>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Formularz wypłaty na konto bankowe.

M 2

milenkowic

Użytkownik
Witam, Gram u zagranicznego buka (w języku angielskim) i chcąc wypłacić kasę (dolary) na swoje konto bankowe (konto w PKO BP) muszę uzupełnić następujące pozycje, niektórych z nich zupełnie nie rozumiem. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych ; )
1.Amount - kwota,
2. Name, Surname - Imię, nazwisko
3. Bank Name - PKO BP czy PKO Bank Polski?
4. City - wiadomo, miasto,
5. INT (Identification Number of Taxpayer) - co to jest? Skąd to zdobyć?
6. Settlement account - mój numer rachunku, tak?
7. Bank&#39;s correspondence account - o co chodzi&gt;
8.BIC (Bank Identification Code) - również nie wiem, skąd zdobyć ten BIC dla PKO BP?
9. Personal account - również nie wiem.
Z góry dzięki za pomoc.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Generalnie to napisałem długą odpowiedź i... nacisnąłem zły guzik. No to teraz nieco krócej :
3. Bank Name - PKO BP czy PKO Bank Polski?
Wszystko jedno.
PKO BP może być

5. INT (Identification Number of Taxpayer) - co to jest? Skąd to zdobyć?
Tłumaczenie wskazuje, że jest to coś na wzór naszego NIPu. Nie wiem jednak czy system u buka to zaakceptuje i przede wszystkim... po co im Twój Numer identyfikacji podatkowej.

6. Settlement account - mój numer rachunku, tak?
Raczej nie. Settlement to &quot;dzień rozrachunkowy&quot;. Nie wiem jaki miałby być to numer, ale może to być fragment Twojego rachunku...
7. Bank&#39;s correspondence account - o co chodzi&gt;
To już na pewno jest fragment rachunku.
Więcej znajdziesz tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number


8.BIC (Bank Identification Code) - również nie wiem, skąd zdobyć ten BIC dla PKO BP?
30 sekund używania googli :|
http://pko-bp.e-banki.com/kod-swift-pko-bp/
Kod BIC/SWIFT PKO Banku Polskiego:
BPKOPLPW

9. Personal account - również nie wiem.
To jest &#39;&#39;konto osobiste&quot;
W tym wypadku będziesz musiał pewnie wpisać ostatnie 16 cyfr rachunku
 
C 3

cammel

Użytkownik
siemano!

Z racji tego ze nie chcialem zakladac nowego tematu na moje zagadnienie, zwracam sie do was z prosba, co to moze znaczyc: You can query the money transfer transactions happened in latest 12 months! Dodam ze mam konto w tobet i pojawilo mi sie to nad lista ogolna moich zakladow. Wzialem na translator i mi przetlumaczyl, ale nie bardzo łapie kontekst.

Dzieki z gory!

Pozdro.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
siemano!
Z racji tego ze nie chcialem zakladac nowego tematu na moje zagadnienie, zwracam sie do was z prosba, co to moze znaczyc: You can query the money transfer transactions happened in latest 12 months! Dodam ze mam konto w tobet i pojawilo mi sie to nad lista ogolna moich zakladow. Wzialem na translator i mi przetlumaczyl, ale nie bardzo łapie kontekst.
Dzieki z gory!
Pozdro.
Tekst oznacza, że możesz mieć wgląd do wszystkich transakcji na swoim koncie z ostatnich dwunastu miesięcy.
Jeśli go nie było i pojawił się dopiero teraz to... zakładam, że pojawił się u wszystkich.
Bez obaw ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom