>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fort Knox.

couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Czołem.

Wracam po dość długim rozbracie ze światem liczb i różnego rodzaju matematycznych rozwiązań, pomocnych w byciu krok przed oddsmake'rami. Zacząłem od rozkładu na części pierwsze Fantasy Premier League - obecnie 126 OR po 3 GW. Moja uwielbiona koszykówka jest obecnie na etapie MŚ, a tuż za rogiem widać już nieuchronnie zbliżające się rozgrywki ligowe. W to mi graj. Dla ułatwienia, wszystko po 1j.

#1
Paraguay,Primera Division
Sp. Luqueno – Olimpia Asuncion Typ: Olimpia Asuncion @ 2.40
Pinnacle

Olimpia przed rewanżem z FLU w 1/8 CopaL. Po wyjazdowym 0x2 będzie niezwykle ciężko odrobić to u siebie, a liga w Aperturze ucieka. Nie wypada im w przypadku porażki byc na szarym końcu. Kursy oczywiście wysokie, bo świat upatruje się głębokich rezerw itp. Wyjściowy skład w podstawowej defensywie, więc nie ma odpuszczania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1298
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
#1
Paraguay,Primera Division
Sp. Luqueno – Olimpia Asuncion Typ: Olimpia Asuncion @ 2.40
Pinnacle

Olimpia przed rewanżem z FLU w 1/8 CopaL. Po wyjazdowym 0x2 będzie niezwykle ciężko odrobić to u siebie, a liga w Aperturze ucieka. Nie wypada im w przypadku porażki byc na szarym końcu. Kursy oczywiście wysokie, bo świat upatruje się głębokich rezerw itp. Wyjściowy skład w podstawowej defensywie, więc nie ma odpuszczania.
0x1
Post automatycznie złączony:

#2
Paraguay,Primera Division
Resistencia SC - Nacional Asunción Typ: Nacional Asunción @ 2.01
Pinnacle

Nacional mimo indolencji w ostatnim meczu, to jednak inna półka niżeli gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
0x1
Post automatycznie złączony:

#2
Paraguay,Primera Division
Resistencia SC - Nacional Asunción Typ: Nacional Asunción @ 2.01
Pinnacle

Nacional mimo indolencji w ostatnim meczu, to jednak inna półka niżeli gospodarze.
2x1
Post automatycznie złączony:

#2
Vietnam,VBA
Nhatrang Dophins - Can Tho Catfish Typ: Can Tho Catfish ML @ 2.97
Pinnacle
 
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Kigali 2 Challenger Men
Bax F. - Casanova H. Typ: Casanova H. -4.5g
Kozlov S. - Schachter N. Typ: Kozlov S. -4.5g
@ 3.42 Dafabet
 
Do góry Bottom