>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Nowa aplikacja

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
584033602-970x250.jpg
Nowa Aplikacja



Fortuna sprzyja tym, którzy grają w nowej aplikacji! Dzięki jej najnowszej wersji zawieranie zakładów będzie jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze. Aplikacja została skrojona zarówno pod wieloletnich fanów sportu, jak i zaczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

  • Co oferuje nowa aplikacja:
  • Jeszcze szybszy dostęp do oferty zakładów prematch oraz LIVE
  • Odświeżony wygląd oraz sprawniejszą nawigację
  • Cashout – wypłać pieniądze wcześniej, przed ostatecznymi rozstrzygnięciami na kuponie!
  • Możliwość oglądania tysięcy sportowych wydarzeń na żywo w trybie pełnoekranowym
  • Strefa Typera – forum, gdzie można dzielić się typami i dyskutować o meczach z innymi Graczami
  • Strefa Kuponów – inspiruj się kuponami innych graczy, kopiuj zagrania najlepszych
  • Dostęp do statystyk oraz analiz, pisanych przed ekspertów
  • Gotowce i Mistrzowskie Boosty – gotowe do zagrania kupony oraz mecze z podwyższonymi kursami
  • Wirtualne Sporty i Bet On Games – najszybsze zakłady sportowe i karciane


Szczegóły -> TUTAJ

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200_02.jpg
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Na pewno aplikacja w tej nowej wersji na plus.
Bardzo lubię jak jest menu rozwijane tak jak np: w Forbet. Lepiej się wyszukuje zdarzenia z konkretnego meczu, które Cię interesują.
Jedyny minusik to po otwarciu apki, jej głównej strony wywala od razu całą listę dyscyplin alfabetycznie. Według mnie mimo, że teoretycznie po kolei to jest mały bałagan.
Mamy więc na początku Bandy, Bobsleje, Florbal, Golf, inne niszowe sporty i tak dalej...
Dobrze byłoby mieć od razu dostępne główne dyscypliny, na które codziennie jest najwięcej zdarzeń do wyboru jak Piłka nożna, Hokej na lodzie, Kosz, Ręczna itp.
To dopiero początek nowej aplikacji, więc myślę, że z biegiem czasu będą zrobione poprawki m. in. z lepszą, szybszą dostępnością głównych sportów jak powyżej wyraziłem swoją opinię.
 
P 2,3K

pistol1986

Użytkownik
Na pewno aplikacja w tej nowej wersji na plus.
Bardzo lubię jak jest menu rozwijane tak jak np: w Forbet. Lepiej się wyszukuje zdarzenia z konkretnego meczu, które Cię interesują.
Jedyny minusik to po otwarciu apki, jej głównej strony wywala od razu całą listę dyscyplin alfabetycznie. Według mnie mimo, że teoretycznie po kolei to jest mały bałagan.
Mamy więc na początku Bandy, Bobsleje, Florbal, Golf, inne niszowe sporty i tak dalej...
Dobrze byłoby mieć od razu dostępne główne dyscypliny, na które codziennie jest najwięcej zdarzeń do wyboru jak Piłka nożna, Hokej na lodzie, Kosz, Ręczna itp.
To dopiero początek nowej aplikacji, więc myślę, że z biegiem czasu będą zrobione poprawki m. in. z lepszą, szybszą dostępnością głównych sportów jak powyżej wyraziłem swoją opinię.
Jest opcja pinezki, można sobie przypiąć wybrane dyscypliny i wówczas będą znajdowały się na górze listy.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Dziś już byłem zmuszony zaktualizować apke i teraz pytanie: gdzie znajdę to ich forum bo po aktualizacji to nie idzie się odnaleźć w tym ich gównie
 
bykovic 121

bykovic

Użytkownik
Witam. Moze ktos tez tak ma. Od jakis 2 tygodni rozjeżdża mi sie strona Fortuny - bez wzgledu na to jaka przegladarka czy to chrome czy edge. Lewy panel jak na załączniki reszta strony cieżko przeczytac nakladaja sie wyrazy jeden na drugi. Wyczyszczenie ciasteczek nie pomaga. Ktoś coś? Zaznaczam wszystko inne normalnie śmiga tylko ta strona sie buntuje.
 

Załączniki

Do góry Bottom