to zmienić? zauważyłem że pod spodem w tabelce &#39;&#39;Dane niezmienne&#39;&#39; rzeczywiście nie mam wpisanego obywatelstwa , ale jak sama nazwa wskazuje nie da się tego uzupełnić !? .
E: dobra mam , wszystko było w zakładce &quot;Pomoc&#39;&#39;
Dzisiaj po godz. napisałem tutaj temat, jak już wszystko było wiadomo... strona Fortuny może zostać trochę przebudowana... a skąd udał mi się dowiedzieć to powiem, że mam swoich informatorów ???? ???? Żart ????
 
R 13

reward

Użytkownik
Głupie pytanie ale: czy będzie można wpłacać i wypłacać kase w punkcie czy tylko na konto? I jeżeli jest to legalna gra to chyba żadne Moneybookers nie będzie potrzebne?
Oczywiście, że to wszystko jest w 100% legalnie i nie potrzeba żadnych MoneyBookers, Nett... itp.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem jak to wygląda &quot;od środka&quot; więc zapytam czy może wiecie już jaka firma (pośrednik) obsługuje szybkie płatności w Fortunie?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Doczekałem się! Dla mnie to fantastyczna wiadomość. Z racji wykonywanego zawodu nie mogę ryzykować nielegalnej gry u bukmacherów, nawet gdy ryzyko wynosi 0,0001%. A legalna gra przez neta to oszczędność bardzo ważnego dla mnie czasu. Super.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Doczekałem się! Dla mnie to fantastyczna wiadomość. Z racji wykonywanego zawodu nie mogę ryzykować nielegalnej gry u bukmacherów, nawet gdy ryzyko wynosi 0,0001%. A legalna gra przez neta to oszczędność bardzo ważnego dla mnie czasu. Super.
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!
To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.
Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!
To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.
Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
???? Dobre, całkiem dobre. U mnie nic nie skonfiskują. Chyba napisałem wyraźnie. Ty się ciesz nielegalną grą u internetowych. Ja jako frajer pogram sobie u polskich. I wszyscy będą zadowoleni. Ty, ja, oni.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!

To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.

Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Jeśli chodzi o mnie to mi to wisi bo nigdy na swoim nazwisku u internetowych nie grałem , kilka lat temu jeszcze pełnoletni nie byłem i grałem sobie na koncie kumpla , potem zupełnie dałem sobie z tym spokój i przestałem łamać prawo. Moje nazwisko jest &quot;czyste&quot; i na luzaku moge sobie konto w Fortunie czy gdzie tylko chce założyć . Co do tego gówna to oby nie znalazło się w twoich majtkach jak skarbówka zacznie się troche bardziej tym interesować ( co może w każdej chwili nastąpić).
Od jutra już można grać przez internet?
Tak , oczywiście jeśli dotrzymają słowa. Osobiście jestem ciekaw jak będzie wyglądała gra live , na razie pewnie oferta będzie dosyć uboga , ale grunt że w ogóle będzie taka opcja ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!

To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.

Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Zgadzam się - po liczbie danych które chcą (Założyłem sobie tam konto na wygenerowanych komputerowo nr pesel i dowodu) , oraz tym że zgodnie z ustawą mają podawać do US co miesiąc co się będzie robić jestem pewien że żaden polski ziemniak nie uzyska ode mnie czegoś takiego. Już wolę anonimowo coś puścić w punkcie jak mnie najdzie na granie gdzieś poza betfair...
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Doczekaliśmy się ???? Wreszcie ????
Jestem bardzo zadowolony. Nadchodzi sesja, do punktu szkoda czasu iść a tak to z domu można zagrać ????
I też nie mam nic na sumieniu więc mogę podać tam moje dane, niech inwigilują pod kątem wcześniejszej nielegalnej gry , nic nie znajdą ????
 
S 0

smiglo-81337

Użytkownik
Witam serdecznie!
Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski
Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)
Pytam Was, bo nie mam konta i się zastanawiam nad danymi tam wpisanymi (można jeden raz- zaznaczali)
Z góry wielkie dziękuje I powodzenia w grach!
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Weź łaskawie pod uwagę, że andre agassi może np. pracować w Policji.
Rozumiem, że nie każdy na tym Forum pracuje zawodowo ale naprawdę są takie sytuacje w życiu ...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam serdecznie!
Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski
Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)
Co do pierwszego to z tego co wiem to tak,
Ad 2. Kolego ty jestes jak te 3/4 dzieci założyć 5 kont a potem płakać że nie dają kasy wyraźnie jest napisane &#39;&#39; 1 Osoba = 1 konto online.&#39;&#39; załóż 5 i wtedy nie płacz że kasy nie odzyskasz.
Ad 3 To raczej logiczne.
Ad 4 Odbiera itd. jedna i ta sama osoba to nie piekarnia.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom