>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Ja ostatnie dwie wypłaty - kwiecień 2017 i w zeszłym tygodniu - dostałem z banku ING, czyli tam, gdzie mam konto. Zlecałem tydzień temu wypłatę o 3 w nocy, a ok. 13:00 była na koncie. Nie zmieniają raczej nic, tylko po prostu wypłaty realizują o 12:00 w dni robocze, czyli po prostu załapałeś się na końcową dobę rozliczeniową i akurat godzinę po zleceniu wypłaty była ona realizowana ????
W tam tym roku przelewy dostawałem z ING, przez większość lutego z PEKAO a od 3-4 dni z mBanku. Może poszli w stronę konkurencji i będą wysyłać przelewy z tego samego banku co ich klienci. Bo z tym są daleko w tyle z STS, LVBET i etoto.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W tam tym roku przelewy dostawałem z ING, przez większość lutego z PEKAO a od 3-4 dni z mBanku. Może poszli w stronę konkurencji i będą wysyłać przelewy z tego samego banku co ich klienci. Bo z tym są daleko w tyle z STS, LVBET i etoto.
Ale przelew z tego samego banku w obecnej sytuacji niewiele da. Przelew pójdzie o 12:20 np. to dostaniesz go do mBanku o 12:20, ale gdyby poszedł z innego banku, to byś miał u siebie o 15:00 (no, 15:15, bo o 15:00 rusza druga sesja przychodząca mBanku, więc parę minut może potrwać zaksięgowanie przelewu) tego samego dnia. Tu chodzi o zrobienie wypłat ekspresowych, a to już zupełnie coś innego, niż księgowanie raz dziennie wypłat o 12:00 i to jeszcze tylko w dni robocze ;)
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Ale przelew z tego samego banku w obecnej sytuacji niewiele da. Przelew pójdzie o 12:20 np. to dostaniesz go do mBanku o 12:20, ale gdyby poszedł z innego banku, to byś miał u siebie o 15:00 (no, 15:15, bo o 15:00 rusza druga sesja przychodząca mBanku, więc parę minut może potrwać zaksięgowanie przelewu) tego samego dnia. Tu chodzi o zrobienie wypłat ekspresowych, a to już zupełnie coś innego, niż księgowanie raz dziennie wypłat o 12:00 i to jeszcze tylko w dni robocze ;)
Mi się zdaje, że niedługo zobaczymy przelewy ekspresowe w fortunie. Kwestia czasu. Póki co fajna opcja, że robią przelew z tego samego banku co mój bo kasę mam jeszcze przed 13.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ponawiam pytanie, opcja wplat widze jest skrill, ale przy opcji wyplata widze, ze trzeba wyplacic na numer konta podanego przy rejestracji
Nie da sie u nich grac nie majac konta bankowego, a majac skrilla ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ponawiam pytanie, opcja wplat widze jest skrill, ale przy opcji wyplata widze, ze trzeba wyplacic na numer konta podanego przy rejestracji
Nie da sie u nich grac nie majac konta bankowego, a majac skrilla ?
Nie da się i w żadnym polskim bukmacherze nie wypłacisz inaczej, niż na konto bankowe, bo taki jest zapis w ustawie hazardowej.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zlecilem wlasnie wyplate. Wniosek przyjety do realizacji. Ale na koncie ciagle widnieje cala kwota. Jakis blad czy trzeba poczekac jakas chcwile i kwota widoczna pomniejszy sie o ta zlecona do wyplaty?
 
arass1 168,3K

arass1

Użytkownik
Zlecilem wlasnie wyplate. Wniosek przyjety do realizacji. Ale na koncie ciagle widnieje cala kwota. Jakis blad czy trzeba poczekac jakas chcwile i kwota widoczna pomniejszy sie o ta zlecona do wyplaty?
Na razie złożyłeś wniosek o wypłatę. Jak wniosek zostanie zaakceptowany to widoczna kwota pomniejszy się o wypłaconą. Wypłaty w fortunie są na ogół ok godz. 12.00.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Ok. Dzieki. W innych bukach w ktorych gram jest tak, ze skladam wniosek o wyplate i kwota odrazu znika z konta. Eeentualnie jak cus pujdzie nie tak to pojawia sie zpowrotem. To moja pierwsza wyplata w fortunie od bardzo dawna dlatego nie wiedzialem. Dzieki.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ale to dziwne z tymi wypłatami bo jak wychodzi od nich powiedzmy z ING na konto gracza też w ING to przecież powinno dojść w czasie rzeczywistym. Przecież tak to działa ogólnie
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Fortuna ma najgorsze wypłaty. Raz kasa mi wisiała cały weekend.
Na bank robią tak specjalnie żeby grać dalej, najgorsze wypłaty chyba ze wszystkich buków.
Wpłaty tez się nie da zrobić z aplikacji. Od 2 tygodni jest jakiś problem i komunikat żeby sprawidzic połączenie internetowe. Trzeba wpłacać za pomocą tippay cz coś w tym stylu co jesy mega denerwujące, bo robi się to przez stronkę a nie aplikacje.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Fortuna ma najgorsze wypłaty. Raz kasa mi wisiała cały weekend.
Na bank robią tak specjalnie żeby grać dalej, najgorsze wypłaty chyba ze wszystkich buków.
Wpłaty tez się nie da zrobić z aplikacji. Od 2 tygodni jest jakiś problem i komunikat żeby sprawidzic połączenie internetowe. Trzeba wpłacać za pomocą tippay cz coś w tym stylu co jesy mega denerwujące, bo robi się to przez stronkę a nie aplikacje.
Z tymi wypłatami już tak mają, że realizują tylko w dni robocze.
Ale przecież podobnie jest również w Totolotku i forBet. Z tym, że faktycznie depozytu już nie masz i nie możesz grać, w przeciwieństwie do fortuny.
Mi to na przykład nie odpowiada, więc gram w LVBet.
Natomiast co do wpłat, to ja bez problemu moge wpłacać. Z tym, że przekierowuje mnie z aplikacji na stronę banku ale to chyba nie żaden problem? Jeszcze można płacić blikiem, czyli szybko i wygodnie.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Mam na myśli, ze klikając bezpośrednio w aplikacji na wpłaty i „wybierz metode płatności” za każdym razem mam komunikat błąd połączenia i nie da się wybrać ani banku ani blik.
Jedyna możliwość to kliknięcie poniżej w opcje płace z tpay.com, gdzie od razu przenosi na stronę internetowa i tam dopiero można wybrać blik. Taka sytuacje mam od chyba 2 tygodni.
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Z tymi wypłatami już tak mają, że realizują tylko w dni robocze.
Ale przecież podobnie jest również w Totolotku i forBet. Z tym, że faktycznie depozytu już nie masz i nie możesz grać, w przeciwieństwie do fortuny.
Mi to na przykład nie odpowiada, więc gram w LVBet.
Natomiast co do wpłat, to ja bez problemu moge wpłacać. Z tym, że przekierowuje mnie z aplikacji na stronę banku ale to chyba nie żaden problem? Jeszcze można płacić blikiem, czyli szybko i wygodnie.
Tylko ze w fortunie nie ma limitów w przeciwieństwie do lvbet,
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Dokonałem wczoraj ok 23 wpłaty na konto fortuny i sts i do tej pory (15:30) i tu i tu nie wpłynęło. Wcześniej nigdy nie miałem żadnych problemów, parę minut po wysłaniu kasa była na koncie. Czekać jeszcze czy reklamować, jak tak to gdzie?
 
Do góry Bottom