>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - darmowe 20 złotych dla nowych graczy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
IFORBET.PL


Nowy Polski bukmacher, który nie ściąga podatku 12% od graczy, prawdopodobnie sami płacą ten podatek bo płacić muszą jak są na polskiej licencji.
Bonus dodali od razu po rejestracji, warunki obrotu 4x po kursie minimum 2.0.

Fajnie się zapowiada jak na Polskiego bukmachera zobaczymy jak będzie.

Instrukcja:

  • forBET ze forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w promocjach.
    3. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
    4. forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
    5. Z oferty promocyjnej gracz może skorzystać tylko jeden raz (chyba, że regulamin stanowi inaczej).
    6. Użytkownik otrzymuje bonus w wysokości 20 PLN za swoją pierwszą rejestrację na stronie – kolejne zakładane konta przez tego samego gracza zostaną wyłączone z promocji.
    7. Bonus w ramach promocji darmowy zakład 20 PLN są dostępne na koncie gracza 30 dni od daty ich przyznania.
    8. W przypadku pozostania na saldzie bonusowym środków poniżej 1 PLN, środki zostaną wyzerowane (bonus zostaje uznany za zamknięty).
    9. Bonus 20 PLN należy wykorzystać po kursie minimalnym 2,00 z warunkiem dokonania 4 krotnego obrotu.
    10. Kwota posiadanego bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No a gdzie ta wasza specjalna oferta?? Mówiłeś, żeby wstrzymać się z rejestracjami. Bo z forum będzie coś extra. I gdzie to extra? Mamy tylko reflink, dzięki któremu forum zarabia. A co dla nas?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisałem w innym temacie, że dla każdej osoby, która zarejestrowała się z naszego linku lub to zrobi zostanie przygotowana oferta od depozytu oraz dedykowane konkursy na forum.
Pisałem też, że bukmacher jest nowy, budowany od podstaw i od razu wszystkie funkcje nie będą działały. Właśnie od strony technicznej nie ma możliwości, aby dodawać bonusy automatycznie czy ręcznie. Na dniach to ma się zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 219

dolgo

Użytkownik
Witam, mam pytanie, odnosnie tego zapisu
&quot; Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte&quot;
Moj znajomy korzystajacy z tego samego nr IP co i ja chcialby zalozyc konto, mam rozumiec ze bezproblemowo zalozy konto tyle ze nie otrzyma bonusu czy na jakiej zasadzie??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, mam pytanie, odnosnie tego zapisu
&quot; Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte&quot;
Moj znajomy korzystajacy z tego samego nr IP co i ja chcialby zalozyc konto, mam rozumiec ze bezproblemowo zalozy konto tyle ze nie otrzyma bonusu czy na jakiej zasadzie??
Jak znajomy może korzystać z tego samego IP macie jedno łącze ?, Jednego dostawce czy co ;). Bo to mnie zastanawia.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Najlepiej uprzedź od razu o tym Iforbet. A jaka pewność że kolega takżę będzie grał na tym bukmacherze? ;)
ja gram w iforbet od jakiegos czasu, jestem zadowolony no i polecilem buka koledze, jednakze teraz mam obawy czy aby nie bede mial problemow wlasnie w zwiazku z tym samym adresem ip , najlepiej napisze do nich no i zobaczymy
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja gram w iforbet od jakiegos czasu, jestem zadowolony no i polecilem buka koledze, jednakze teraz mam obawy czy aby nie bede mial problemow wlasnie w zwiazku z tym samym adresem ip , najlepiej napisze do nich no i zobaczymy
Koniecznie daj znać jak ta sytuacja się zakończyła.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Miał ktoś może problem z rejestracją? Na Firefox i Chrome wszystkie ptaszki zielone, po kliknięciu zarejestruj się, jakby coś zaczęło ładować ale po chwili przestaje i nic się nie dzieję. I tak można klikać i klikać i nic się nie dzieję. Na Microsoft Edge tak zlagowało stronę, że już 10 minut wczytuję skan dowodu. W supporcie jedyna porada to odświeżenie strony. Ktoś, coś?

