>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

act 8,6K

act

Użytkownik
Właśnie miałem pisać o wypłatach. W poniedziałek po paru min na koncie, a wczorajsza dalej nie zatwierdzona. Już myślałem, że to tylko u mnie.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Co ciekawe w piątek nagle zablokowali czat na stronie (niby przez prace serwisowe) i nawet nie podali kiedy mają je zakończyć. Jakoś dziwnie się to zbiegło że zrobili to niemal w tym samym czasie jak przestali wypłacać ;)
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Odrzucają kupony, tydzień temu zwrot pomimo dobrze wystawionej linii i kursu. Wypłacić pieniędzy nie mogę od 3 dni. Co się dzieje z nimi...
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ciekawe co piszecie. U mnie przy ostatniej wypłacie weryfikacja dokumentów pomimo ważności dowodu (więc po co ? ). Zleciłem przed chwilą wypłatę środków, ciekawe czy będzie bez problemów. Wydaje mi się że poproszą was w poniedziałek o ponowne przesłanie dokumentów - u mnie to był dzień zanim mnie powiadomili, ale 3 dni ? Grubo.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Witam
Czy coś się zmieniło ? Dalej nie zatwierdzają wypłat? Tydzień temu czekałem prawie cały dzień na akceptację wypłaty, aż w końcu ją anulowalem i klasycznie przegrałem, gdzie zwykle zatwierdzali ja w czasie do 20 minut i szybciej. Tak samo przy dużym obrocie, gdy upomniałem się bonus lojalnościowy zawsze go otrzymywałem, teraz jestem zbywany jak intruz.Czy ten buk powoli staje się bankrutem? Gdzie grać w takim razie? Przeglądam tematy już prawie 2h i poza ziemniaczaną fortuną każdy polski buk jest je*aby...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam
Czy coś się zmieniło ? Dalej nie zatwierdzają wypłat? Tydzień temu czekałem prawie cały dzień na akceptację wypłaty, aż w końcu ją anulowalem i klasycznie przegrałem, gdzie zwykle zatwierdzali ja w czasie do 20 minut i szybciej. Tak samo przy dużym obrocie, gdy upomniałem się bonus lojalnościowy zawsze go otrzymywałem, teraz jestem zbywany jak intruz.Czy ten buk powoli staje się bankrutem? Gdzie grać w takim razie? Przeglądam tematy już prawie 2h i poza ziemniaczaną fortuną każdy polski buk jest je*aby...
Wypłacają juz dość szybko. Ale buk schodzi na psy. Fortuna trzyma dalej poziom. Reszta obniża loty.
 
G 0

gks7111

Użytkownik
Miał ktoś tak, że po wykonaniu obrotu bonusem pieniądze z wygranego kuponu trafiły na konto bonusowe? Napisałem na chacie i zgłosili do działu, ale zastanawiam się czy nie jest to praktyką, aby skusić gracza do dalszej gry zanim "rozwiążą" problem.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Miał ktoś tak, że po wykonaniu obrotu bonusem pieniądze z wygranego kuponu trafiły na konto bonusowe? Napisałem na chacie i zgłosili do działu, ale zastanawiam się czy nie jest to praktyką, aby skusić gracza do dalszej gry zanim "rozwiążą" problem.
Forbet wielokrotnie anulował wygrane kupony .Po napisaniu listownej reklamacji uznawał za wygrane te anulowane kupony . Wszystko się można po tym buku spodziewać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zle rozliczyli kupon i trzymaja sie swojego ,ze kartke dostal zawodnik siedzacy na lawce a to nie prawda bo ogladalem ten mecz. Gdzie moge zglosic ta sprawe dalej?
Post automatycznie złączony:

Rozliczenie z superbet
Van Buren
on for Dorley


89'

Van Buren



88'

na stronie uefa jest zapis, że Van Buren dostał kartkę w 88 a wszedł na boisko w 89. Możesz zgłosić reklamacje do superbet potem do ministerstwa, które każe złożyć Tobie reklamacje do superbet xd a potem do sądu... być może na stronie uefy jest błąd co się czesto zdarza i skorygują to za kilka godzin.
Post automatycznie złączony:

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ok dzieki, nietypowa sytuacja byla z ta kartka, forbet rozliczyl zle, superbet dobrze 😀 superbet rozliczenie 4.5 kartki + tak samo efortuna 4.5+. Tylko krzak forbet rozlicza ten mecz na -4.5 . Nie polecam nikomu tego krzaka wiem ze to kupon za drobne ale jakies zasady chyba sa...
pomyliłem firmy xD nie superbet a forbet xd Tak się składa, że akurat forbet dobrze rozliczył, bo były 4 kartki chyba że na stronie uefa.com jest pomyłka. Dobrze to może fortuna i superbet dla Ciebie rozliczyły te kartki (jeśli nie było pomyłki na stronie uefa) a nie ogólnie dobrze ;p
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
1710703730378.png Czekałem sobie z piwkiem na ostatni zakład na moim kuponie aż zorientowałem się że rozliczyli mi zdarzenie ze skoków po kursie jeden. Zdarzenie tyczy się pojedynku Żyły vs Kubacki. Oboje skoczyli słabo zakończyli swój udział w 1 serii 2 zawodów na Vikersund w dniu dzisiejszym, lecz Żyła był 2 lokaty wyżej od Kubackiego. Oczywiście pierwsze co napisałem na czacie o co biega i otrzymałem taką informację:

"Otrzymaliśmy informację, że zwrot nastąpił tutaj ze względu na oczywisty błąd kursowy. Poprawny kurs wynosiłby 1.18, z tego powodu otrzymał Pan zwrot."
oraz
"...Oczywiście istnieje możliwość złożenia reklamacji w tej sprawie: Reklamacje należy przesłać na adres email [email protected] lub w formie pisemnej listownie na adres: forBet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. ul Królewska 18 00-103 Warszawa W liście prosimy zawrzeć swoje dane osobowe oraz treść reklamacji. W przypadku reklamacji listownej czas rozpatrzenia to 21 dni od momentu otrzymania jej przez nas w formie pisemnej."

Pytanie do was Panowie (lub ewentualnie Panie) z własnej autopsji jest sens robić reklamacje, ktoś coś na tym ugrał? Mieliście analogiczny przypadek? Jeśli jest sens na co się powołać, na klauzule ich sumienia :LOL:?
 
Ostatnia edycja:
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Taka ciekawostka; nigdy nie korzystam z bonusów a, ze mi tu dopisali to mówię sobie ok jest to skorzystam / 50% od wpłaty/ .....pomijam już szczegóły ile to zdarzen musi byc i o jakich kursach bo to malo istotne akurat jest.
Warunki : 96 godzin na wykorzystanie od momentu aktywacji....aktywacja liczy się...od momentu wpłaty.... nalezy 1 krotnie obrócić bonusem aby móc skorzystać z bonusu tyle tylko / i tu najciekawsze/ WSZYSTKIE ZDARZENIA NA KUPONACH KTÓRE LICZĄ SIĘ DO 1 KROTNEGO OBROTU DEPOZYTEM MUSZĄ BYĆ ROZLICZONE : nie wazne ze kupon/y juz zostały rozliczony/e jako przegrany/e. Wiec jeśli na takim nawet przegranym/nych kuponie/ach wisi nierozliczone zdarzenie to z bonusu nie mozna skorzystać do momentu rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponie/ach...
 
Do góry Bottom