>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FORTUNA - wypełnij ankiete i odbierz 10 zł w punktach FKP

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

 
Witaj,
Chcielibyśmy prosić Cię o poświęcenie nam kilku minut. Twoje opinie oraz pomysły mogą pomóc w ulepszeniu naszych produktów.
W podziękowaniu za Twój czas i zaangażowanie, po wypełnieniu ankiety, otrzymasz bonus w wysokości 10 zł w pkt FKP, który pojawi się na koncie po zakończeniu badania tj. 20.03.2020 r.
Ankieta nieaktualna!
  
 
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
cytat z dnia 17 marca 2020 00:26 przez waldi1979
 
Witaj,
Chcielibyśmy prosić Cię o poświęcenie nam kilku minut. Twoje opinie oraz pomysły mogą pomóc w ulepszeniu naszych produktów.
W podziękowaniu za Twój czas i zaangażowanie, po wypełnieniu ankiety, otrzymasz bonus w wysokości 10 zł w pkt FKP, który pojawi się na koncie po zakończeniu badania tj. 20.03.2020 r.
Ankieta nieaktualna!
 
Wypełnione, login w ankiecie wpisany prawidłowy i jest już po 20 marca. A punktów na koniec brak :) ładny szwindel 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 marca 2020 21:33 przez forrest_gump

Wypełnione, login w ankiecie wpisany prawidłowy i jest już po 20 marca. A punktów na koniec brak :) ładny szwindel 

Żaden szwindel bo u mnie punkty wpadło normalnie na konto. Jednak mam kolegę w pracy, który podobnie jak Ty tych punktów jeszcze nie otrzymał. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 25 marca 2020 19:53 przez forrest_gumpTo Fortuna musisz podziękować @waldi1979  za setki darmowych ankiet ;) jak zwykle Ci co są najniżej, czyli zwykli użytkownicy, zostali wykorzystani :) 
ja dostałem na maila tą ankietę i też jeszcze nie otrzymałem punktów, więc chyba nie ma co jeszcze przesądzać, jutro spróbuję skontaktować się z Fortuna i wyjaśnić.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
cytat z dnia 25 marca 2020 22:24 przez kubabrennerJa dostałem 21 marca, ankietę przesłali mailem, może rzeczywiście tylko ci co dostali email dostaną dyszke
Ja maila nie dostałem a punkty wpadły. W ankietę wchodziłem z pierwszego posta tego tematu. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wyjaśnienie!

Skontaktowałem się z Fortuna i faktycznie ankieta była kierowana tylko do tych osób, które dostały maila z nią. Mój błąd, że ją udostępniłem na forum, Fortuna nie miała z tym nic wspólnego, ja swój bonus otrzymałem w terminie, o czym błędnie poinformowałem w poprzednim poście (nie zauważyłem, że punkty były dopisane).
Fortuna pomimo tego postanowiła dopisać bonus wszystkim, którzy wypełnili ankietę z linka w pierwszym poście. Kto jeszcze nie otrzymał bonusu jest proszony o kontakt z Call Center. Link do ankiety został już usunięty z forum.
Przepraszam za zamieszanie i jednocześnie dziękuję Fortunie za załatwienie sprawy oraz wypłacenie bonusów naszym użytkownikom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ważne!

Warunkiem otrzymania bonusu było na końcu ankiety podanie prawidłowego loginu z Fortuny. Wszystkie osoby, które to zrobiły otrzymały punkty, dalsze reklamacje nie będą już uwzględniane przez Fortune. Temat zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom