>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - błąd SSL

macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ok adresy wpisałem i nic to nie dało to przywróciłem wybór automatyczny.
Postanowiłem także sprawdzić jak to jest na innych urządzeniach które połączą się za pomocą mojego modemu i tak na tablecie fortuna śmiga bez problemu, tak samo jest tez na Xperii. Wniosek z tego jest taki że ewidentnie jakiś syf zakłóca to na moim kompie, tylko co to może być?
edit: MAM duży postęp!!! Niby takie proste a nikt na to nie wpadł. Zalogowałem się jako gośc i fortuna działa ???? . Także problem jest na koncie normalnym, tylko co?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
edit: MAM duży postęp!!! Niby takie proste a nikt na to nie wpadł. Zalogowałem się jako gośc i fortuna działa ???? . Także problem jest na koncie normalnym, tylko co?
Ciężko stwierdzić, ale podobnie jest np. na nowym systemie kupna biletów online na mecze Wisły Kraków, który działa od dziś - tam też wchodząc w trybie incognito na chromie albo prywatnym (nie wiem jak się to nazywa na innych przeglądarkach) można kupować bilety, a na normalnym trybie czasem wylogowuje albo są inne komplikacje ;)
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ciężko stwierdzić, ale podobnie jest np. na nowym systemie kupna biletów online na mecze Wisły Kraków, który działa od dziś - tam też wchodząc w trybie incognito na chromie albo prywatnym (nie wiem jak się to nazywa na innych przeglądarkach) można kupować bilety, a na normalnym trybie czasem wylogowuje albo są inne komplikacje ;)

Stronę wcześniej napisałem: No to hop na innej przeglądarce znowu to co wyżej, no to usuwamy ciasteczka i co? ***** nie działa. Próbowałem także trybu incognito i nic to nie dało. . Ziomek tryb incognito a konto gościa to dwie rożne rzeczy.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
A co jeśli wejdziesz na normalnym koncie w lokalizację Chroma, czyli u mnie np.
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application
I tam na chrome.exe prawym wybierzesz Uruchom jako administrator. Sprawdź czy w ten sposób zadziała.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
Ok :-/
Ciekawe swoją drogą czy błąd dalej by się pojawiał gdybyś utworzył nowe konto i na tym nowym koncie operował.
Widocznie przeszkadza coś do czego aktualne &quot;normalne&quot; konto ma uprawnienia, ale nie mam pojęcia o co może chodzić. Nie będę ponownie strzelał, jeśli coś konkretnego przyjdzie mi do głowy to tu napiszę.
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ok :-/
Ciekawe swoją drogą czy błąd dalej by się pojawiał gdybyś utworzył nowe konto i na tym nowym koncie operował.
Widocznie przeszkadza coś do czego aktualne &quot;normalne&quot; konto ma uprawnienia, ale nie mam pojęcia o co może chodzić. Nie będę ponownie strzelał, jeśli coś konkretnego przyjdzie mi do głowy to tu napiszę.
Tak na kompletnie nowym koncie fortuna działa.

Dobra,kolejny strzał - zainstaluj to:
http://www.microsoft.com/pl-PL/downl....aspx?id=42092
Wiem, że jest napisane że dla XP ale na 7 też działa. Nie zobaczysz żadnego komunikatu, niczego, po prostu odpal, po czym ewentualnie zrestartuj kompa i sprawdź.
Nie pomogło.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
Opcje internetowe -&gt; Zaawansowane -&gt; i tam odznacz opcje Sprawdź czy certyfikat serwera nie został cofnięty i Sprawdź czy certyfikat wydawcy nie został cofnięty. Odpal efortunę.
Inna opcja to zainstalowanie bliźniaczej aktualizacji http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=41084
Lub też po prostu zaktualizować normalnie Windowsa, bo coś było grzebane i albo po łebkach stosujesz się do rozwiązań albo odkryłeś nowy błąd, którego opisu nie ma na żadnym forum ani polskim ani zagranicznym (co jest niemalże niemożliwe). W każdym razie jak pojawią się postępy daj znać.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom