>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - 🎁 NiespoZakład - Odbierz prezent od Fortuny!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
563763602-1024x768.jpg


🎁
NiespoZakład 06-10.12.2023 r.

Z okazji zbliżających się świąt Fortuna rozdaje prezenty! Od 6 do 10 grudnia wszyscy zalogowani gracze Fortuny będą mieli szansę na otwarcie NiespoZakładów, czyli skrzynek z niespodziankami, w których znajdą się specjalne i łatwe do zrealizowania bonusy! Po otwarciu trzeba je aktywować w ciągu dwóch godzin, a następnie w ciągu dwóch godzin postawić kupon zasugerowany przez otrzymany prezent.


Promocja NiespoZakład polega na codziennym otwieraniu skrzynek – niespodzianek.

Nagrody nie są gwarantowowane każdego dnia.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zalogować się w godzinach 00:00 – 23:59 i kliknąć w skrzynkę.

WAŻNE! Gracz, który otworzył skrzynkę na przykład o 23:30 i chce otworzyć skrzynkę po 00:00 musi się wylogować i zalogować.

Strona promocji -> TUTAJ

Szczegóły -> TUTAJ


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.jpg
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Panowie oswieccie mnie bo jestem za glupi na to. Te pkt to dostajemy jeśli będzie wtopa, zgadza się? Przy trafieniu kuponu pkt nie ma?!
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panowie oswieccie mnie bo jestem za glupi na to. Te pkt to dostajemy jeśli będzie wtopa, zgadza się? Przy trafieniu kuponu pkt nie ma?!
pewnie zależy co trafiłeś, ale raczej w większości jest po prostu za postawiony kupon spełniający warunki, które są opisane dość jasno.
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
pewnie zależy co trafiłeś, ale raczej w większości jest po prostu za postawiony kupon spełniający warunki, które są opisane dość jasno.
właśnie też tak sądziłem i w bonusach miałem , że kupon został prawidłowo postawiony
Po 24 godzinach jak sądziłem miały przyjść pkt i tu .... pkt brak
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
właśnie też tak sądziłem i w bonusach miałem , że kupon został prawidłowo postawiony
Po 24 godzinach jak sądziłem miały przyjść pkt i tu .... pkt brak
może trafiłeś bezpiecznik, czyli zakład bez ryzyka. Wygrasz to ok, przegrasz to oddają Ci w punktach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +379
Do góry Bottom