EDIT: Udało się na Edge, ale sama rejestracja przez zwiechy strony trwała ponad 30 minut, masakra....
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Miał ktoś może problem z rejestracją? Na Firefox i Chrome wszystkie ptaszki zielone, po kliknięciu zarejestruj się, jakby coś zaczęło ładować ale po chwili przestaje i nic się nie dzieję. I tak można klikać i klikać i nic się nie dzieję. Na Microsoft Edge tak zlagowało stronę, że już 10 minut wczytuję skan dowodu. W supporcie jedyna porada to odświeżenie strony. Ktoś, coś?


EDIT: Udało się na Edge, ale sama rejestracja przez zwiechy strony trwała ponad 30 minut, masakra....
Miałem to samo. Też był problem z wczytaniem skanu dowodu. Poźniej odświeżałem, a jak miałem już wszystkie ptaszki zielone to nie chciało rejestrować. Ja ten problem rozwiązałem poprzez kolejny raz uzupełnianie wszystkich pozycji. Nawet dbór pytania znowu wybrałem z listy. I wtedy poszło. Także może komuś to się jeszcze przyda przy problemach przy rejestracji
 
ikatel-zummaks 0

ikatel-zummaks

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, co do warunku obrotu przy tym bonusie.
Obrót ma być 4x 20zł, 4x kupon, czy 4x bonus (włączając w to wygraną np. I. kupon 20zł -&gt; wygrana -&gt; saldo bonusu np. 200zł) czy wtedy trzeba postawić 200zł, bo ma być obrót całego bonusu?
 
S 38

sonce64

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, co do warunku obrotu przy tym bonusie.
Obrót ma być 4x 20zł, 4x kupon, czy 4x bonus (włączając w to wygraną np. I. kupon 20zł -&gt; wygrana -&gt; saldo bonusu np. 200zł) czy wtedy trzeba postawić 200zł, bo ma być obrót całego bonusu?
Nie, musisz po prostu postawić w sumie 80 zł po kursie min. 2 (nie da się postawić zakładu za środki bonusowe na kupon z kursem poniżej 2). Możesz nawet postawić w sumie 80 zakładów po kursie 2 za 1 zł. Po postawieniu w sumie 80 zł środki zmieniają się na realną gotówkę.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Do forbet...Nie spamujcie mi skrzynki po raz kolejny swoja reklama raz sie zarejestrowalem i wystarczy(mimo iz przed admina bylem podejrzewany o multi konta u was ???? )...Nie wiem skad e-maile zescie kupili ale pewnie od konkurencji bo juz dostalem 2 raz ze dacie mi 20zl za free...Chyba ze moze planujecie jakies reaload bonusy...
 
P 22

professor

Użytkownik
Pisałem w innym temacie, że dla każdej osoby, która zarejestrowała się z naszego linku lub to zrobi zostanie przygotowana oferta od depozytu oraz dedykowane konkursy na forum.
Pisałem też, że bukmacher jest nowy, budowany od podstaw i od razu wszystkie funkcje nie będą działały. Właśnie od strony technicznej nie ma możliwości, aby dodawać bonusy automatycznie czy ręcznie. Na dniach to ma się zmienić.
To jeszcze raz. Jak się zarejestruje z Waszego linku (forbet) na jakie profity z tego tytułu mogę liczyć ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Tu czy na PM
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jeszcze raz. Jak się zarejestruje z Waszego linku (forbet) na jakie profity z tego tytułu mogę liczyć ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Tu czy na PM
Wyraźnie jest opisane że dla graczy forum są specjalne dedykowane promocje.
Cytuje Marcina-Odre
Pisałem w innym temacie, że dla każdej osoby, która zarejestrowała się z naszego linku lub to zrobi zostanie przygotowana oferta od depozytu oraz dedykowane konkursy na forum.
 
Do góry Bottom