>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Szybkie wypłaty

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2022.02.14 16.06 - 001.png

Szybkie wypłaty w Fortunie


Znowu wygrałeś i od razu masz ochotę wypłacić zwycięski kupon? Nic prostszego. Teraz wypłaty pieniędzy z konta gracza na konto bankowe realizujemy błyskawicznie. Od zlecenia przelewu do momentu, gdy będziesz mógł w pełni cieszyć się wygraną nie minie więcej niż 15 minut.


  • Czy szybkie wypłaty są dostępne przez cały dzień?

Tak, błyskawiczne wypłaty realizujemy 24 godziny na dobę?

  • Do jakich banków Fortuna realizuje szybkie wypłaty?



  • Czy za szybkie wypłaty pobierana jest prowizja?

Nie, Fortuna nie pobiera żadnych opłat za szybkie wypłaty.

  • Ile trwa wypłata środków na konto bankowe?

Średni czas wypłaty środków na konto bankowe to 15 minut.

  • Co muszę zrobić by szybko wypłacić środki na konto bankowe?

Wystarczy, że na koncie gracza w sekcji wpłaty/wypłaty klikniesz opcje „Wypłata” i podasz kwotę, którą chcesz wypłacić.

  • Czy jest kwota minimalna, którą mogę szybko wypłacić?

Możesz wypłacić dowolną kwotę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na liście banków jest inteligo i nigdy nie mam szybkiej wypłaty, o co chodzi? Pisalem do suportu i mi odpisali ze fortuna przelewa i jak nie mam to wina banku.
a o ktorej dostajesz kase? czy w godzinach ksiegowania banku 11:30, 15:10, 17:30? I kogo masz w nadawcy tzn. jaki bank? Ja mam z aliora wyplaty szybkie i wyplata jest z aliora. Czy bank nadawcy zgadza sie z bankiem odbiorcy?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Inteligo nie realizuje szybkich przelewów w praktyce.Testowałem w tygodniu 3 razy i za każdym razem kasa zaksięgowana rano po ok 11 godz.,a w weekend zero realizacji
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Mam konto w millenium zawsze po weekendzie wypłacali w poniedziałek ok. 12 w tym roku zaczęli wypłacać natychmiast.Ostatnio wypłacili mi znowu w poniedziałek, tydzień później w ciągu weekendu znowu były po paru minutach ,na czacie pisali że to wina banku.
 
Do góry Bottom